Sekite mus :

Forma Akira CLM Smart kuprinės testas


2 lygio nugaros atrama + juosmens diržas, du gaminiai už vieno kainą? Ant popieriaus, forma Akira CLM Smart nugaros apsauga suviliojo. Belieka pažiūrėti, ar seka našumas: nieko blogiau už universalią įrangą, kuri neblizga nė viena savo komplektacija... Išbandžiau Akira ir galiu pasakyti, kad pradinė idėja puikiai įgyvendinta ir verta investicijų! Atsižvelgiant į keletą nedidelių išlygų.

Forma Akira CLM Smart, du viename apsauga

Ar žinojote, kad Forma taip pat gamina nugaros apsaugas? Itališkas prekės ženklas, kuri specializuojasi motociklų batų gamyboje, ėmė įvairinti savo pasiūlą apsaugos priemonėmis, pvz triflex šarnyriniai kelio apvalkalai, arba ši netipiškos išvaizdos nugara – Forma Akira CLM Smart. Ši 2 lygio apsauginė įranga turi specifiką: ji yra sudarytas iš dviejų šarnyrinių ir atskiriamų dalių. Išradingas dizainas, leidžiantis jį naudoti akivaizdžiai kaip stuburas (ne pokštas!), bet ir kaip juosmens diržas.

Nedidelis paaiškinimas: Forma Akira CLM Smart“ diržo dalis patvirtinta kaip juosmens apsauga, tačiau būtent du susiję elementai turi būti patvirtinti kaip nugaros apsaugos. Kitaip tariant, viršutinis elementas negali būti naudojamas atskirai, pavyzdžiui, kaip vidinė striukės nugarėlė, net jei dėl jo dydžio būtų galima jį montuoti prie tam tikrų drabužių...

2 lygis, visa tai tiesa!

Kalbant apie gryną apsaugą, iki šiol vienintelė Forma nugaros apsauga turi CE sertifikatą pagal EN 1621-2 standartą. Jis priklauso kategorijai 2 lygio stuburai, kurios siūlo geriausią amortizavimo lygį. Gaila, kad smūginio bandymo metu gamintojas nenurodo tikslios liekamosios jėgos vertės, nes 3,7 kN, tai geriau nei 9! Leisiu jums ištirti ankstesnio sakinio prasmę mūsų motociklo atgalinio pirkimo vadovas !

Atminkite, kad mano apžvalgoje nebus „veiksmingos apsaugos“ skyriaus, nes nenaudojau Forma Akira CLM Smart“ nugaros apsaugos. Tai tik kantrybės reikalas, nesijaudinkite!

Seilinukų gamintoju netampa per vieną naktį. Todėl Forma naudojo SAS-Tec, pripažinto apsaugos srityje prekės ženklo, technologiją. Taigi Akira sudaryta iš a penkių sluoksnių perdanga skirta nusidėvėjimui:

  1. ten standus išorinis apvalkalas, pagamintas iš pluoštu sustiprinto polipropileno paskirstyti smūgio bangą;
  2. pirmasis polipropileno putplastis;
  3. garsusis sAS-Tec antišokinės putos ;
  4. termoformuotas polietileno putplastis, išklotas likra;
  5. putplastis liečiasi su nugara, padengtas tinkleliu.

Visuma neviršija trijų centimetrų storio.

Juosmens diržas: gera atrama silpnoms nugaroms

Tačiau būtent Forma Akira CLM juosmens diržo funkcija nusipelno mūsų susidomėjimo. Būkime aiškūs, ši konfigūracija nepakeičia ortopedinio juosmens diržo. Motociklų įrangos ergonomika nėra tokia pažangi, todėl palaikymas yra mažiau svarbus. Nepaisant visko, Forma Akira CLM Smart diržas bus geras priedas tiems, kurie nori apsaugoti savo apatinę nugaros dalį ant motociklo ir išvengti prastos laikysenos ant vairo. Šiame vaidmenyje jis pasirodys daug efektyvesnis nei tradicinio motociklo nugaros apsaugos diržas. Jo paslaptis šioje srityje slypi plačiame pilvo dirže su galinga ir lengvai reguliuojama suveržimo sistema. Jis išlaiko tvirtus elementus gerai kontaktuojant su nugara.

Atjungiama Smart sistemos dėka, labai praktiška

Beje, aš tikrai nematau prasmės ant motociklo nešioti vien juosmens diržą. Atrama, susijusi su nugaros dalimi, yra tokia pat efektyvi, o jums bus naudinga apsaugoti visą nugarą. Galų gale per tris bandymo mėnesius atskyriau tik dvi dalis, kad laikyčiau Forma Akira CLM Smart“ lagaminą iš mano dviračio arba viduje kuprinė kai tik pasieksite savo tikslą. Vien dėl to nenustojau girti „Smart“ sistema, leidžianti „Akira“ pastatyti ten, kur dauguma konkuruojančių nugaros apsaugų, turinčių pakankamą apsaugą, netelpa.

Išmanioji sistema yra mechanizmas, jungiantis viršutinę ir apatinę stuburo dalis. Traukimas ant mažas raudonas "Megztinio" mygtukas, ir du elementai yra atskirti. Dar kartą įkiškite juosmens plastikinį skirtuką į galinį korpusą, kol pasigirs spragtelėjimas ir jis užsifiksuos. Lengvai valdomas, patikimas, be priekaištų. Forma netgi pateikė tankų putplasčio įdėklą liežuviui uždengti, kai naudojate tik pilvo diržą, tai švaru!

Tobulas palaikymas

Nagi, apsivilkime! Pirma, prieš premier išvykimą skirkite laiko sureguliuokite dirželių ilgį, galutinai. Tada užsukite diržą Velcro lipduku, kuris puikiai atlieka darbą, nepaisant nedidelio dydžio, ir sureguliuokite įtempimą naudodami elastiniai įtempimo ąselės išdėstyti kiekvienoje pusėje. Tada atrama yra tobula, o jei pasirinkote tinkamą nugarėlės dydį (prie šito grįšiu vėliau), ji nepajudės iki finišo. Itališkas stuburas pasirodo lengvas. Kadangi esu aukštas (1,91 m), vertinu, kad esu taip gerai pridengtas nuo kaklo pagrindo iki uodegikaulio.

Standartinis komforto prasme nei daugiau, nei mažiau

Forma Akira CLM Smart ergonomika gale nėra revoliucinė. Jei patinka, kelyje jauti tam tikrą sustingimą, o tuo pačiu tai netrikdo. Šis lankstumo trūkumas ypač pasireiškia apatinėje nugaros dalyje, kur yra sujungta juosmens ir nugaros dalis. Ši sritis yra vientisa tik ties stuburo ir dubens jungtimi, kuri labiausiai veikia, kai pasilenki į priekį, taigi ir nedidelis spaudimas. Na, nieko, kas trukdytų jūsų judesiams ar sukurtų nemalonių suspaudimo taškų. Šioje srityje vis tiek vertinčiau žemiau kitų nugaros, kurias man davė užsidėti. Ir vėlgi, kadangi esu aukšta, išbandžiau ilgiausią modelį, todėl tikrai mažiausiai kietą.

Ir atvirkščiai,šoninis sąnarys (vadinamas CLM Kontroliuojamas šoninis judėjimas, arba šoninių judesių valdymas prancūziškai) yra labai efektyvus. Jei pakreipiate krūtinę į kairę arba į dešinę, judėjimas yra visiškai skaidrus, tai įspūdinga. Tai gerai, dažnai tai praktikuojame, kai važiuojame šiek tiek dinamiškai, nesvarbu, ar kelyje, ar trasoje.

Akira sušildo... kaip ir kitos kuprinės

Tiesą sakant, važiuojant sportiškai greitai gali įkaisti! O kalbant apie pralaidumą orui, Forma Akira CLM Smart“ tikrai gali pasirodyti geriau. Išoriniame apvalkale numatytos ventiliacijos yra simboliškai veiksmingos. Kai išpjaustome skirtingus amortizuojančių putų sluoksnius, pastebime, kad jie beveik nėra perforuoti. Vėdinimo pavojaus nėra... Savo ruožtu diržas, nors ir pradurtas skylutėmis, išpumpuoja drėgmę. Tačiau sunku kaltinti Forma stuburą dėl šių gedimų, kuriuos plačiai pripažįsta jos konkurentai. Bet šitaip nepasakysi, kad aš tavęs neįspėjau!

Kam stuburas?

Juokingas klausimas, nes kiekvienas turėtų dėvėkite nugaros apsaugą ant motociklo mano požiūriu 🙂 Bet kokiu atveju Forma Akira CLM Smart specifika leis jį labiau pritaikyti ieškantiems atramos nugarai aukščiau kitų. Tuo pačiu metu tie, kurie nori stuburo vienu metu labai ilgas ir patogus laikyti ten taip pat ras savo paskyrą.

Forma Akira Dorsal: kokį dydį pasirinkti?

Jūs to nepraleidote, jis egzistuoja trys ilgiai Forma Akira stuburui. Kiekvienas yra trijų dydžių. Renkantis šiek tiek pasiklydau, todėl sakau sau, kad maža pagalba nepadarys jokios žalos!

Pradėkite nuo liemens aukščio nustatymo nuo juosmens iki pečių. Remiantis jūsų skaitymu, Forma rekomenduoja štai ką:

Palauk, dar nesibaigė! Priklausomai nuo jūsų kūno formos, turėsite pasirinkti vieną iš šių variantų s/M, L/XL ir XXL. Pasitikėk savo intuicija. Arba paprašykite geriausio draugo nuspręsti už jus, jei bijote išvados!

Ačiū Hubui už pozavimą nuotraukoms!

Apsauga4.5
Ergonomika3.5
Komfortas3.5
Finesse4
Apdaila4.3
Praktiniai aspektai4.5

Mano nuomonė: Patvirtintas "nugara + juosmens diržas" formatas

Sandoris! Forma Akira CLM Smart nugaros pranašumas yra juosmens diržas su patikrinta atrama, be to, ji yra labai ilga ir efektyvi. Tuo ji išsiskiria iš minios. Kalbant apie komfortą, jo veikimas išlieka žanro standartų ribose, netolygus lankstumas, priklausantis nuo nagrinėjamos ašies, ir normalus kvėpavimas, ty ne išskirtinis. Tai geros nugaros apsaugos kaina! Galiausiai, galimybė padalyti jį į dvi dalis yra didelis saugojimo pliusas. Dabar galite pasirinkti visus raktus!
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo