Sekite mus :

Tryonic Feel 3.7 bandomoji versija


Kai tampame motociklininku, visi investuojame į šalmą, pirštines, striukę, bet ar esame pakankamai apsaugoti? Motociklininkai šiandien yra vis jautresni savo saugumui. Tačiau tik nedaugelis žmonių apsirengia tikrąja nugaros apsauga, tokia kaip Tryonic Feel 3.7 Back Protector. Apsauga, galinti apsaugoti juos nuo paralyžiaus ar net išgelbėti gyvybę.

Ergonomiškas ir apsauginis pjūvis

Visada skeptiškai žiūrėjau į apsaugą, kurią suteikia integruota „nugarinė plokštė“, parduodama kartu su motociklo striuke. Jūs žinote, kokias minkštas, elastingas, mažai dengiančias putas turėjome visi...

Nenusivyliau, kai atradau Tryonic prekės ženklo nugaros apsaugą, kurios specializacija – dviejų ratų ir žiemos sporto šakų apsauga. Tryonic Feel 3.7 Dorsal yra didesnis, tvirtas, bet lankstus ir lengvas! Jį lengva užsidėti dėl dviejų reguliuojamų dirželių ir pilvo užsegimo. Premier pastebėjimas, jo lengvumas. Jis sveria tik 685 gramus S dydžio, paprastas, po kelių minučių net nejaučiu.

Kalbant apie jo išmatavimus ir ypač storį, turėjau galimybę jį išbandyti žiemą. Tai yra su papildomu suvaržymu, kad galiu tilpti po prigludusia striuke, nors jau dėviu kelis sluoksnius. Taigi aš pakeičiau savo originalią nugaros apsaugą Tryonic Feel 3.7. Puikiai tinka po mano striuke, tiek aukščio, tiek pločio.

Tačiau reikia pastebėti nedidelį „guzelį“ viršutinėje apsaugos dalyje, tačiau tik estetiniu požiūriu. Plokštelė tikrai storesnė, tačiau vargina ne daugiau nei integruota nugaros apsauga. Kalbant apie ilgį, jūs neprarandate jokios judėjimo laisvės. Nugaros apsauga jokiomis aplinkybėmis nesikiša į šalmą ir nesikiša į apatinę nugaros dalį. Tačiau užsėdus ant motociklo būna, kad jis užkliūva man į vienodo aukščio kelnes. Aš tiesiog turiu jį pakeisti viršuje, kad jis netrukdytų.

Tryonic Feel 3.7 nugaros apsauga, nepriekaištinga ergonomikos požiūriu!

Aš sekiau motoblouz rekomendacijos nurodant, kad jaunesniems nei 1m60 žmonėms, kaip aš, buvo geriau rinktis S dydį. Nugaros apsauga tiksliai pritaikyta mano dydžiui ir kūno formoms. Išskyrus slankstelius, uodegikaulį ir pečius, jis apkabina ir apsaugo visą mano nugarą ir stuburą.

Kaip ir dauguma kitų nugaros dirželiai, smūgio jėga pasiskirsto plačiame plote, bet ne per visą nugarą. Taip mes jį atskiriame apsaugines liemenes, kurie paprastai apima sutvirtinimus ant pečių, krūtinės ir alkūnių, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, bet daugiau suvaržymų (jie dėvimi kaip drabužiai).

Investuojant į motociklų įrangą svarbu ne tik apsauga, bet ir patogumas. Iš tikrųjų tai kasdien bus teikiama pirmenybė. Ta pati, kuri nustatys, ar dėvėsite įrangą galimo nelaimingo atsitikimo dieną. Nepaisant didelio aprėpties ploto, Tryonic Feel 3.7 nugaros apsauga greitai pamirštama dėl dvigubo užveržimo ir artikuliacijos sistemos.

Važiuojant motociklu ar pėsčiomis, judėjimo laisvė yra absoliuti. Galiu pasukti galvą, krūtinę ir pasilenkti nejausdama nė menkiausio diskomforto. Lyg nešiočiau mažą tuščią kuprinę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sureguliuoti ir padėti.

Greitas koregavimas atliekamas pirmojo naudojimo metu.

Nugarai naudinga tryonic Custom Fit (TCF) uždarymo sistema kuri veikia dviem etapais. Visų pirma, Feel 3.7 prisitaiko maždaug dėl dviejų didelių šoninių Velcro užsegimų, kurie kartu sudaro pilvo diržą, pritaikytą visoms kūno formoms. Tada jis prispaudžiamas prie nugaros elastinėmis juostomis, kurios iš abiejų pusių pritvirtinamos prie diržo.

Šoninių elastinių juostų tvirtinimas nesikeičia nuo vieno karto. Todėl nugaros apsaugą galima lengvai užsidėti ir nuimti tiesiog atkabinus Velcro užsegimą. Todėl reguliavimas atliekamas tik pirmą kartą naudojant. Didelis pliusas, kai norisi greitai leistis į kelionę motociklu. Užsisekite diržus, priveržkite diržą ir pirmyn! Tačiau būkite atsargūs ir palikite jį gana laisvą, kad sėdint jis per daug nespaustų jūsų pilvo, tačiau būtų pakankamai prižiūrėtas, kad būtų patogu ir apsaugota.

Kalbant apie Velcro, jis pasirodo lengvai reguliuojamas ir minkštas. Todėl po mėnesio kasdienio naudojimo jis neįsitraukia į drabužius ir neatrodo pažeistas. Tačiau, jei reikia, kartu su nugaros apsauga pateikiamas atsarginis lipdukas. Patogumo požiūriu sureguliuotas Tryonic Feel 3.7 Dorsal pateisina savo reputaciją.

Judėjimo laisvė…

Dėl savo svorio, dydžio, reguliavimo sistemos, taip pat ir visų pirma naujoviškos artikuliacijos sistemos Tryonic Feel 3.7 Dorsal yra išskirtinė ergonomiška apsauga! Tai Tyronic Vertebra artikuliacinė sistema, sudaryta iš įpurškto termoplastinio poliuretano, labai skiriasi nuo to, kuris yra dainese Manis D-1 nugarinė, bet siekiant artimo rezultato. Tai leidžia nugarai puikiai atitikti mano nugaros linkius. Taigi, nugaros apsauga seka mane per visus mano judesius: kai aš šiek tiek atsiremiu į motociklą, kai pasilenkiu posūkiuose arba kai šiek tiek pasisukau norėdamas valdyti akląsias zonas. Todėl judėjimo laisvė ir ypač šoniniai judesiai yra absoliuti.

Kalbant apie šiluminį komfortą, deja, neturėjau galimybės dėvėti nugaros apsaugos esant aukštesnei nei 15 laipsnių temperatūrai. Nepaisant to, kai pažvelgsime į Tryonic Feel 3. 7 Dorsal, atrodo, kad jis vėlgi yra sutelktas į detales. Šiluminiu požiūriu trys skirtingos ir viena kitą papildančios zonos padeda sumažinti kūno temperatūrą.

…ir geras kvėpavimas

Vidinė Coolmax elastinė danga atitinka tinklinį ir elastingą vėdinimo zoną. Skirtingai nuo nepermatomo ir standaus audinio, šis puikiai prisitaiko prie nugaros formos ir leidžia jai kvėpuoti. Tik apvalkalo kontūras tiesiogiai liečiasi su raitelio nugara. Likusi apsaugos dalis pakelta. Todėl apsaugos viduryje tarp vidinės dangos ir korpuso yra laisvos vietos. Buferinė zona, kurioje oras gali laisvai cirkuliuoti. Dėl aukštos temperatūros ar fizinio krūvio prakaitas bus linkęs lengviau išgaruoti per vėdinimo kanalus, esančius išoriniame sluoksnyje.

Kalbant apie pilvo diržą, manau, geriausia jo per daug neveržti. Neprispausta prie skrandžio, ši sritis galės geriau kvėpuoti. Kad ir koks būtų jūsų vairavimo stilius, kūno tipas ar oras, sureguliuota nugaros apsauga suteikia išskirtinį komfortą. Tai paprasta, aš jaučiu tik saugumo jausmą.

Tryonic Feel 3.7 nugaros apsauga – išskirtinės apsaugos garantija

Kaip ir striukė, batai ir motociklo kelnės, nugaros apsauga Prancūzijos keliuose nėra privaloma. Tačiau ji yra būtina apsauga nuo stuburo traumų ! Tikrai išskirtinis produktas, Tryonic Feel 3.7 Dorsal garantuoja energijos sugėrimo pajėgumą, kuris gerokai viršija Europos prerogatyvas.

Ši CE lygio 2 apsauga iš tikrųjų sudarytas iš storo polipropileno apvalkalo ir putų polistirolo šerdies, leidžiančio tai padarytilengvai pasiekti maksimalų standarto EN 1621-2 apsaugos lygį. Pavadinimas „3,7“ kilęs iš 3,7 kN (niutono). Tai yra jėga, perduodama motociklininkui atliekant patvirtinimo bandymus. Kad būtų patvirtinta, stuburas turi perduoti mažiau nei 9 kN (vienam cm²) energijos, kai atsitrenkia 5 kg masė, nukritusi iš 1 metro aukščio. Kai dauguma dabartinių nugaros apsaugos priemonių yra nuo 6 iki 8 kN, Tryonic Feel 3.7 nugaros apsauga yra atskaitos taškas su 3,7 kN centrinėje zonoje.

Dėka Nawïs už paveikslus

Ergonomika 4.8
Komfortas 4.8
Apsauga 4.5
Baigiasi4.5
Bendras 4.5

Mano nuomonė: saugumo etalonas

Tryonic Feel 3.7 nugaros. tikrai pateisina savo reputaciją. Ergonomiškas, patogus ir lengvas, niekada su juo nesiskiriu! Šis stuburas, kuris dabar yra saugumo etalonas, gali išgelbėti jūsų gyvybę už mažą kainą.
4.6
Žymos ApsaugaREV'IT

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Laura

Nuo paauglystės aistringas motociklams, būtent Sidnėjuje įgyvendinau savo svajonę gauti licenciją ir nusipirkti pirmąjį motociklą. Po savaitės jau buvau pakeliui atrasti šią nuostabią šalį! 2016 m. pradžioje su drauge Audrey nusprendėme grįžti į Prancūziją savo mažuoju Honda VTR 250 ir keliauti per 22 šalis. Deja, teko sutrumpinti kelionę dėl eismo įvykio, bet tai tik atidėjimas, planuoju kuo greičiau grįžti į savo nuotykius!

12 komentarų

Pridėkite savo
 1. RITERIS 2018 m. balandžio 27 d., 09:27 Atsakymas

  Šiek tiek kvailas klausimas, bet aš nesiryžtu pakeisti integruotą nugaros apsaugą ar striukę išorine nugaros apsauga. Tačiau beveik visada kuprinė, jūsų manymu, yra suderinama (t. y. be diskomforto)

  • Loic 2018 m. balandžio 27 d. 10:18 val Atsakymas

   Labas rytas,
   Visai ne kvailas klausimas! Nėra daugiau nesuderinamumo tarp kuprinės ir kuprinės su dirželiais nei vidinė kuprinė. Jūsų patogumui tai nieko nepakeis, galite eiti!
   Kita vertus, tu kalbi apie išorinę nugarą, bet ji nelabai telpa po striuke, eh 😉
   Būkite atsargūs ir nedėkite į kuprinę per sunkių/bukų priedų (pvz., apsaugos nuo vagysčių įtaisų, įrankių ir pan.), kritimo atveju ji yra negailestinga net ir su nugaros apsauga.
   V ir geros kelionės!
   Loic

   • RITERIS 2018 m. balandžio 27 d., 11:01 Atsakymas

    ačiū už atsakymą, kuprinėje niekada nesinešiu pavojingų daiktų, o krepšį su piniginės popieriais ir pan.
    Kai sakiau išorinę, turėjau omeny išorinę striukės kišenę.

  • PEB iš Motoblouz 2018 m. balandžio 27 d. 10:15 val Atsakymas

   Sveikas Riteris!

   Šią kuprinę naudoju kiekvieną dieną ir labai dažnai nešiojuosi kuprinę.
   Tai nesukelia ypatingų problemų naudojant abu, be diskomforto ir be rizikos JEI esate atsargūs ir nedėkite "kietų" daiktų į vidų, kitaip kyla pavojus, kad bus pridėtas pavojingas slėgio taškas.

   Tikiuosi, kad atsakiau į jūsų klausimą ir, jei reikės, būsiu pasiekiamas.
   Geras kelias,
   – Peb

    • PEB iš Motoblouz 2018 m. spalio 17 d. 12:15 val Atsakymas

     Sveiki, Psenelope Ybr,

     Taip, jis praktiškai nenaudojamas ir tai labai greitai.
     Deja, tai padarė visuose stuburuose, kuriuos turėjau / išbandžiau.
     Tačiau man tai netrukdo, nes jis gerai įsitaisęs tarp pilvo ir striukės, atrama išlieka užtikrinta.
     Visada yra galimybė patiems pasikeisti įbrėžimą į puikios kokybės modelį, kuris tarnaus visą gyvenimą (arba beveik).

     Tikiuosi, kad galėjau padėti!
     Geras kelias,
     – Peb

 2. Chupito 2017 m. birželio 7 d., 02:35 Atsakymas

  5 metus vaziuoju Tryonic feel 3,7, turejau dvejus.
  Jis yra puikus ir tikrai gerai apsaugo nugarą (deja, išbandytas ir patvirtintas).
  Tačiau, kaip ir bet kurį šalmą, kuris daro smūgį, po avarijos, kai nukritau ant nugaros, turėjau jį pakeisti.
  Pagaminta iš tam tikros rūšies polistireno, putplastis gerai susispaudžia po kritimo...
  Nedvejodamas nusipirkau antrą.

  Labai geras daiktas 😉

 3. GrocAlain 2017-01-17 17.42 val. Atsakymas

  Labas rytas,

  tryonic turiu apie 3 metus.
  Tobulai su viena išimtimi: velcro nebelaiko ir tai nuo pirmų metų :-(. Perkėliau, pasukau ir t.t... kol kas man sekasi, bet tada?

  Gaila, bet nesigailiu.

  • Pluz21 2017-01-22 11:36 Atsakymas

   Man tas pats, velcro nebelaiko viena kryptimi, teko apversti juostą. Taip atsitiko ir po pirmųjų naudojimo metų ir maždaug 15 000 km.

   • Chupito 2017 m. birželio 7 d., 02:38 Atsakymas

    Kalbant apie lipdukus, jie iš tikrųjų neatsilaiko laikui bėgant už nugaros kainą, gaila...
    Kita vertus, atrodė, kad mačiau juostas parduodamas atskirai, kad jas pakeisčiau.

    Aš taip pat turėjau savo pirmąjį Tryonic , suplyšusią gumą, bet šiek tiek siuvau problemą išsprendė.

Pridėti naują komentarą