Sekite mus :

Kriega OS-32 sėdmaišių testas


Kriega yra anglų prekės ženklas, kurio specializacija yra aukščiausios klasės kelionių ir nuotykių bagažas. Ji galvojo apie viską nuotykių serijos sėdmaišiai skirta bekelei. Sakoma, kad jie yra patikimi... Po 3 savaičių bandymo su kriega OS-32 sėdmaišiai virš 1500 km ir su dviem išvažiavimais visureigis, štai ką mes pamatysime!

Kriega OS-32 sėdmaišių techninis lapas

Sukurtas visureigiams, kriega OS-32 sėdmaišiai kaip ir visi nuotykių diapazonas yra lankstūs. Nukritę jie nesilanksto ir nelūžta. Be to, šis pasipriešinimas, šie kriega maišeliai tai skolingi dėl ypač atsparių medžiagų dizaino. Tai paprasta, mes randamehipalonas, kuri yra ne kas kita, kaip medžiaga, naudojama kuriant valtį. Atsparus plyšimui, labai atsparus dilimui. Diržai sudaryti iš Kevlaras su metalo lydinio sagtimi. Tai kieta. Pridėkite tvirtą apdailą... Ir mes aiškiai esame ant a minkštas bagažas linijos viršuje.

Be jų pasipriešinimo, Kriega taip pat apgalvojo visas šias detales, kurios pagerina krepšių patogumą, ergonomiką ir moduliškumą. Pavyzdžiai? Baltas interjeras, kuris pagerina turinio įskaitomumą; 16 tvirtinimo taškų, išdėstytų ant kiekvieno maišelio, kad galėtumėte juos pritvirtinti prie kitų krepšių ir taip pritaikyti garsumą pagal savo poreikius; arba saugos troso užraktas, kuris užtikrina tvirtą tvirtinimo tašką, kad būtų galima pritvirtinti kriega OS-32 sėdmaišiai į lagamino atramą... Tiek daug smulkmenų, dėl kurių šių krepšių apdaila yra puiki.

Kalbant apie montavimą, kaip tai atrodo?

Surinkimui du sprendimai:

  • arba mes juos montuojame tvirtinimo dirželiai OS-32 dirželiai kurią dedame ant keleivio sėdynės. Geras variantas enduro ar trail tipo motociklams su plokščiu, nepasvirusiu balnu. Jų Hypalon ir metalo lydinio konstrukcija yra tokia pat patvari, kaip ir pats krepšys.
  • arba pataisome juos ant kriega OS platformos palaikymas kuris tvirtinamas ant bet kokio tipo standartinės atramos. Pagaminta iš didelio tankio polietileno, praktiškai nesunaikinama!

Abiem atvejais būtina turėti šonines atramas arba tarpiklius. Tačiau abiem atvejais montavimas yra gana paprastas.

Naudokite kelyje…

Ar su dirželiais, ar ant Kriega atramos, kai naudojamas kelyje, niekas nejuda. Viskas tvirtai pritvirtinta prie motociklo. Ir pagrindinis jų privalumas kriega OS-32 sėdmaišiai pakeliui, tai jų subtilumas! Ypač praktiška važiuojant greitkeliu arba kai vyksta eismas mieste. Puošnumas, kuris gali tapti defektu, jei norėtumėte ten įdėti ausines... Deja, tai neveikia.

Ir naudoti bekelėje!

Taip, nes galiausiai tai mus domina kriega OS-32 Adventure sėdmaišiai ! Išbandžiau abi tvirtinimo sistemas: dirželius ir atramą. Diržai, deja, nebūtinai tiko mano motociklui su pasvirusiu balneliu. Kad jie nejudėtų, tikrai reikia plokščio, nepasvirusio balno. Tai reiškia, kad nėra jokių kitų problemų, apie kurias reikia pranešti, ypač dėl atsipalaidavimo...

Antrąjį testą pradėjau nuo oS platformos palaikymas. Tai buvo tiesiog tobula mano tigrui! Ne tik kriega OS-32 sėdmaišiai nė kiek nepajudėjo, bet galiu patvirtinti, kad hipalonas tvirtas! Paėmiau ne mažiau nei 6 dubenėlius, 3 kairėje ir 3 dešinėje, ir nė vieno plyšimo ar įbrėžimo. Iš minkšti sėdmaišiai sukelti tikrą susidomėjimą Offroado juo labiau su tokiu pasipriešinimu.

Žodis pabaigai…

Po šių dviejų bekelių teko pereiti prie priežiūros. Vandens srove, šepetėliu ir mikropluoštu nesijaudinkite: žemė nusileidžia be jokių problemų. Be to, tai leido atsispirti sėdmaišių hidroizoliacijai... tobula.

Kriega tikrai mums siūlo a aukščiausios klasės gaminys, kokybiškas, už vidutinę kainą šio tipo produktų. Ne daugiau ne maziau. Asortimento moduliškumas taip pat yra didelis privalumas, nes galite pasirinkti savo poreikius ar keliones atitinkančius tūrius ir krepšius.

Keliautojams su kuprinėmis, nepasotinamiems trasų gerbėjams tai kriega OS-32 sėdmaišiai, kaip ir visi kiti, yra puiki investicija. Investicijų garantija 10 ir daugiau metų! Žinoma, jie dar nebaigė pamatyti šalies ir purvo...

Solidumas 4.5
Įkeliamas tūris4.3
Apdaila4.5
Hidroizoliacija 4.5
Montavimo paprastumas4

Mano nuomonė: Minkštų maišelių viršuje!

Šie nuotykių krepšiai yra puiki ilgalaikė investicija. Ypač keliautojams su kuprinėmis, bėgikams, norintiems keliauti... Šie minkšti krepšiai yra ideali įranga. Šie krepšiai nebaigė keliauti ir pamatyti šalį!
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mato nuotykis

Biker vis dar kasdien važinėja su Triumph Tiger Explorer XCX ant asfalto ir Yamaha XT660Z Ténéré keliais. Kelių, kurie purvini motociklus, mėgėjai, bet ir „Triumph“ gerbėjai pakraščiuose. Mėgstu išbandyti motociklo įrangą; viskas pastatyta geros kokybės video :-)

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
  1. Erikas Charpentieris 2018 m. liepos 8 d., 09:46 Atsakymas

    Aš ką tik nuvažiavau 1200 km Alpėse su Kriega 18 litrų talpos krepšiais savo 690 enduro. Viskas, ką sakote savo esė, puikiai patikrinta. Niekas nepasikeitė. Viskas laikėsi. Labai praktiška pritvirtinti. Nebuvau gavęs atraminių plokščių, bet pritvirtinau jas tiesiai prie šoninių korpuso atraminių rėmų ir veikė puikiai.

Pridėti naują komentarą