Sekite mus :

Givi EA115 40 litrų balnmaišio apžvalga


Givi EA115 balnelio krepšio apžvalga

Reikia lankstaus, vandeniui atsparaus bagažo, kurį galėtumėte pasidėti ant balno savaitgalio kelionei ar trumpai savaitės kelionei motociklu? Givi siūlo a 40 litrų balno krepšys, paprasta naudoti, yra kelių spalvų, kurios atitiktų jūsų įrenginį. THE givi EA115 balno krepšys, pažiūrėkime, kas jo skrandyje.

Balnmaišio Givi EA115 pristatymas

Aš naudoju balno krepšiai „duffel“ tipo, bet skirtingų markių ir kintamos talpos. Kadangi mėgstu turėti daug medžiagų ir įrangos, kad būčiau pasiruošęs bet kokiai situacijai, man labiau patinka maišai 60-80 litrų. Be to, krepšį sunku sutalpinti ant motociklo balno. Žemiau mes naudojame 20–30 litrų formatus. 20 litrų yra bako krepšys, o 30 litrų yra daugumos kuprinių tūris. Bet nemėgstu motociklininkų kuprinių, jos traukiasi per pečius ir jų turinys nukritus gali pernelyg lengvai susižaloti.

Taigi man buvo įdomu tai išbandyti givi EA115 balno krepšys tarpinio pajėgumo. Ir pasiėmiau jį, kaip vienintelį bagažą, į penkių dienų žygį per Ascension Bridge 2019. Su beveik 2000 km įveikta mažais keliukais ir takeliais, šiek tiek dulkėtu kalnų taku ir net keliomis pelkėmis.

"Duffel" krepšys yra paprastas, net pagrindinis produktas. Būtent: viena didelė kišenė, uždaroma vyniojant. Visų pirma prašome, kad jis būtų atsparus vandeniui, patvarus ir lengvai tvirtinamas prie visų motociklų. Jei jis taip pat gali atrodyti gražiai arba padėti tapti labiau matomam, tai dar geriau. Bet tai ir viskas. Paprastumas yra jo stiprybė: be užtrauktuko, be traukimo, be magnetinio užsegimo... Jokių dirželių ar vidinių kišenių, be rėmo. Nekyla klausimas apie patogumą, nes jo nesinešioji su savimi.

Givi , turi genialių idėjų?

Kalbant apie paprastumą, Givi atitinka specifikacijas. Tai negali būti paprasčiau nei givi EA115 balno krepšys ! Tiek, kad apgailestaujame dėl mažos išorinės kišenės (kurią turiu ant kitų krepšių), kuri visada pravers tvirtinimo dirželiams laikyti, popieriui, raktams ar kitai įsidėti. Italų gamintojas vis dar sugalvojo keletą smulkmenų, kurios palengvina gyvenimą. Labai vertinu plačią Velcro juostelę, kuri užsandarina dvi lūpas prieš suvyniojant, bet palieka smulkią angą kiekviename gale, kad būtų pašalintas oras ir būtų galima suspausti maišelį. Gerai matyta!

Velcro užsegimas Givi EA115 balnmaišiui

Velcro užsegimas.

Mažiau naudingas mažas centrinis dirželis, prisiūtas iš vienos pusės, o kitoje užsegamas Velcro. premier jo tikslas yra tobulinti uždarymą, kai jis yra visiškai užpildytas. Tačiau tai pakartojama keturiais spaustukais (du skersai, po vieną kiekviename gale), kurie jau užtikrina idealų sandarumą. Tačiau šis dirželis gali būti naudojamas surišamiems diržams pakabinti, kai tik atvykstate į paskirties vietą.

Givi EA115 balnmaišis ant motociklo

„Sudėtas“ per balną.

Kalbant apie hidroizoliaciją, besiūlė brezentu dengta PVC medžiaga su aukšto dažnio suvirinimu atlieka savo darbą nepriekaištingai. Jei suvyniotumėte maišelio lūpas ir užsegtumėte užsegimus, neprasiskverbtų nė lašas vandens.

Išmintingas universalumas?

Taip pat pasisekė! Givi išmintingai pasirinko savo matmenis givi EA115 balno krepšys. Dėl 55 cm ilgio ir 32 cm pločio jis tinka visiems balnams ir paketų nešiotojams. Jis be kliūčių tilpo ant R 1200 GS Adventure ir CRF 250 L. Dėl vidutinio ilgio jį galima pastatyti tiek balno ašyje, tiek skersai. Pastatytas statmenai motociklui ant bagažo lentynos, jis per daug neišsikiša į šonus ir nesmunka.

Nešiojimo rankena, užsegama Velcro, nekenkia pirštams. O jei tenka neštis sunkius daiktus, krepšys komplektuojamas su reguliuojamo ilgio petnešėlėmis nešioti ant peties. Givi taip pat turi du elastinius maišelius, kurie padeda pritvirtinti krepšį. Tačiau jie gana ploni... O jei krepšyje nešiojamas svoris viršija 5 kg, vietoj jų rekomenduoju naudoti tvirtus plokščius dirželius. Ypač jei važiuojate bekele.

Trumpai tariant, nepriekaištinga?

Beveik... Tik vienas minusas: po trumpos savaitės, žinoma, intensyvaus naudojimo, šis givi krepšys jau turi skylutę apačioje. Ne didžiulis, bet pakankamai, kad būtų pažeista hidroizoliacija.

Givi EA115 balnmaišio medžiaga

Gana plona medžiaga pasirodo šiek tiek trapi.

Hidroizoliacija5
Tvarumas3.5
Montavimo paprastumas4.5
Kokybė / apdaila4.5
Naudinga apimtis 4.5

Mano nuomonė: puikus vidutinės talpos krepšys

Akivaizdu, kad tai nebus metų gaminys, tačiau šis rankinė su pagyrimu atlieka savo misiją. Savaitės trukmės solo kelionėje jis yra patikimas ir lengvas draugas ant bet kurio motociklo. Tik kritika: šiek tiek trūksta tvirtumo.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Fabienas Lecoutre'as

Vairavimo treneris, motociklų žurnalistas, dviratininkų turistinių gidų ir interneto svetainės „Passion Moto Sécurité“ autorius... Esu visų pirma aistringas „visada važinėjantis“.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
  1. Anthony 2023 m. birželio 25 d., 19.07 val. Atsakymas

    Nesuprantu, kaip galima rekomenduoti daiktą, kai po savaitės dingsta viena pagrindinių jo funkcijų – hidroizoliacija. Tai nepriimtina, juolab kad alternatyvų yra nemažai. Motoblouz net neturėtų siūlyti šio krepšio parduoti.

Pridėti naują komentarą