Sekite mus :

Shapeheart magnetinio išmaniojo telefono laikiklio bandymas


Shapeheart sukūrė tai shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis, tinka motociklams, motoroleriams, dviračiams (o kodėl gi ne motoroleriams). Yra net raiščio versija bėgimui 🙂

Iki šiol naudojau givi išmaniojo telefono laikiklis kuris turi fiksuotą dalį, kuri lieka ant motociklo, ir prie jo pritvirtintą dangtelį. Turiu pareikšti du priekaištus: ekranas, kuris turėtų būti lietimui jautrus, tikrai nėra toks, o aš negalėjau palikti ekrano atramos ant dviračio, nes nerizikavau tai padaryti sau skristi. Taigi turėjau jį atšaukti, nuimti saugą ir kiekvieną kartą pasiimti su savimi.

Greita, paprasta, paprasta: Shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis

THE shapeheart magnetinio išmaniojo telefono laikiklio sistema atrodė taip lengva užsidėti ir nusiimti, labai norėjau išbandyti. Tu atvyksi, tu pop » telefoną ant dviračio, pasukite raktą ir presto, išvažiuokite.

Mažas krepšys

Maišelis yra 2 dydžių, L ir XL. XL tinka naujausiems telefonams. Atsižvelgiant į tai, kaip sparčiai auga išmanieji telefonai, manau, kad galiausiai bus pasiūlytas XXL dydžio maišelis. Komplekte yra laikymo krepšys ir atrama, kurią galima lengvai pritvirtinti prie motociklo vairo. Pateikiamos dviejų tipų tamprės: abu puikiai veikia. Prisipažįstu, kad nesupratau skirtumo tarp šių dviejų. Instrukcija ant dėžutės yra labai trumpa ir neminima dviejų mažų juodų tamprių. Svetainėje taip pat nieko. Galiausiai, maišelio kraštas atspindi, o tai visada yra geras dalykas.

Ar šis dalykas nenukris?

Šiek tiek paklaidžiojau po Shapeheart svetainę ir, matyt, visų užduodamas klausimas yra „ ar laikosi? »

Taigi taip, jis tikrai gerai laikosi, nėra jokios rizikos, kad jis atsilaisvins. Palyginimui, mano telefono dėkle yra įmontuotas automobilio laikiklio magnetas. Vaizdo įraše matote jėgą, kurią reikia naudoti norint pašalinti shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis... Nieko matyti. Taigi jis laikosi savo pažadų. Pakeliui jis nenukris. Kita vertus, pučiant vėjui, atrama slysta aplink juostą ir yra linkusi šiek tiek išsitiesti.

Ekranas

Ekrano plastikas tikrai jautrus, labai malonus. 100% liečiamas, taip pat veikia su lytėjimo motociklo pirštinėmis. Labai patogus. Taigi galite įsimesti telefoną į maišelį ir palikti ten visą dieną. Tai tikrai gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Maišelio apačioje yra skylės, leidžiančios įkrauti telefoną važiuojant. Arba neleiskite, kad jis per daug įkaistų, o tai gali nutikti ilgą laiką naudojant GPS režimu. Tokiu atveju jis gali… išsijungti.

Vis dar turiu keletą abejonių dėl šio išmaniojo telefono laikiklio. Tiesą sakant, atrodo, kad jis buvo sukurtas dviračiams ir neaiškiai pritaikytas motociklams.

Kai kurie punktai, kuriuos reikia tobulinti

Tvirtinimo kampas ant vairo

Ten tai tikrai priklausys nuo jūsų motociklo. Ar turite paprotį? Jokiu problemu. Turite supermoto, trasą, viskas gerai. Mano NCX jis yra ribotas. Kita vertus, rodsteris ir sportinis automobilis, gali būti, kad telefono montavimas pasirodys sudėtingesnis. Šakės galvutės konfigūracija bako padėties atžvilgiu bus lemiama. Jei vairas yra pakankamai žemas bako atžvilgiu arba jei tarp jų nėra pakankamai vietos, telefoną turėsite pastatyti lygiai arba net šiek tiek pakreipti į priekį, kad jis neprisileistų bako kiekvienoje stotelėje.

Prieš pirkdami padėkite telefoną ant vairo, kad įvertintumėte, ar jis veikia, ar ne. Manau, kad galėjo būti įdomu pakelti atramą, net 1 ar 2 cm, kad būtų daugiau laisvumo. Nes šios padėties problema yra ta, kad jūs turite nuleisti galvą ir todėl atitraukti akis nuo kelio, kad pažiūrėtumėte.

Apmąstymai

Aš turėjau tą pačią problemą su Givi laikikliu, bet tik tada, kai saulė buvo žemai iki nugaros, nes laikiklis palaiko telefoną daug vertikalesnėje padėtyje. Su shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis, ant daugelio motociklų būsite priversti nukreipti telefoną į dangų. Tai reiškia, kad didelę dienos dalį jis bus atspindėtas, todėl bus sunku nuskaityti GPS. Ir net nesant saulės, esant debesuotam, bet ryškiam dangui, visame ekrane atsispindės milžiniškas atspindys.

Akivaizdu, kad visada galite įdėti GPS garsą į ausines, jei turite domofoną, bet kokia prasmė turėti palaikymą? Taip pat galite laikyti jį kišenėje. Nežinant atsakymo užduodu sau nedidelį klausimą: ar nėra antirefleksinio plastiko? Kaip plastikiniams maišeliams, kuriuos mano vaikai turi segtuvuose?

Hidroizoliacija

Mažas laikinas dušas, jokių problemų. Bet jei lyja ilgai ar sunkesniais lašais, su greičiu, jei neturite burbulo ar vėjo stiklo, lietus trenks į telefono kraštą priekyje, ir prasiskverbs į siuvimą. Kitas dalykas, pučiant vėjui (esant 130 km/h ir daugiau), telefonas atsistoja, maišelio anga pagauna vėją, atsidaro šiek tiek, ypač jei telefonas yra šiek tiek mažesnis už maišelį, ir vanduo ateina in. O jei telefoną su dėklu įmetėte į kišenę ir telefonas ankštas, gali būti, kad įkišimo anga neužsidaro tinkamai ir riedantis į vidų įsigers vanduo. Trumpai.

Keletas laikinų lašelių, ok, bet smarkesnė ar tiesiog užsitęsusi liūtis, patariu įsidėti telefoną į kišenę. Tai galima padaryti viena ranka riedant, magneto privalumas. Kai tik telefonas yra per mažas arba šiek tiek didelis, palyginti su maišeliu, anga linkusi prasiskverbti. Sakysime, kad kelionei iš namų į darbą – jokių problemų. Jei vykstate į kelionę ir oras nėra geras, jūsų telefonas greičiausiai sušlaps.

Taigi, ar turėčiau įsigyti šį Shapeheart magnetinį išmaniojo telefono laikiklį?

Galbūt manote, kad tai yra daug nepatogumų. bla bla bla.

Ką aš patariu padaryti, tai nusipirkti shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis, tas pats, bet skirtas paspirtukui. Tai lygiai toks pat priedas, bet skirtas plonesniam strypui. Fiksuota dalis pritvirtinama prie jūsų veidrodžio strypo. Taigi akivaizdu, kad tai nebūtinai bus įmanoma, jei ištrauksite veidrodžius. Bet ant originalių veidrodžių apskritai jis tinka. Ir tai turi pranašumą, nes išspręs šį diskomfortą stotelėje, pritraukdamas telefoną arčiau akių. Mažiau nuleidžiate galvą, todėl mažiau pavojinga. Vertikalizuojant taip pat iš esmės pašalinama atspindžių problema.

Žiūrėkite gaminio lapą

Surinkimas5
Kokybė3
Hidroizoliacija3

Puikiai tinka daug keliaujantiems miesto gyventojams

Man labai patinka jų tvirtinimo sistema, kuri yra tikrai patogi ir greita, tikrai puiki idėja pritaikyti jau egzistavusį automobilio variantą dviračiams. Taip pat reikia pažymėti, kad jo kaina yra tikrai patraukli, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis atramos. Tačiau sistema gali būti ne tokia universali, kaip atrodė iš pradžių. Man: tai labai gera idėja, bet ją reikia patobulinti.
3.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sonya

600XT, užlieti takeliai, smėlis, jokių pamokų ar licencijų ir keli geri kritimai. Toli nuo savo pradžios Afrikoje prieš 20 metų, tapdama miestiečiu su labai išmintingu NCX750, ypatingą dėmesį skiriu saugumui ir stengiuosi kiek įmanoma suderinti moteriškumą su motociklu. Didelis iššūkis, reikalaujantis kūrybiškumo!

Be komentarų

Pridėkite savo