Sekite mus :

DXR Safari“ bako krepšio apžvalga


dXR Safari bako krepšio bandymas

Trumpoms kelionėms ar pasivaikščiojimams, kurių metu nereikia vežtis stovyklavimo reikmenų, cisternos krepšiai dažnai yra puikus kompromisas. Taigi, šiandien pateikiu savo nuomonę apie dXR Safari bako krepšys.

DXR Safari bako krepšys: visų pirma paprastumas

Laikui bėgant, cisternos krepšiai teikti vis daugiau paslaugų: prailginimo galimybė, greitas atsegimas ant bako dangtelio, kiekvienam motociklo modeliui pritaikyta forma, vandeniui atsparus dangtelis, kišenė disko blokui, išmanusis telefonas ir kt. Su „Safari“ modeliu dXR prekės ženklas daugiausia dėmesio skyrė paprastam dizainui, turinčiam tam tikrą daugiau ar mažiau pastebimų originalų kiekį. Bet kokiu atveju aišku, kad apdaila neturi jokių defektų.

dXR Safari bako krepšio bandymas

100% vandeniui ir dilimui atsparus dizainas

Sukurta iš 600D poliesterio išorinei membranai ir TPU vidinei membranai dXR Safari bako krepšys skirtas vandeniui atsparus. Nereikia sustoti ir uždėti dangtelį (kuris gali nupūsti) netikėtai užklupus lietui. “ Vaikinas prancūziškai, prašau » Gerai Laikykime tai paprastai: išorinė membrana yra 600 denerių Cordura stiliaus, kuri pasižymi puikiu atsparumu plyšimui ir nusidėvėjimui. TPU vidus yra visiškai lygus ir atsparus vandeniui, tai lanksti, bet atspari medžiaga, iš kurios gaminami išmaniųjų telefonų dėklai, žarnos ir kt.

išorinė kišenė ant DXR Safari bako krepšio

DXR Safari balno krepšio vaizdas iš viršaus, išorinė kišenė pasiekiama per vandeniui atsparų užtrauktuką

Paprastos paslaugos

Ypatingumas dXR Safari bako krepšys, jis neatsidaro per kaip dažnai periferinis užtrauktukas. Jis užsisega „Roll top“ užsegimu kaip senas geras „ROLLbag“ krepšys.

dXR Safari bako krepšio užsegimas ant viršaus

DXR Safari bako krepšys užsidaro per ritininė sistema

Taigi tvarkingi žmonės, kurie mėgsta prieiti prie kiekvieno objekto atidarę savo tanko krepšį, to neįvertins... Bet kad nepasiklystų šiame dXR krepšys, jame yra kelių tipų kišenės:

  • dvi šoninės tinklinės kišenės mažam vandens buteliui ar kitiems smulkiems daiktams laikyti,
  • dokumentų kišenė viduje,
  • dviguba išorinė kišenė. Vienoje iš šių dviejų kišenių yra 14,5 cm x 14,5 cm dydžio langas, kurį galima įdėti į žemėlapį, kelio knyga, išmanusis telefonas, GPS, planšetinis kompiuteris ir kt. Maloni staigmena, jutiklinis ekranas išlieka funkcionalus (išbandytas ir patvirtintas).

Saugumo požiūriu keturi šviesą atspindintys įdėklai daro jus pakankamai matomą.

Talpa: 8L

Rodoma talpa 8L. Taigi, kaip visada su Roll top tipo krepšiu, visada galima šiek tiek apgauti, suvyniojus angą iki minimumo... Rodomi išmatavimai 60 cm ilgio, 28 cm pločio ir 12 cm storio. Kalbant apie naudingus matmenis, jis yra daugiau apie 45 cm ilgio, 14 cm storio ir 30 cm pločio. Vėliau viskas priklausys nuo turinio formos ir standumo.

Asmeniškai aš žinau, kaip ten sutalpinti savo darbo įrangą: 2 svirties lankus, 15 colių nešiojamąjį kompiuterį... Bet užkandį pamirškite čia! Jei naudosite daugiau vaikščioti, kostiumas nuo lietaus, mini įrankių rinkinys, kažkas drėkinimo ir gaiviųjų gėrimų bus visiškai įmanoma.

dXR Safari bako krepšio talpa

Trumpa vidinės membranos ir DXR Safari bako krepšio talpos apžvalga.

Reguliuojami matmenys

Bet kuris save gerbiantis motociklininkas žino, kad bagažas, kuris juda ir (arba) yra prastai prisegtas, lemia svorio centro pasislinkimą. Norėdami tai apriboti, keturi šoniniai dirželiai leidžia suspausti savo daiktus. Jei dar liko aukščio, užsukite užtrauktuką iki maksimumo (ir daiktas sausas).

saugūs šoniniai dirželiai ant DXR Safari bako krepšio

Keturi šoniniai dirželiai leidžia reguliuoti DXR Safari bako krepšio aukštį, priklausomai nuo turinio.

Atraminis tvirtinimas: ne visiems bakams, bet tam tikroms keleivių sėdynėms

Kaip ir daugelis kitų bako maišų, tai yra „kilimo“ tipo atrama, kuri sudaro ryšį tarp maišo ir jūsų mašinos. Jis tvirtinamas magnetais, dirželiais arba abiem vienu metu.

dXR Safari bako krepšio laikiklis

DXR Safari krepšio atramą galima palikti ant bako

Tačiau, atsižvelgiant į egzotišką šiuolaikinių mašinų bakų dizainą, tokio tipo atramos paprastai išnyksta. Paprasta: premier bandymo diena, noriu pritvirtinti atramą prie savo Africa Twin, o aš neįtikinau... Taigi, pritvirtinu prie keleivio sėdynės, o rezultatas puikus. Atsisveikink su picų pristatymo darbuotojo viršutine dėžute, kuri eikvoja eilę. Tik reikia saugotis, kad dirželiai nenuklystų link galinio rato, grandinės komplekto, išmetimo vamzdžio ar dar ko nors.

dXR Safari bako krepšys arba balno krepšys

Ir taip, jei dviratis leidžia, DXR Safari bako krepšys gali būti naudojamas kaip balnmaišis

Mano „Sportster“ tvirtinimas prie bako yra daug labiau patenkinamas. Tvirtinama dirželiu, kuris praeina per trigubus spaustukus, keturis magnetus ir du kitus nuimamus dirželius.

pritvirtinant DXR Safari bako krepšį

Atramai laikyti prie motociklo galima pritvirtinti dar du dirželius

Tvirtinimas prie mašinos: labai rekomenduoju DXR safari 2…

Jei atramos pritvirtinimas prie mašinos nesukelia problemų, būtinai reikia peržiūrėti maišelio tvirtinimą ant jo atramos. Leiskite man paaiškinti: keturios užsegamos segės sujungia dXR Safari bako krepšys prie jo magnetinės atramos. Problema: jie dedami po apatine maišelio dalimi ir dėl jų ilgio sukuriamas žaismas sukuria maksimalų 12 cm judėjimą iš vienos pusės į kitą! Užtenka pasakyti, kad stabdydamas (išdrįstantiems stabdyti bailiams) ir greitėjant jis klaidžioja į posūkius. Dar blogiau, jei naudojate per daug jėgos, suveržimo dirželiai atsipalaiduoja. Triukas būtų buvęs uždėti moteriškus krepšio užsegimus šonuose, kad būtų išvengta žaidimo.

Taip pat nebūkime visiškai neigiami. Niekada nesijaučiau nesaugus ar nepatyriau kokių nors nuostolių jausmas (ir laimei). Bet kokiu atveju, norint apriboti šį reiškinį, galima kirsti diržus. Bet sveiki, praktinis aspektas! Dėl to jie yra ilgi ir patenka per kišenę kortelėms ar kitiems daiktams.

sunku pritvirtinti DXR bako krepšį

Didelė kritika skirta DXR Safari bako krepšiui, per daug šoniniam judėjimui

Pėsčiomis: vienas patogiausių mano išbandytų!

Trumpoms kelionėms rankena leidžia lengvai transportuoti dXR Safari bako krepšys. Jei jums reikia eiti toliau arba jus domina tik kuprinės kuprinės aspektas, tada būsite patenkinti.

bako krepšys / kuprinė!

Kuprinės dirželiai laikomi tam skirtame maišelyje

Išsitraukiame iš kišenės dirželius, susegiame juos reikiamoje vietoje ir mėgaujamės porolono patogumu, padengtu orui pralaidžiu tinkleliu, kad per karščius pakiltume (mikro) į Donono šventyklą, įveikę perėją. to paties pavadinimo. Neigiamas taškas: turėjo būti tampriai, kad būtų užblokuotas per didelis reguliavimo dirželių ilgis.

dXR bako krepšys kuprinės režimu

Kuprinės režimu DXR Safari bako krepšys yra labai patogus

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apdaila5
Hidroizoliacija5
Talpa4
Lengvas pririšimas ir priežiūra1
Komfortas (kuprinė)4
Praktiniai aspektai (kišenės)4

Mano nuomonė: daug žadantis krepšys, bet dizainas, kurį reikia peržiūrėti

Rhaaa, slėpti nuo tavęs savo nusivylimą nebūtų objektyvu. Šis krepšys turi gerų privalumų: paprastas, vidutinio dydžio, gerai išbaigtas, tvirtas, atsparus vandeniui, patogus, praktiškas ir, mano nuomone, gali būti naudojamas ir kaip balnmaišis. Tačiau visą šį malonumą gadina 4 cm per žemai užsegami segtukai. Kas sukelia atvirai nemalonius šoninius judesius. Tikimės, kad šis aspektas netrukus bus peržiūrėtas
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo