Sekite mus :

Auvray saugos fiksuoto taško bandymas ir montavimas


auvray saugos fiksuoto taško bandymas

Turėti motociklą yra ne kas kita, kaip laimė, bet tai taip pat reiškia šiek tiek drebėti iš baimės, kad jis bus pavogtas priešais jūsų namus, darbe, mieste, bet kur ir bet kada. Norėdami sumažinti šį nerimą, yra daug apsaugos nuo vagystės prietaisai, labiausiai atgrasančios yra grandinės, U, pavojaus signalas ir fiksuotas taškas, baikerių žargonu dar vadinamas „žiedu“. Laikas atidaryti savo Motoblouz paketą ir atrasti dienos produktą, kurį reikia išbandyti, būtent auvray saugos fiksuotas taškas, štai.

Reikalinga medžiaga

Naudojimo instrukcijos ant pakuotės galo auvray saugos fiksuotas taškas yra suprantamas ir išsamus, o tai jau yra labai geras dalykas. Prieš pradėdami diegti, turite skirti laiko paruošti įrangą, kurią ketinate naudoti.

Gręžiamos skylės yra 16 mm skersmens, todėl turite pasirūpinti kokybišku betono grąžtu, galinčiu atlikti darbus.

medžiaga, reikalinga Auvray saugos fiksuoto taško įrengimui

Prieš pradėdami diegti, turite skirti laiko paruošti įrangą, kurią ketinate naudoti.

Dedame viską ant stalo, štai ko mums reikia:

  • tinkamas grąžtas
  • 16 mm betono grąžtas
  • plaktukas
  • šešiakampis raktas ir Torx raktas arba reketinis raktas su atitinkamais antgaliais
  • elektros prailginimo laidas, praktiškas, priklausomai nuo maitinimo lizdo vietos
  • flomasteris, skirtas pažymėti skyles, kurias reikia gręžti
  • dulkių siurblys arba šepetys

Montavimas: vietos pasirinkimas

Ant sienos ar ant grindų – pasirinkimas yra jūsų! Asmeniškai aš renkuosi savo garažo grindis, kad grandinėlė ar U nepatektų ore ir neslystų ant rato, kai pritvirtinama. Be to, jį lengva pasiekti.

auvray saugos fiksuoto taško tvirtinimo taškas

Ant sienos arba ant žemės pasirenkate, kur norite dėti tvirtinimo tašką.

Jei turite automobilį ir planuojate jį laikyti garaže, geriau, kad šis fiksuotas taškas nebūtų aplink jį, kur ratas galėtų apvirsti. Mano mašina miega lauke. Turiu du motociklus ir kelis dviračius, savo antžeminį tvirtinimo tašką renkuosi pastatyti kairėje, kad būtų patogu pasiekti.

Sumontuokite Auvray saugos fiksuotąjį tašką

1. Nubrėžkite skyles, kurias norite gręžti

Turite įdėti plokštę ir nubrėžti 4 skyles, kad galėtumėte gręžti. Taip pat galima naudoti matavimo juostą ir nubrėžti skyles matuojant tiesiogiai. Planas su išmatavimais yra pakuotės gale. auvray saugos fiksuotas taškas. Šis žingsnis yra svarbus, nes skylės tikrai turi būti tiesios, nes kitu atveju kyla pavojus, kad kaiščiai kreivai ir pasislinks.

auvray saugos fiksuoto taško įrengimas

Turite įdėti plokštę ir nubrėžti 4 skyles, kad galėtumėte gręžti. Taip pat galima naudoti matavimo juostą ir nubrėžti skyles matuojant tiesiogiai.

2. Gręžimas

Su 16 mm betono grąžtu ir stikline vandens, kad atnaujintumėte grąžtą tarp dviejų gręžimų, jei jūsų grindys temperamentingos. Mano brolis, labiau už mane galintis ir kvalifikuotas tokiam darbui, mokėjo jį valdyti kaip viršininkas. Tarp kiekvieno gręžimo darome trumpą pertraukėlę, išsiurbiame dulkes (arba šluojame), kad išgręžtos skylės neužsipildytų betono dulkėmis.

betono grąžto pasirinkimas Auvray apsaugos nuo vagystės įtaisui pritvirtinti

Kruopščiai rinkitės grąžtą, kad išvengtumėte rūpesčių! Čia mes naudojame 16 mm betono grąžtą.

auvray saugos fiksuoto taško gręžimas ir montavimas

Naudojame smūginį grąžtą, 16 mm betono grąžtą ir stiklinę vandens, kad atnaujintume grąžtą tarp dviejų gręžimų, jei jūsų grindys yra temperamentingos.

3. Kaiščių įdėjimas, plokštės uždėjimas ir priveržimas

Jie lengvai patenka į skylutes, šiek tiek paspaudę plaktuką, jei yra nedidelis pasipriešinimas. Tačiau būkite atsargūs su plaktuku, neturėtumėte per stipriai trenkti į kaiščius, nes jų galvutė yra šiek tiek trapi ir gali deformuotis. Tada dedame plokštę su žiedu ir priveržiame keturis plokštės varžtus.

auvray saugos fiksuoto taško įrengimas

Tada įkišame 4 kaiščius į skylutes, plokštę su žiedu ir priveržiame varžtus.

4. Mažų kamuoliukų integravimas

Kai varžtai tvirtai priveržiami ant plokštės, turite įdėti 4 rutulius (po vieną kiekvienam varžtui). Tai yra kamuoliukai, neleidžiantys vagims tiesiog atsukti bloko, kad išvažiuotų su motociklu. Jei vėliau pajudėsite, turėsite pradurti šiuos rutulius, kad išeitumėte su savo užraktu auvray saugos fiksuotas taškas.

auvray saugos kamuoliukai

Kai varžtai tvirtai priveržiami ant plokštės, turite įdėti 4 rutulius (po vieną kiekvienam varžtui).

5. Užbaigimas

Viskas sandaru ir baigta, belieka sumontuoti suapvalintą plastikinį bloką, kuris paslepia mechanizmą. Priveržkite du varžtus šešiakampiu raktu, įkiškite mažus juodus plastikinius kabošonus, kurie juos slepia, ir viskas. Viską užbaigiame nušluodami arba išsiurbdami likusias dulkes, tada skudurėliu ant blokelio užleisdami šiek tiek vandens.

auvray saugos fiksuoto taško įrengimas

Viskas sandaru ir baigta, belieka įdėti užapvalintą plastikinį bloką, kuris slepia mechanizmą, ir priveržti du varžtus.

auvray apsauginiai kabošonai

Maži juodi plastikiniai kabošonai slepia varžtus.

Paskutinis testas

Ieškau savo didžiosios grandinėlės paskutiniam išbandymui, užsikabinu prie motociklo priekinio rato ir perleidžiu per žiedą, viskas puiku. Mano U taip pat praeina. Taip pat galima praleisti dvi grandines, jei jos ne per didelės.

Surinkimo laikas: 30 minučių, neskubėkite.

valymas ir užbaigimas, siekiant įdiegti Auvray saugos fiksuotąjį tašką

Šiek tiek vandens, kad išvalytumėte vietą ir pašalintumėte betono dulkes.

30 minučių Auvray saugos fiksuoto taško įrengimui

Rezultatas puikus! Ekspozicijos laikas: 30 minučių.

auvray saugos fiksuoto taško naudojimas su grandine

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Priemonė5
Kokybė/apdaila 4.5
Atgrasanti jėga 5
Patikimumas 5
Sandėliavimas / diskrecija 5

Mano nuomonė: prieinamas apsaugos nuo vagystės įrenginys už labai gerą kainą

Auvray fiksuotas apsaugos taškas – tai apsaugos nuo vagystės įrenginys, prieinamas už labai gerą kainą ir nesukeliantis vargo montuoti. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį: kaiščių galvutės yra gana trapios, todėl nereikėtų jų per stipriai daužyti plaktuku, kad patektų į skylutes, kad nesideformuotų. Šis diskretiškas ir praktiškas užraktas taip pat gali būti naudojamas dviračiui užrakinti.
4.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

EL CHEEBA

Nuo mažens mėgo motociklus ir buvo svetainės kūrėja mini4temps.fr skirta Honda minimotos, galų gale paleidau mažus ratus, kad pereičiau prie didesnių. Šiandien važinėju su CBF 600 ir dirbu su senu GS500, modifikuotu kaip skraidyklė / skrebleris, skirtas važinėti mieste.

Be komentarų

Pridėkite savo