Sekite mus :

Givi Trekker Outback“ lagaminų testas (viršutinis dėklas ir šoniniai dėklai)


testuojant Givi Trekker Outback lagaminus

Šilti drabužiai, lengvi drabužiai, paplūdimio drabužiai, laisvalaikio apranga, vairuotojui ir keleiviui, stovyklavimo įranga, įrankių rinkinys, aušintuvas, alus, riedlentės, banglentės... Ne ne ne, tai nėra sunkiasvorių krovininių transporto priemonių prekių sąrašas Ratai ir bangos. Čia kalbame apie motociklo apkrovą givi Trekker Outback lagaminai. Daugelis motociklų gamintojų semiasi įkvėpimo, kad savo dviračius aprūpintų gamykloje. Taigi, kai mums buvo pasiūlyta jas išbandyti, kelionės į Amerikos žemyną auštant, ilgai nedvejojome įdėti juos į krepšelį... Po kelių mėnesių kūrimo.bandyk, ką daryti mes tikrai apie tai galvojame motociklų lagaminai nuotykis?

Givi Trekker Outback lagaminai, paprasti ir tvirti

Visas „Trekker Outback“ asortimentas pagamintas iš 1,5 mm slėginio aliuminio konstrukcijos. Lengvas, atsparus ir antikorozinis aliuminis idealiai tinka motociklo bagažui. Standžioje kategorijoje jis yra daug tinkamesnis nei plastikas. Tiesą sakant, jis skirtas kaliajam ir smūgio atveju lengvai ištiesinamas plaktuku (tai ne visada lengva...). Beje, aliuminį galima suvirinti ir perforuotą, nors aliuminio suvirintojai tampa vis retesni.

Dėl formos givi Trekker Outback lagaminai, nieko revoliucingo. Tai paprasta, efektyvu ir estetiška. Plokštes laiko nerūdijančio plieno kniedės, sumontuotos ant sandarinimo žiedų. Dėl to apdaila labai švari be jokių didelių varžtų išsikišimo... Mums patinka sustiprinti techno polimeriniai kampų sutvirtinimai (taip, iš karto dideli žodžiai). O mums ypač patinka tai, kad kampai yra profiliuoti, o ne aštrūs. Visada pliusas nukritus, jei beprotiška letenėlė netyčia atsidurtų po lagaminu...

Kalbant apie spalvas, galime rinktis tarp klasikinės pilkos (neapdoroto aliuminio) arba objektyviai elegantiškesnės juodos spalvos. Atminkite, kad negalima diskutuoti apie skonį ir spalvas ar ne spalvas.

Dėklų viduje yra keletas ekstruzinio aliuminio sutvirtinimų, ypač tvirtinimo taškuose ant rėmo, kaip aprašyta toliau. Dangteliai yra su tarpikliais, kurie užtikrina gerą sandarumą. Sistema nėra įvertinta kaip atsparus vandeniui bet veikiau patinka atsparus vandeniui. Apibendrinant galima pasakyti, kad vanduo neprasiskverbia, nebent lagaminas visiškai apsemtas, kas gali nutikti... Bet kas neįvyks (tikimės bent). Galiausiai, be painių techninių terminų, šie givi Trekker Outback lagaminai demonstruoti paprastą ir tvirtą konstrukciją, be smulkmenų.

didelis Givi Trekker Outback lagaminų krovinys

Garsumo diapazonas visiems nuotykių ieškotojams

Kalbant apie literatūrą, kiekvienam yra kažkas. Ir taip, Givi taip pat yra pusiau pritaikymo specialistas. Nesvarbu, ar keliaujate lengvai, pilnai pakrauti, vienas ar dviese, galite derinti skirtingus tomus, kad gautumėte „beveik pagal užsakymą“. Nors neišbandėme visų asortimento lagaminų, siūlome apžvalgą. Už investiciją nuo 1 109,17 € iki 1 260,42 € galite palepinti save lagaminų trejetu, sudarytu iš…

Viršutinei dėžutei

Sunkiausias, vienas 58L viršutinė dėžutė ir 7,25 kg (32,3 cm x 55,5 cm x 45,4 cm). Jame be problemų gali tilpti du visą veidą dengiantys šalmai ir tikriausiai dar trečias keleivis (nerekomenduojame). Kalbant apie dydį, mes žiūrime į gana didelį viršutinio dėklo gabalą. Jei norite pridėti krepšius prie šoninių lagaminų, atminkite, kad šis viršutinis dėklas dėl savo pločio gali šiek tiek įsiskverbti į jūsų krovinį. Estetiškai kalbant, mes taip pat nebūtinai esame gerbėjai... Pirmenybę teiksime savo 42L viršutinė dėžutė ir 5,9 kg su protingesniais matmenimis (32,3 cm x 40,9 cm x 45,4 cm). Pastarajame telpa tik vienas visą veidą dengiantis šalmas ir nėra keleivio…

viršutinio Givi Trekker Outback dėklo turinys

Dėl lagaminų

Šalutiniams atvejams, ta pačia kova, yra XL asortimentas su 48 l saugykla ir 5 kg (38,7 cm x 49,5 cm x 30,6 cm). Ir yra klasikinis 37 l asortimentas ir 3,6 kg (38,7 cm x 49,5 cm x 24,6 cm). Atkreipkite dėmesį, kad vietos tarp 48 L ir 37 L sutaupoma plotyje. Todėl jūsų pakrauto dviračio galas bus 12 cm platesnis su 48 l šoniniais dėklais. Jei esate įpratę slysti tarp automobilių, į tai yra svarbus parametras.

Keletas dviratininkų pasirinko a motoblouz siūlomas 37 l / 48 l derinys. Jis tinka motociklams su vienu išmetimu aukštoje padėtyje. Šiuo atveju mes dedame 37 L į išmetimo pusę ir 48 L į kitą, kad kompensuotume išmetimo kasetės sukeltą poslinkį. Tai estetinis pasirinkimas norint pasiekti simetriją apkrovoje. Savo ruožtu mes nebūtinai esame gerbėjai ir pirmenybę teikėme dviem 37 l lagaminams su nedideliu poslinkiu kairėje pusėje dėl Super Ténéré puodo išleidimo angos.

laikas užpildyti givi šalutinius atvejus

Tvirti ir gerai suprojektuoti tvirtinimo laikikliai

Kalbant apie palaikymą, Givi mus šiek tiek klaidina. Reikia pasakyti, kad tarp prekinio ženklo lagaminų nuorodų skaičiaus ir skirtingų modelių dviračių, ant kurių juos galima pritaikyti, yra tikras chaosas. Laimei, Motoblouz įrankis leidžia patikrinti suderinamumą su jūsų dviračiu. Teoriškai šoniniuose korpusuose tvirtinimo kronšteinuose turėtų būti raidės PL ir CAM su skaičiais, kurie prilimpa prie jūsų rėmo. Patarimas: pažvelkite į savo mėgstamą forumą, kad įsitikintumėte, jog žiniasklaidos nuoroda į užsakymą. Taip pat galite palyginti gaminio lape pateiktą užrakinimo sistemų išvaizdą su, pavyzdžiui, šiame straipsnyje pateiktomis nuotraukomis. Tai nieko nekainuoja.

Kalbant apie surinkimą, sunku apibendrinti, nes kiekvienas motociklas turės savo keistenybių, ypač priklausomai nuo išmetimo angos. Tačiau aš įsivaizduoju, kad sistema yra gana universali, o diegimo veiksmai yra gana panašūs. Taigi, mums tai buvo gana greita, vos pusvalandis, tereikia kelių varžtų atsukti ir pakeisti. Nieko sudėtingo, viskas išsirikiuoja teisingai, kaip sviestas...

Viršutiniu atveju tai yra mažiau sudėtinga. Bet koks Monokey patefonas iš Givi padarysiu. Ir surinkimas taip pat yra gana lengvas.

Lengvas Givi Trekker Outback dėklų surinkimas ir išmontavimas

« Lengvai užsidedamas, lengvai išjungiamas“ kaip čia sakoma, tai „paprasta kaip pyragas“. Tiesą sakant, taisymas yra labai paprastas. Tai yra dvi įpjovos kiekviename dėkle, skirtos dviem spaustukams ant kiekvieno stovo. Įjungę, tiesiog užfiksuokite viršutinę lagamino dalį nuo... užrakinimo sistemos. Be to, pastarasis yra pažymėtas spalva, kuri keičiasi iš raudonos į žalią, kai lagaminai yra tinkamai pritvirtinti. Tai paprastas dalykas, o jei negalite pasakyti iš rašytinės išraiškos, siūlome pažvelgti į žemiau esančias nuotraukas.

givi Trekker Outback šoninio dėklo montavimas

Norėdami pašalinti šiuos givi Trekker Outback lagaminai, žinoma, jums reikės rakto. Tai šiek tiek nelengva, ypač kai lagaminai pakrauti, bet akivaizdu, kad tai nėra kliūčių ruožas. Įjungiate užraktą taip, tarsi atidarytumėte lagaminą, ir pakeliate skląstį, esantį spynos kairėje arba dešinėje. Tai leidžia lagaminus išimti iš viršutinės užrakinimo sistemos. Čia lagaminai laikosi tik ant segtukų. Kad jų neapkrautumėte, tiesiog sukurkite atsvarą, atremdami koją į lagaminą, tada dviem aukščiau aprašytomis rankenomis šiek tiek pakelkite lagaminą ir atlaisvinkite ąselius iš jų įpjovų. Viskas.

Viršutiniu atveju principas yra panašus. Dedame ant lėkštės, įkišame spaustukus į išpjovas ir visa kita pasirūpina gravitacija. Iškritusiems elgiamės atvirkščiai. Pakėlus skirtuką po užraktu, pakelkite priekinę viršutinio dėklo dalį (galinę) ir pastumkite link savęs, kad atlaisvintumėte skirtukus.

givi Trekker Outback viršutinio dėklo montavimas

Svarbiausia saugumas

Kalbant apie saugumą, givi Trekker Outback lagaminai turi pranašumą, nes yra tvirtas ir labai tvirtas užraktas. Įsivaizduoju, kad su tinkama įranga banditas visada galėtų sulaužyti spyną. Nepaisant visko, esame toli nuo seno plastikinio skląsčio, pasiruošę užleisti vietą po menkiausio smūgio. Sistema labai paprasta naudotis, spyna turi tik dvi padėtis: atidaryta ir uždaryta. Užraktai yra metalinė dalis, užkabinama ant strypo, pritvirtinto prie dangtelio.

givi Trekker Outback lagaminų užrakinimo sistema

Ne mažiau svarbus dalykas: poros pirkimas givi Trekker Outback lagaminai, šoniniai, turi trečią statinę, kurią galima montuoti ant viršutinio korpuso, jei nuspręsite investuoti į pastarąjį. Tokiu būdu turite 3 lagaminus, kurie veikia vienu raktu. Vapsva nėra pamišusi.

Mažoji pasaulinė kelionė

Didžiausia kiekvieno apkrova givi Trekker Outback lagaminai yra 10 kg. Nors tokį svorį galima pasiekti tiesiog užpildant dėklus, Givi taip pat suteikia galimybę įtaisyti įrankius ant pačių dėklų, naudojant kelis ant dangčių pritvirtintus tvirtinimo strypus. Ir mums tai patinka. Tai tikrai tai, ko mes ieškome kai važiuoji į stovyklą motociklu Pavyzdžiui. Didžioji dalis mūsų įrangos tiesiog netelpa į lagaminus.

Detaliau, šoniniuose korpusuose yra 6 tvirtinimo strypai. Du lagamino pločio priekyje ir gale. Tai labai praktiška vežant lagaminus, išimtus nuo motociklo. Beje, mes jo nenaudojame įrangai taisyti... Naudojame daugiau iš 4 šoninių strypų (po 2 kiekviename šoniniame krašte). Mes nustatėme Roko dirželiai bet tai, žinoma, tinka bet kokios kitos prekės ženklo dirželiams ar įtempėjams. Na, reikia pasakyti, kad būtume dėkingi už šiek tiek ilgesnį ilgį, bet jie yra, tai yra pagrindinis dalykas. Jis tvirtas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, skleidžia pasitikėjimą.

montavimas ant Givi Trekker Outback lagaminų

Dėl viršutinio langelio ta pati istorija. Dvi šoninės juostos per visą viršutinio dėklo ilgį, labai praktiškos jį transportuoti. Ir keturios mažos tvirtinimo detalės ant dangčio, priekyje ir gale, kurias naudojame įrangai pritvirtinti prie dangčio (pavyzdžiui, mūsų galono vandens).

Vandens galono montavimas ant viršutinio Givi Trekker Outback dėklo

Ir mažoji praktinė pusė

Kitas praktinis aspektas apie tai givi šoniniai atvejai : galima atkabinti dangtelį. Tai praktiška kraunant didžiojo išvykimo auštant. Realiai dangteliai atsidaro tikrai plačiai ir netrukdo pakrauti/iškrauti. Tačiau jūs turite šią parinktį nuimti dangtelį paprasčiausiai paspausdami vyrį (parašyta „ paspauskite “ aukščiau). Atlaisvinus dangtelį, tereikia atkabinti dvi jungtis, kurios, beje, yra tikrai tvirtos, todėl iš pirmo karto nelengva nuimti nuo tvarsčių...

givi lagaminų be dangčio naudojimas

Givi Trekker Outback lagaminai... Visi variantai!

Apdaila jau gera givi Trekker Outback lagaminai originalus. Nepaisant visko, jei norite maksimaliai išnaudoti savo bagažą, yra keletas variantų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Čia mes stengiamės juos išdėstyti prioriteto tvarka (patinka jums tai priklauso nuo jūsų poreikių):

 1. Parinktis, kuri mums atrodo esminė ir kurios nebūtinai radome Motoblouz : neslidžios lipnios juostelės, kurias galima klijuoti ant lagamino viršaus. Iš tiesų, jei važiuojate bekele ir ant dangčio pritvirtinote įrangą, kyla pavojus, kad drebėjimas greitai sugadins dažus (ypač juodos spalvos). Su šiomis juostelėmis jūs apsaugote savo dangtį ir užtikrinate, kad jūsų krovinys neslystų visomis kryptimis.
 2. Ten vidinis lagaminas. Labai praktiška, kai norite neštis visus savo daiktus neišnešę viso lagamino. Tai toks aksesuaras, kuris tinka kelionei, kai sustojate, pavyzdžiui, viešbučiuose. Savo ruožtu mes linkę lagamino viduje skirstyti į skyrius su įvairaus dydžio krepšiais. Kiekvienas turi savo keliavimo būdą!
 3. A EVA vidinis pamušalas švariai vidaus apdailai. Galima įsigyti 42 l viršutiniame ir šoniniuose dėkluose (37 l ir 48 l).
 4. THE voras tinklas naudoti didelę erdvę, esančią tiesiai po dangteliu. Jis tinka dviejų tūrių šoniniams lagaminams ir mažo formato viršutiniam dėklui. 52 l yra a specifinis tinklas. Čia jis skirtas kažkam lengvesniam, pavyzdžiui, kelių žemėlapiui, dokumentacijai, pirmosios pagalbos vaistinėlei... Jei uždėsite svorį, rizikuojate kabėti (puikus žodis, kuris gerai apibendrina situaciją).
 5. THE viršutinė dėžės atlošas keleiviui. Mes savo ruožtu esame labiau keleivių-aktyvių-sukibusių-su pilotu komandoje, todėl Mathilde retai remiasi viršutine dėže. Atsižvelgiant į vyrių, tvirtinančių viršutinį dėklo dangtį, profilį, gali būti, kad ši modifikacija suteiks šiek tiek atramos ir komforto jūsų keleiviui, jei jis nuspręs atsiremti į viršutinį korpusą. Tačiau be šios galimybės jam į nugarą nepradurs auskarų.
 6. THE tvirtinimo kronšteinas 2,5 l talpos džemperiui ir džeris kad dera su. Turime pripažinti, kad nors jie atrodo praktiški, atsiliepimai apie šiuos gaminius, ypač apie džemperį, nėra labai teigiami. Neišbandžius, patariame pasidomėti atsiliepimais ir susidaryti savo nuomonę.
 7. patraukti rankenas lagaminui nešti. Mūsų nuomonė: ši modifikacija tikrai nėra naudinga, nes tvirtinimo strypai gali lengvai
  tarnauja kaip transportavimo rankenos. Be to, ši parinktis neleidžia maišams pritvirtinti prie lagaminų naudojant 4 iš 6 priedų, esančių ant lagamino dangčio.

kraunant Givi Trekker Outback lagaminus į super dešimtuką

Na, su givi Trekker Outback lagaminai ir visas šias galimybes, jūs turėtumėte galėti apkeliauti pasaulį... ir mus, žemyn Lotynų Ameriką. Galiausiai, jei turite klausimų, nedvejodami užduokite savo klausimus komentaruose.

Maks Vienas Mėnuo.Oneride

Žr. viršutinio dėklo gaminio lapą

Žiūrėkite lagamino gaminio lapą

Tūris / svoris 4.5
Tvirtumas4.5
Praktiškumas 5
Lagaminų tvirtinimas ant atramų4.5
Montavimo laikiklių montavimas4.5
Apdaila 5

Mano nuomonė: lagaminas skirtas nuotykiams

Givi , Italijos dviejų ratų bagažo gigantas, siūlo mums nuorodą apie nuotykiams skirtą bagažą. Važiuojant ir bekelėje šie lagaminai yra universalūs, tvirti ir lengvai naudojami. Lagaminai pakrauti, vairuoti malonu, vairuotojas nedestabilizuotas. Asortimentas yra pilnas ir pritaikytas visiems keliautojams kelionių / trasų / nuotykių pasaulyje.
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vienas mėnuo vienas važiavimas

Maksas yra aistringas motociklų entuziastas. Aš, Mathilde, esu aistringas kelionėms (ir maistui). Kaip duetas (arba trijulė su „Super 10“) nusprendėme pradėti gyvai ir važiuoti po Kalifornijos saule. Šalies, kultūros... ir Amerikos kulinarijos stebuklų atradimo istorija. Taigi čia mes kaip duetas apibendrina mūsų beprotiškus... o tiksliau mūsų žemiškus, saulėtus ir nuostabius nuotykius. Taip pat sekite mus Insta.

3 komentarai

Pridėkite savo
 1. bournerias 2024 m. sausio 13 d. 10:32 val Atsakymas

  Sveiki, su reguliuojama temersit atrama ir 58l aliumininiu viršutiniu dėklu, ar užtenka vietos motociklo keleivei ilgesnei kelionei.
  dėkojame už jūsų atsakymą.
  pagarbiai

  • Vienas mėnuo vienas važiavimas 2024 m. vasario 29 d. 10:42 val Atsakymas

   Sveiki Patrice.
   Taip! 58L viršutinis dėklas yra ypač platesnis nei yra ilgas, palyginti su standartine versija. Jis jokiu būdu nesikėsina į keleivio sėdynę. Juolab, kad minite Temersit reguliuojamą platformą, kuri turi 3 reguliavimo padėtis. Nebus jokių rūpesčių.
   Pagarbiai.

Pridėti naują komentarą