Sekite mus :

Givi Trekker Outback 58L viršutinio dėklo ir jo lagaminų bandymas


givi Trekker Outback 58L“ viršutinio dėklo bandymas

Atgal su pasauline motociklų įrangos nuoroda, Givi ! Šis rašinys jums bus ypač įdomus, jei jums patinka didieji nuotykiaisausuma, bet ir trumpi sekmadieniniai pasivaikščiojimai dviese. Nesvarbu, ar norite apsivilkti kambarį, virtuvę ir dirbtuves, ar tiesiog šalmą ir striukę, kad eitumėte pasivaikščioti neapsunkindami rankų, jums reikės... motociklo bagažas. Bagažas, taip, bet kuris? Rinkoje yra visokių variantų. Nuo lanksčios iki standžios, nuo mažų iki didelių, nuo bjaurių iki įmantrios estetikos, nuo kvadratinių iki apvalių, nuo vandeniui atsparių iki kempinių... Ir taip toliau! Kalbant apie šį straipsnį, jis bus didelis, kvadratinis, gražus, atsparus vandeniui, labai aukštos klasės... viršutinis dėklas Givi Trekker Outback 58L.

Riebūs, tai žodis!

Kai gavau pakuotes, pasakiau sau: oi, kur aš tai dėsiu ant savo stovo?! » 58L viršutinė dėžė užima vietos! Iš tiesų, bet jei norite laikyti daug dalykų, turite pasirinkti. Taigi, iš pradžių baisu, bet būkite tikri: viršutinis dėklas Givi Trekker Outback 58L nėra platesnis už vairą, todėl nereikia spausti sėdmenų.

Šiame viršutinis dėklas, nesunkiai tilps du visą veidą dengiantys šalmai, o dar liks vietos dviems mažiems alaus ir dviem kumpiams bei sviestui. Ši viršutinė dėžutė yra įdomi ilgoms kelionėms. Jis taip pat tinka trumpai dienos išvykai, kai nenorite turėti odos ant nugaros ir šalmo rankoje, kai vykstate aplankyti miestelio. Viską drąsiai galite palikti ant savo dviračio.

išbandytas Givi Trekker Outback 58L viršutinis dėklas

Tačiau su lagaminais būkite atsargūs, nes 48L yra labai dideli. Taigi, jei manote, kad 48 l yra per daug, Givi siūlo ir 37 l, todėl iš viso sutaupysite 12 centimetrų pločio. Turėdami daugiau nei 150 l talpos, galite atsinešti šlamšto. Tačiau atminkite, kad dizaineriai rekomenduoja ne daugiau kaip 10 kg viršutinės dėklo ir kiekvieno lagamino pakrovimo svorį.

Ergonomika verta aukščiausios klasės

Kur Givi nesileido į nėrinius su savo Trekker Outback asortimentas, tai ergonomika. Montavimas labai paprastas, subtilus ir ilgai trunka! Maži speneliai lagaminams ir viršutinei dėžutei nukreipti, automatinis segtukas, užrakinimas raktu ir viskas. Jūs juos surenkate ir išmontuojate per dvi sekundes, be jokio vargo ir tai man yra labai svarbu. Nelabai kantri iš prigimties, kai pasidaro šiurkščiai, pradedu daužytis... Ir baigiu sprogti. Su givi Trekker Outback viršutinis dėklas, ir lagaminus, laužtuvą galite laikyti namuose, pažadu, neprireiks.

givi viršutinio dėklo ergonomika

Kubinė forma, kuri nėra labai nauja, vis dar yra pliusas iš mano pusės, organizacijai. Gyvenu jurtoje, pažadu, kad jos įrengimas nėra toks instinktyvus kaip stačiakampiame name. Na, su lagaminais yra tas pats.

Ir tai dar ne viskas, ne. Jūs jau turite beprotišką talpą, bet Givi taip pat pasirūpino diržo kilpomis viršutinės dėžės viršuje ir lagaminuose, kad būtų galima pritvirtinti papildomą bagažą. Atvirai kalbant, jei išnaudosite visas šio rinkinio pakrovimo galimybes, vanifers gali pasislėpti su savo VW kombainu! #galime pradėti

Ta pati spyna bus naudojama atidarant viršutinį dėklą, taip pat užrakinant jį ant plokštelės. Tas pats galioja ir lagaminams. Techninė įranga taip pat labai geros kokybės.

givi TRekker Outback 58L viršutinio dėklo atidarymo ir uždarymo sistema

Stilius

Visada turėjau šiek tiek bėdų su standžiu bagažu, kai kalbame apie estetiką... Bet turiu pasakyti, kad Givi su savo bagažu pavyko padaryti kažką labai gražaus viršutinis dėklas Givi Trekker Outback 58L. Asortimentas taip pat yra aliuminio spalvos ir juodos spalvos. Man atrodo, kad juoda yra daug klasiškesnė, santūresnė ir palengvina jų didelės talpos „super didelį“ tašką.

givi bagažas juodos spalvos

Papildomi priedai!

Givi siūlo įvairius papildomus priedus, kuriuos rasite Motoblouz : vidinį tinklelį, vandeniui atsparias vidines kišenes ekstremalioms sąlygoms, atlošą, prie lagaminų tvirtinamą cargo , nešimo rankenas ir kt. Givi pagalvok viska. Kita vertus, teks atsisakyti dar kelių bilietų.

lagaminai iš Trekker Outback asortimento

Kam skirtas Givi Trekker Outback 58L viršutinis dėklas?

Givi siūlo šį viršutinį dėklą ir šiuos lagaminus kelionėms, keliams ir bekelei. Jie tikrai atlieka savo darbą visur! Tačiau į bekelę žiūriu gana skeptiškai. Šis požiūris apskritai susijęs su kietu bagažu. nors viršutinis dėklas Givi Trekker Outback 58L yra labai tvirtas, tvirtas. Kas sako kietas, sako lūžimas. Nesvarbu, ar tai lagaminas, bagažo lentyna, ar jūsų girnos rėmas. Gali būti, kas to nepasigenda.

Vėlgi, viskas priklauso nuogalūnė žemės, kurioje jūs raukšles. Tačiau asmeniškai, kai važiuoju bekele, man visada labiau patinka minkštas, aukščiausios klasės bagažas. Ir tada tarp mūsų... Atsižvelgiant į viršutinio dėklo ir „Trekker Outback“ lagaminų kainą, man būtų skaudu juos susprogdinti!

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Kokybė/apdaila4.5
Hidroizoliacija4
Apimtis5
Sandėliavimas4.5
Ergonomika4.5

Mano nuomonė: didelis bilietas, didelė talpa, didelė kamera

Jei nežiūrite į savo motociklo bagažo kainą, o norite kažko tvirto, kuris jums tarnautų ilgus metus, galite rinktis, tikrai nenusivilsite!
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sylvainas

Prieš ketverius metus pradėjęs važinėti motociklu Indijoje, greitai apkeliavau subkontinentą ir grįžau į Prancūziją su senu Royal Enfield. Musė įkando, tapau priklausoma nuo kelionių motociklais. Grįžęs į Prancūziją, nuo 1990 m. pradėjau bėgioti su Ténéré. Manau, kad man patinka dalykai, kurie nėra labai jauni...

Be komentarų

Pridėkite savo