Sekite mus :

Metzeler Racetec RR, plento lenktyninių motociklų padanga


Racetec Interact pakaitalas vadinamas Racetec RR! Naujos Metzeler padangos skirtos sportuojantiems dviratininkams, kurie mėgsta tiek trasą, tiek plentą. Guma, sukurta Turizmo trofėjaus metu ir leidžianti švariai nušluoti praeitį, kurią galima atrasti čia.

Tarp žymių naujų produktų Milano parodoje, kalbant apie gumą, mus suviliojo nauja Metzeler padanga, Racetec RR (skirta Plento lenktynės). „Racetec Interact“ pakaitalas, kuris prisijungs prie motociklo padangos spindulys nuo Motoblouz 2015 metų pradžioje buvo kuriamas su naujausiais motociklų modeliais ir pasinaudojo vokiečių prekės ženklo sukaupta patirtimi kelių lenktynių pasaulyje.

Metzeler Racetec RR – sportinė padanga keliui ir trasai

Tai metzeler padanga sportinis automobilis iš tikrųjų užima tarpinę vietą tarp trasos ir kelio, virš Sportec M7 RR, su paskelbtu sportiškesniu naudojimu, bet vis dėlto pakankamai universalus, kad būtų galima važiuoti įvairiomis kelio sąlygomis (išskyrus šlapią).

Išbandyta ir patvirtinta turistiniam trofėjui!

Norėdamas laikytis šio labai specifinio segmento, Metzeler sumanė sukurti šią padangą didžiausioms kelių varžyboms visoje Lamanšo sąsiauryje, pvz. Šiaurės Vakarai 200, THE Metzeler Ulster Grand Prix, ten Pietų 100 ir ypač Meno salos turistinis trofėjus, arba Gary Johnsonas, važiavęs savo „Triumph Daytona su Metzeler padangomis, iškovojo pergalę „Supersport“ kategorijoje..

Tiek, kiek šios lenktynės vyksta ne trasoje, o keliuose, paprastai atviruose visuomenei, todėl vairuotojai gali susidurti su visomis situacijomis, su kuriomis gali susidurti vidutinis motociklininkas važiuodamas kilometrus. Idealios sąlygos išbandyti Metzeler Racetec RR iki savo galimybių ribų, kartu neatsižvelgiant į kasdienio gyvenimo realybę.

Naujas profilis, naujas junginys, nauja struktūra…

Ir norint pasiekti gerų rezultatų šioje srityje, Metzeler padarė švarų praeitį, pasirinkdamas naujus profilius, naujas konstrukcines medžiagas, taip pat naujos kartos gumą ir protektorių.. Šio kruopštaus darbo dėka gamintojas praneša, kad jo Racetec RR siūlo idealų sukibimą bet kokiomis aplinkybėmis, tikslumą ir stabilumą posūkiuose bei tiesioje linijoje ir pastovų veikimą per visą padangos naudojimo laiką!

„racetec rr“ bus tiekiamas k1 (minkštas), k2 (vidutinis) ir k3 (kietas) junginiais. Šie skirtingi Racetec RR naudojami junginiai pasižymi dideliu atsparumu dilimui dėl homogeninės sudedamųjų dalių dispersijos, gautos patentuotu maišymo būdu, bei juos sudarančių formulių, skirtų polimerų, dervų pusiausvyrai skatinti ir sustiprintus užpildus specifinėms savybėms sukurti. Galinėje dalyje randame dvigubos gumos kompoziciją. Ką įdėti kelį su visišku pasitikėjimu!

Žinoma, Metz' Racetec RR bus galima įsigyti sausio mėnesį už geriausią Motoblouz kainą! Daugiau techninės informacijos apie metzeler svetainė.

Metzeler Racetec RR, galimi matmenys:

Priekinė padanga Galinė padanga
 • 120/70 ZR 17 M/C (58W) TL K1
 • 120/70 ZR 17 M/C (58W) TL K2
 • 120/70 ZR 17 M/C (58W) TL K3
 • 160/60 ZR 17 M/C (69W) TL K2
 • 160/60 ZR 17 M/C (69W) TL K3
 • 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL K2
 • 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL K3
 • 180/60 ZR 17 M/C (75W) TL K1
 • 180/60 ZR 17 M/C (75W) TL K2
 • 190/50 ZR 17 M/C (73W) TL K3
 • 190/55 ZR 17 M/C (75W) TL K3
 • 200/55 ZR 17 M/C (78W) TL K1
 • 200/55 ZR 17 M/C (78W) TL K2

Nuotraukos Metzeler ir Motoblouz

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo