Sekite mus :

Pirelli Diablo Superbike Pro trasos padangų testas


Pirelli Diablo Superbike Pro yra tvari alternatyva Superbikes (trumpiau tariant). Kad patikrinčiau, ko jie verti, išbandžiau juos važiuodamas trasoje. Mažas palyginimas su jų didžiuoju broliu lenktynėmis!

Klasikos evoliucija italijos gamintojo asortimentas, Pirelli Diablo Superbike Pro yra skirtas motociklininkams, ieškantiems padangos, galinčios juos lydėti važiavimo ir kitų treniruočių dienomis. Taigi jo eksploatavimo laikas yra ilgesnis nei jo kolega Diablo Superbike, sukurtas lenktynėms. Nauji profiliai, nauji gumos mišiniai ir nauji dydžiai yra vieni iš naujausių šio 2009 m. gimusio slidumo atnaujinimų. Padanga, žinoma, išskirtinai patvirtinta trasoje!

Padanga, pagaminta iš Pirelli , naudotos WSBK

Techniškai šios padangos, artimai kilusios iš konkurencijos, turi mažiau smailią gumą nei „Superbike“, o tai leidžia jai įgyti ištvermės. Todėl jis siūlo šiek tiek lėtesnį temperatūros kilimą. Palikite 3–4 kilometrus, kad jis būtų pakankamai šiltas, beveik dvigubai ilgesnis nei Superbike. Tačiau, remiantis mano patirtimi konkurse, jis išlieka gana geras.

Pirelli Diablo Superbike Pro“, stebinantis savo našumu

Įšilęs, jis tikrai gerai veikia, ypač stabdant. : įsivaizduokite, kad atstumai nėra daug didesni, palyginti su Supercorsa V2 ar Superbike SC. Na, jums vis tiek reikės šiek tiek daugiau įgūdžių naudojant tinkamą kampo svirtį! Tas pats pasakytina apie judrumą, kuris yra tiesiog įspūdingas tokio tipo gumai. Keičiant kampus Diablo Superbike Pro yra stebėtinai gyvas. Superbike pasaulio čempionato padangų profilis neabejotinai nėra svetimas. Vertinau galimybę pasikliauti šiomis padangomis net ir treniruotės metu.

Patvarumas, didelis šių vikšrinių padangų pliusas

Ir – geros naujienos – šios savybės išlieka pastovios per visą padangos naudojimo laiką. Nes būtent pastarasis yra didžiausias jos turtas – gumos ilgaamžiškumas. Šiuo atžvilgiu Pirelli Diablo Superbike Pro pasirodė esąs bent du kartus patvaresnis už Superbike... Pakanka pasakyti, kad jūsų laukia dar keli ratai už panašų biudžetą. Ir tada gali pulti kaip kvailys, bet ne nežymėkite trintuko daugiau nei priežastis. Karališkoji!

Važiuodami aplinkui, būkite atsargūs

Patvaresnis, efektyvesnis stabdymo ir gyvumo atžvilgiu, gana greitas temperatūroje... Superbike Pro turi atsilikti, tiesa? Pamirškime šlapią – tai ne tam sukurta – didelis skirtumas su dideliu lenktyniniu broliu, tai pajusite isvaziuojant i kreive, atidarant droseli. Mano BMW S 1000 RR arklio galios nepersikėlė į galinį ratą be slydimo. Trumpai tariant, tokiomis aplinkybėmis turite valdyti tinkamą rankeną. Taip pat lėtai važiuokite stabdydami posūkyje, kitaip rizikuojate prarasti priekį. Tai ilgesnės tarnavimo trukmės kaina!

Šildymo laikas3.5
Agility4
Stabdymas4
PALEIDIMAS iš naujo3
Ilgaamžiškumas4.5

Mano nuomonė: Labai gera treniruočių padanga

Pirelli Diablo Superbike Pro“ yra tvari „Superbikes“ (trumpai tariant) alternatyva nustebins jus savo treniruočių padangomis. Gyvybingi, patikimi stabdant, gana greitai įkaista iki temperatūros, jais galite pasikliauti, kad ir koks būtų jūsų važiavimo lygis. Tačiau važiuojant ir stabdant posūkyje jais teks šiek tiek pasirūpinti, kad neprasidėtų slydimas.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Džofris

Motoblouz kūrėjas, aš kuo dažniau nešioju ausines, kai išjungiu kompiuterį! Žinoma, kasdien važinėju su Triumph Street trigubu, bet visų pirma esu tikras trasos entuziastas, kurį praktikuoju ant 2017 R1 vairo. Linkėjimai visiems!

Be komentarų

Pridėkite savo