Sekite mus :

Motociklų GPS ir WNRO: Atnaujinimas skubus!


TomTom Rider 450

Y2K klaida, prisimeni? Gana panašus įspėjimas veikia GPS, kurio kalendorius bus nustatytas iš naujo balandžio 6 d.! Būkite tikri, tikrai nėra dėl ko jaudintis, nebent jūsų įrenginys nėra labai jaunas. Šiame straipsnyje mes tai išsamiai aprašome.

Jei pastaruoju metu to nepadarėte, laikas atnaujinti GPS (motociklą ar ne). Kalbama: amerikietiška GPS palydovinė padėties nustatymo sistema, kuri išplečia savo pavadinimą prie įtaisų, kuriuos tvirtiname prie savo motociklų vairo. Įsivaizduokite, kad kas 19 metų jis reikalauja iš naujo nustatyti savo kalendorių. Ir ji patenka į balandžio 6 d.

Netrukus bus nustatytas savaitės kalendorius iš naujo

Norėdami išsamiau pasakyti, GPS kalendorius išsaugo dabartinę datą savaitės numerio pavidalu, kuris palaipsniui didėja. Šis skaičius saugomas 10 bitų erdvėje, todėl galima išreikšti daugiausia 1024 savaites. Be to, reikia iš naujo nustatyti kalendorių... Ir pasirodo, kad paskutinis savaičių kalendoriaus nustatymas iš naujo – vadinamas WNRO for Savaitės numerio perkėlimas – įvyko beveik prieš 19 metų, arba... 1024 savaites. Taigi 2019 m. balandžio 6 d. viską ištriname ir pradedame iš naujo!

Oi, nieko rimto absoliučiai, ypač jei turite naujausią GPS. “ Mūsų naujausios kartos GPS naudotojams WNRO jokios įtakos neturi. paaiškiname TomTom , kuri mums perdavė šią informaciją. “ Tie, kuriems priklauso tomTom GPS iš ankstesnės kartos galės jį atnaujinti labai paprastai. »

WNRO: Ką daryti su TomTom GPS

  • Dabartinio nuotolio GPS įrenginiai neturi įtakos. Kitaip tariant, nėra ką veikti.
  • Senesnės kartos GPS įrenginiai turi būti atnaujinti atsisiunčiant pataisos programinę įrangą. Tai pasiekiama internete, jūsų TomTom paskyroje. Mes kalbame apie programinės įrangos atnaujinimus, o ne apie žemėlapius.
  • Kai kuriems labai seniems modeliams, kurių dauguma yra vyresni nei 10 metų, nėra pataisymo. Įrenginys veiks ir toliau, tačiau laikas ir ETA (apytikslis atvykimo laikas) funkcija nebebus aktyvi.

Jei abejojate, galite patikrinti, ar jūsų TomTom GPS reikia atnaujinti, įvesdami jo serijos numerį šiame tam skirtame puslapyje: www. tomtom

O Garmin GPS, kurį taip pat platiname?

Garmin WNRO klausimu išlieka neaiškesnis nei TomTom . Atrodytų, kad didžioji dauguma jo modelių procesas vyksta sklandžiai naudojant automatinius atnaujinimus. Jei jūsų Garmin nėra labai naujas, vis tiek kviečiame patikrinti, ar nėra atnaujinimo.

Jūsų išmaniojo telefono GPS: RAS

Jei ant vairo naudojate savo išmaniojo telefono GPS funkciją, nesijaudinkite. Juose esantys GPS lustai yra naujausi ir galės valdyti WNRO pirštais į nosį.

Jei turite motociklo GPS (arba automobilį, mes jums atleidžiame)kitų prekių ženklų, galite pasižiūrėti šį straipsnį iš 60 milijonų vartotojų, kuriame išsamiai aprašytos procedūros.

Nagi, paliksime jus, galbūt turėsite paleisti naujinį!

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo