Sekite mus :

5 geriausi motociklų žaidimai


geriausi motociklų žaidimai

Kai esame aistringi motociklams, mes linkę išreikšti tą pačią aistrą visomis įmanomomis ir neįsivaizduojamomis formomis. Neapsikentęs tuo, kad visą savo namą iš naujo papuošė keliais objektais ar dviračiais motyvais (paklota antklodė, virtuvės laikrodis, tualeto tapetai ir kt.), jūsų manija, be jokios abejonės, pasireiškia ir vaizdo žaidimų srityje. .

Jei taip, tada šis straipsnis skirtas jums. Jei nuo paauglystės nešiojate motociklų žaidimus, pažvelgsime atgal į žiniasklaidos istoriją žymėjusius pavadinimus. Balne!

Pirmtakas: „Excitebike“, „Nintendo NES“.

1984 m. (Japonijoje) išleistas visiškai naujame Nintendo NES, „Excitebike“ toli gražu nėra premier motociklų žaidimas visose laikmenose.

Tačiau jis yra tas, kuris paliko neišdildomą įspūdį ir dalyvavo kuriant iki tol išskirtinai automobilių žaidimais apsiribojantį žanrą. Todėl jau radome visus save gerbiančio motociklų lenktynių žaidimo standartus, būtent kvalifikaciją, motociklo temperatūros valdymą, daugybę iššūkių, didelę trasų įvairovę...

Kiti pavadinimo pakartojimai vėliau buvo išleisti kitose „Nintendo“ konsolėse (pvz., „Excitebike 64“ „Nintendo 64“), tačiau nepavyko padaryti tokio ilgalaikio įspūdžio kaip premier epizodas.

Simboliškiausia: „Hang-On“, „Arcade“, tada „Sega Master System“.

Kiekvienas, kuris niekada nevažiavo ant „Hang-On“ arkadinės mašinos motociklo, nežino, ką praleido! Tuo metu tai buvo tikra revoliucija: Yu Suzuki, legendinis žaidimo dizaineris, tiesiog sukūrė natūralaus dydžio motociklo formos terminalą, kuris leido virtualų motociklą judėti pagal žaidėjo judesius.

Siūlęs unikalius žaidimo pojūčius, pavadinimas vėliau buvo išleistas visiškai naujai Sega Master System, nepaisant nedidelių nusivylimų (pavyzdžiui, muzikos nebuvimas lenktynių metu).

Atminkite, kad žaidimas buvo visiškai pasiekiamas „Shenmue“, išleistoje „Dreamcast“ 1999 m.

Smurčiausios: Road Rash, Sega Mega Drive

Pašalinkite šikšnosparnius ir grandines! 1991 m. „Mega Drive“ išleistame „Road Rash“ tikslas buvo ne tik baigti lenktynes ​​pirmaujant, kaip ir bet kuris geras save gerbiantis lenktyninis žaidimas, bet ir kelis kartus pakeliui sugadinti priešininkus.

Su 5 trasomis, karjeros režimu, galimybe įsigyti greitesnių ir galingesnių motociklų bei visur išdalintų prizų, „Road Rash“ paliko neišdildomą įspūdį žaidėjų mintyse, kai buvo išleistas.

Realiausia: Superbike pasaulio čempionatas, visos platformos

„Superbike“ pasaulio čempionatas, išleistas daugelyje vaizdo žaidimų platformų 2007 m. (PC, PS2, X Box 360 ir t. t.).

Be oficialios MotoGP pasaulio čempionato licencijos perėmimo, Superbike pasaulio čempionatas siekia būti labai ištikimas realybei. Čia neįmanoma kaip pašėlusiai spausti pagreičio mygtuko nuo lenktynių pradžios iki pabaigos: teks demonstruoti dailumą, kad tikėtumėtės įveikti varžovus ir čempionato pabaigoje užlipti ant prizininkų pakylos.

Žemiau pateikiami 2014 m. žaidimo versijos vaizdai.

Naujausias: MotoGP 19, kelių platformų

Elegantiška grafika, tikroviškas žaidimo būdas, sudėtingas oficialių licencijų buvimas: be jokios abejonės, Milestone (žaidimų kūrimo studija) padarė viską, kad šis 2019 m. opusas taptų vienu iš žanro etalonų.

Dėl didelio turinio MotoGP 2019“, pasiekiamas „Nintendo Switch“, PS4 ir X Box One, turėtų jus užimti ilgas žaidimų valandas.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo