Sekite mus :

Woolf_ID, motociklo įspėjimo apyrankė


Woold_ID, radaro įspėjamoji apyrankė

Nauja skyriuje „Įspėjimas apie pavojų“, kaip jie dabar vadinami. Woolf ID sujungia programėlę ir vibruojančią apyrankę, kad praneštų apie viską, kas kelia pavojų jums ir jūsų licencijoje esantiems taškams. Visa tai nenuleidžiant akių nuo kelio! Čia paaiškiname jums principą!

Radaro įspėjimai gyvuoja, tegyvuoja įspėjimai apie pavojų! Woolf ID yra vienas iš jų. Net jei, kaip ir dauguma konkurentų, jis remiasi išmaniojo telefono programa, Woolf ID skiriasi savo sąsaja. Su juo nereikia įnirtingai nuskaityti savo išmaniojo telefono ekrano.

Ir dėl geros priežasties Woolf ID sprendimą iliustruoja jo (įspūdinga) apyrankė. Ne, tai ne tik priedas gyvenimo būdas maloniai pridūrė itališko prekės ženklo komunikacijos skyrius. Sistemos raktas, odinėje galvos juostelėje yra tvirtas vibratorius ir visa elektronika, reikalinga norint prisijungti per Bluetooth prie jūsų telefono.

Woolf_ID vibruojanti apyrankė

Woold_ID apyrankė įspėja jus apie pavojų per virpesius

Woolf_ID įspėja jus apie pavojų riešo virpesių seka

Būtent prijungta apyrankė įspėja artėjant prie pavojingų zonų. Užuot nuleidę akis nuo kelio nors sekundės daliai, jaučiate virpesius ant riešo, įspėjančių apie artėjantį pavojų. Ir todėl geriau duoti dujų. Trys didėjančio intensyvumo virpesių sekos seka viena kitą iki nurodytų sričių, tarp kurių yra fiksuoti radarai (statiniai, sekciniai ir gaisriniai) ir naudotojų pranešti pavojai su riešo pasukimu. Ši paskutinė funkcija yra labai praktiška, tačiau labai priklauso nuo baikerių, turinčių Woolf_ID apyrankę, skaičiaus.

THE viršijant leistiną greitį taip pat yra veikiamas vibracijos. Praktiška valdyti dešinę rankeną, kai eismas intensyvus arba maršrutas reikalauja susikaupimo.

Norėdami pasinaudoti apyrankės paslaugomis, pirmiausia turite įdiegti Woolf App programą (pasiekiama Android ir iOS) ir susikurkite ten paskyrą. Tai leis susieti apyrankę, konfigūruoti jus dominančius pranešimus, stebėti baterijos įkrovimo lygį ir kt.

USB įkrovimo apyrankė Woolf_ID

Apyrankė įkraunama per USB prievadą. Paskelbta autonomija: daugiau nei mėnuo!

Natūralus funkcionavimas

Kai viskas bus gerai, programos paslauga veikia fone. Prieš kiekvieną išvykimą, papurčius Woolf apyrankę, programėlė paleidžiama automatiškai. Praktiška.
Atkreipkite dėmesį: įsigijus apyrankę, jos naudojimas nereikalauja jokių papildomų išlaidų. Atnaujinimai yra nemokami, o duomenų ir baterijos suvartojimas yra daug mažesnis nei naudojant Waze tipo programėlę.

Greitai galėjome išbandyti Woolf apyrankę. Jei bijote nepajusti vibracijų, būkite tikri: kad ir koks būtų jūsų motociklas, jos yra aiškiai juntamos. La Ténéré senoji mokykla d'Arturui nepavyko pamiršti apyrankės siunčiamų pranešimų 🙂
Darbo pradžia yra labai intuityvi, o veikimas yra natūralus. Pažadas laikomas.

Bandymo metu neišnaudojome akumuliatoriaus. Reikia pasakyti, kad jis skirtas vienam mėnesiui įprastai naudoti! Sunku rasti kaltę šiuo klausimu 🙂

storis Woolf_ID

Woolf_ID apyrankė sukuria pastebimą papildomą storį, tačiau tinka daugeliui švarkų ar pirštinių rankogalių

Ergonomika: galėtų geriau…

O išvaizda? Apyrankė yra paprasta ir to mes iš jos prašome. Be to, išrankiausi žmonės norės daugiau. Pavyzdžiui, mūsų bandomajame modelyje dekoratyvinės siūlės nėra gerai sucentruotos.

Kalbant apie ergonomiką, elektronikos siūlomas papildomas storis vis tiek leido jį įsmeigti į kelių odinių ir tekstilinių striukių rankovę. Jei jūsų rankenos galas yra itin tvirtas, tai bus sudėtingiau, tai tikrai. Labai apgailestauju dėl vieno apyrankės dydžio (išmatuota 26 cm), kuris gali kelti problemų turintiems labai didelius riešus. Aukščiau esančioje nuotraukoje apyrankė prigludusi prie riešo, kurią apibūdinčiau kaip ploną (16 cm perimetras).

Kam skirta Woolf_ID įspėjimo apie pavojų apyrankė?

Kalbėkime mažai, kalbėkime gerai. Šiuo metu Woolf_ID bus ypač įdomus tiems, kurie daug vairuoja ir kurie nori sutaupyti stacionarių greičio matuoklių žemėlapio Prancūzijoje (ir kitur, minimų 70 šalių) išmokti mintinai. Programa nepaisys mobiliųjų greičio matavimo kamerų, kol jos apyrankė nebus plačiai naudojama, nes ši funkcija priklauso nuo ataskaitų teikimo. Didelis pranašumas, lyginant su GPS programėle, tokia kaip Waze, yra tai, kad vairuojate neatitraukdami akių nuo kelio. Likusi dalis priklauso nuo jūsų!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo