Sekite mus :

#Fish: Biéranol, rinkinys, skirtas motociklą paversti alumi


Naftos barelio kainai kylant, benzinas tampa prabangos preke. Tiek daug, kad vartydami skaičius prie siurblio daugumą iš mūsų išpila šaltas prakaitas... Stebėdamas naftos kainas pastaraisiais mėnesiais įsivaizdavo Thomas Van Chimay, inžinierius iš Pas-de-Calais. revoliucinė sistema, leidžianti apsieiti be brangaus skysčio, gaunamo iš naftos.

Konvertavimo rinkinys, kad jūsų motociklas važinėtų alumi

Jūs tikrai esate susipažinę su bioetanolio rinkiniais, kurie leidžia benzininiams varikliams dirbti su E85.
Naujovė, kurią platina išskirtinai Motoblouz , žengia dar toliau: ji leidžia mūsų motociklų varikliams veikti alumi! Šis neįtikėtinas rinkinys, vadinamas Bieranol®, susideda iš paprastos dėžutės, kurią reikia prijungti vietoje originalios įpurškimo dėžutės. Todėl jį labai lengva įdiegti. Po to pilnas bakas alaus ir jūsų dviratis važiuoja kaip laikrodis!

« Benzino už litrą kaina, kuri staigiai artėja prie alaus, nutildė pašaipius komentarus., tikina Thomas Van Chimay, kurio išradimas jau seniai buvo kritikuojamas, tiesa. “ Puslitras pilsnerio netrukus kainuos pigiau nei jo bešvinis ekvivalentas 98… »

„BieranolⓇ“ rinkinys, kaip jis veikia?

Aluje yra etanolio. Būtent šį degų organinį komponentą „BieranolⓇ“ dėžutė išnaudoja pritaikydama jūsų įpurškimo srautą, kad jis būtų tinkamas alui. Sistema, gauta iš klasikinių Bio-etanolio rinkinių. Naudojant BieranolⓇ rinkinį, degimas stebėtinai baigtas, o tarša lygi nuliui. Tikras turtas ekologiškiems dviratininkams. Motociklas skleidžia tik vandenį, prikrautą nekenksmingų organinių likučių. Galų gale, šiek tiek panašus į alaus gėrėjus.

« Naudojant BiéranolⓇ komplektą, variklio veikimas nesikeičia. Tačiau alkoholio kiekis turi didelę įtaką rezultatams, » patikslina alkoholio inžinierius. “ Rinkitės alų, kuris yra bent 5 ar 6, kad būtų geresnis našumas. Būkite atsargūs su trigubos fermentacijos alumi, per daug alkoholio, ypač jaunimui. Reagavimas į rankeną toks, kad net su 47,5 arklio galių motociklu greitai iškeliaujame į orbitą... »

Tyrimai taip pat rodo, kad mūsų motociklai turi gana specifinį skonį. Pavyzdžiui, BMW geriau važiuoja su Pilsner, Husqvarnas su baltu, o Royal Enfields su India Pale Ale.

Pilna alaus

Kiekvienas motociklas turi savo pasirinkimą

Energetinio alaus iššūkiai

Alus kaip energijos šaltinis turi ir kitų privalumų. Jis gaminamas vietoje, todėl nepriklauso nuo energijos kainų, ir draugiškose šalyse, tokiose kaip Belgija ar Vokietija. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dėl pažangių gebėjimų ragauti alų baikeriai ypač gerai valdo atsargas. Galime pagrįstai tikėtis, kad prie Belgijos sienos susiformuos kamščiai...
Pridėkime gardų apynių kvapą, kuris seka pravažiuojant į alų paverčiamą motociklą. Tai turėtų pagerinti santykius su miesto gyventojais.

Kita vertus, degalų papildymas reikalauja šiek tiek taktiškumo, kaip aiškina Thomas Van Chimay: „ Alus putoja, todėl, kad būtų lengviau papildyti degalus, kviečiame motociklą atremti į šoną kaip su pintu. Tokiu būdu nėra pavojaus, kad bakas išsipildys. Pamatysite, mes greitai susigauname. »

Labai teigiami pirminiai atsiliepimai

Pirmieji laimingieji, išbandę alaus konvertavimo rinkinį, yra per mėnulį. Tai yra Bruno, garsaus Motoblouz vaizdo įrašų vedėjo, atvejis: „ Mane nustebino „Bieranol“ rinkinio veikimas! Mano „Ténéré“ variklis labai gerai veikia „San Miguel“, o našumas tikrai yra. Kadangi su savo motociklu elgiuosi labai atsargiai, verčiau pats išbandyti alų prieš pildamas degalus. Niekada negali būti per daug atsargus. »

Ateitis parodys, kurio iš jūsų ar jūsų motociklo suvartojimas vienam kilometrui yra geriausias...

Speciali operacija: šios pristatymo dienos proga Motoblouz siūlo jums po puodelį žemės riešutų, kuriuos galite pridėti prie kiekvieno įsigyto Biéranol rinkinio!

 

Peržiūrėkite komplektą

Turėsite suprasti, kad Biéranol yra mūsų 2022 m. balandžio pirmosios pokštas. Alus bake – ne dabar. Tačiau stiklinėje tai išlieka aktualu, todėl skrudiname jūsų sveikatą!

Nuotrauka: Stiklo kūriniai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo