Sekite mus :

Interviu po medžiu: Mattas Adventure, objektyvus nuotykių ieškotojas


MATT_Nuotykių ieškotojas

Nebepristatome Matthieu, geriau žinomo Matt Adventure slapyvardžiu. Entuziastingas didelių takų ir nuotykių įrangos ekspertas (be pokšto), jis dalijasi savo patirtimi vaizdo įraše su augančia entuziastingų dviratininkų bendruomene. Motoblouz partneris nuo 2016 m., jis taip pat pristato gaminių testavimo vaizdo įrašus mūsų spalvomis. Geros naujienos, kad ši partnerystė bus sustiprinta, o jos vaizdo įrašuose bus nagrinėjami daugiau techninių klausimų, kurie pradžiugins daugiau ar mažiau purvinų takelių gerbėjus. Puiki proga su juo susipažinti geriau!

EnjoyTheRide: Sveiki, Matthieu, kuo užsiimi?

Matthieu: „Na, aš esu vaizdo turinio internete kūrėjas. Jei taip pasirinkau, tai todėl, kad norėjau leisti žmonėms turėti daug daugiau informacijos, kad jie galėtų geriau nuspręsti, kada jie nori įsigyti savo motociklus. Šį darbą dirbu jau 6 metus. »

Kaip tapote baikeriu?

Tai atsitiko dėl paprasto kasdieninio dalyko. Tai, kad man atsibodo, kai mokiausi važiuoti metro ir viešuoju transportu, kurie visada vėluodavo arba streikai ir pan. Ir pasakiau sau, kad negaliu vežti automobilio, nes nėra galimybės pastatyti automobilį, ir taip gavau motociklo pažymėjimą ir nusipirkau pirmąjį motociklą. Norėjau būti visiškai savarankiška ir nepriklausoma ir manęs nebevargina kamščiai ar viešasis transportas. O dabar licenciją turiu 10 metų, gavau 2012 m.

Matt Adventure pradžia

Kokiu motociklu vaziuoji? Kodėl toks pasirinkimas?

Šiuo metu važinėju su Triumph Tiger 900, bet kai gavau licenciją, pradėjau nuo 2002 metų Kawasaki GPZ 500 S ir iš viso turėjau apie 6 ar 7 skirtingus dviračius. Jei pasirinkau Triumph, tai dėl variklio. Iš tikrųjų man patinka 3 cilindrų variklio architektūra ir jau daugelį metų. Jis tikrai atitinka mano stilių, man patinka, nes yra ir lankstus, ir sukamas. Manau, kad jis sujungia 4 cilindrų ir 2 cilindrų pranašumus, todėl man patinka tarpinis. Tai patiks ne visiems, bet tiesa, kad „Triumph“ tai atlieka geriausiai, bent jau mano nuomone. 

Mattas nuotykis ir jo triumfas

Kokia jūsų „motociklo svajonė“?

Tarkime, turiu 2. Kalbant apie motociklą, šiuo metu kuriu savo svajonių motociklą. Tai yra projektas, prie kurio šiuo metu dirbu. Šis mano svajonių dviratis beveik baigtas.

kuriamas jo svajonių motociklas

Vėliau renginiuose, kuriuose norėčiau dalyvauti / kuriuos norėčiau daryti, tai būtų, pavyzdžiui, važiavimas JAV Jutos dykumoje, Mohave dykumoje ir kt. Labai norėčiau tai padaryti. Tiesa, kad tai šiek tiek sudėtinga ir brangu keliauti. 

Ar galite papasakoti apie savo geriausią kelionę?

Deja, nelabai daug nuveikiau, nes visada yra šiek tiek sudėtinga keliauti su darbu ir šeima, bet ilgiausiai buvau išvykęs apie 4-5 dienas. Labai gerai praleidau laiką, tai buvo mano kelionė Alpėse. Ne Alpės keliais, o Alpės keliais, taigi tarp Italijos ir Prancūzijos. Tai buvo labai gražu vizualiai, o tada slidinėjimo trasose buvo keletas gražių techninių praėjimų, kurie buvo ant akmenų, nes tai buvo vasara. 

kelionė į Alpes

Kokią įrangą rekomenduotumėte vaikščioti miške?

Miškas gali būti šiek tiek sudėtingas. Tiesą sakant, yra nemažai vietų, kur tai draudžiama, nes tai priklauso ONF, todėl šiose vietose negalima vaikščioti miške. Tačiau dar yra vietų, kur galime nuvažiuoti, todėl norint startuoti šiais įgaliotais takais, sakyčiau, reikia visiškai apsaugoti vairuotoją ir motociklą. Nes savo motociklą apsaugoti taip pat svarbu, kaip ir vairuotoją.

Pilotui tai vyksta:

Važiuojant motociklu, reikia atlikti svarbiausius dalykus:

Štai mes einame! 

Kokia būtų tavo svajonių kelionė?

Labai norėčiau keliauti po Jungtines Valstijas motociklu. Jie turi daug vietų, kur galite važiuoti bekele nesivargindami, todėl turi būti tikrai gražu!

Pradėkime Kalėdų režimą... kas yra jūsų žiemos mėgstamiausia?

Kalbant apie produktus, žiemą man patinka šildyti gaminius. Manau, kad tai atleidžia daugybę suvaržymų. Pavyzdžiui, erdvės apribojimas, nes mes turime labai mažai įrangos. Taigi turime tikrai puikų mobilumą kaip vasarą ir tuo pačiu galime važiuoti labai, labai ilgai, niekada nejausdamas šalto ant rankų ar liemens. Jūs netgi galite dėvėti šildomas kelnes ar šildomus vidpadžius. Taigi galime nueiti labai toli, juk tikrai reikia važiuoti į labai aukštas Šiaurės Europos šalis, kad visur pasišildytum, bet tiesiog striukė ir pirštines tikras džiaugsmas važinėti valandų valandas nesušalus. Be motociklo, žiemą mėgstu važinėti 4×4 su pikapu ant takų, žiemą gražu, daug purvo, smagu, slysta, stora. Gerai...prausti reikia šiek tiek laiko, bet smagu.

šildomos kevlaro pirštinės

Kokius 3 Motoblouz produktus norėtumėte turėti po eglute šiais metais?

Taigi… premier , kurį norėčiau turėti alpinestars Tech 7 Drystar batai, tai enduro batai, bet tai dideli, labai apsauginiai batai, skirti važiuoti bekelėje. Tačiau jų ypatumas yra tas, kad jie turi vandeniui atsparią membraną, o tai reiškia, kad jūsų kojos yra tikrai sausos, net jei važiuojate balose ar per vandens praėjimus. Antras produktas, kurį norėčiau turėti – Klim Krios Pro šalmas, tai Adventure šalmas, kurio man niekada nepavyko išbandyti ir kurį norėčiau turėti po medžiu. Trečiasis mano pageidavimų sąrašo produktas yra naujasis Cardo domofonas naujas PackTalk Edge kas tikrai gražu. Turėjau galimybę jį išbandyti, bet kadangi turėjau jį grąžinti, nepasakyčiau „ne“ turėti po medžiu!

Jūs esate daugiau: atidarote dovanas 24 dienos vakare ar 25 dienos ryte?

Nedvejodamas, 24-osios vakaras! Tai daug paprasčiau, ryte aš miegu!

> Žiūrėkite vaizdo įrašus Mato nuotykis

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Džofris

Motoblouz kūrėjas, aš kuo dažniau nešioju ausines, kai išjungiu kompiuterį! Žinoma, kasdien važinėju su Triumph Street trigubu, bet visų pirma esu tikras trasos entuziastas, kurį praktikuoju ant 2017 R1 vairo. Linkėjimai visiems!

Be komentarų

Pridėkite savo