Sekite mus :

„The Moto Journal Winter 2014 Motoblouz !


Drąsiesiems nėra blogo oro! Šį rytą Motoblouz patalpose susitiko apie trisdešimt dviratininkų, kad pradėtų 2014 m. dabar garsaus „Hivernale Moto Journal“ leidimas.

Skirta dviratininkams, nebijantiems nei šalčio, nei kritulių (lietaus ar net kartais sniego!), žiemos motociklų žurnalas dabar priklauso susitikimų žemiausiame motociklų sezono taške klasikai. Tai kelionė per Prancūziją linksmai susimaišo gera nuotaika, pasivažinėjimas, motociklų kultūros turtingi etapai ir šlapios kojos !

„Winter Moto Journal 2014“: išvykimas iš Motoblouz !

Nes būtent šalčiausiu metų laiku galime tikėtis šilčiausio sutikimo! Norėjome tai parodyti 25 2014 m. Hivernale Moto Journal dalyviams, įskaitant startas buvo duotas šį rytą iš mūsų Carvinois patalpų. Ir reikia pripažinti, kad oras atitiko Nord Pas-de-Calais standartus... Todėl Motoblouz komanda surengė šiltą rytą šiems drąsiems žmonėms, kurie nesijaudina dėl nušalimų!

Šiek tiek šilumos prieš susiduriant su elementais

Po pusryčių, nuplautos karštais gėrimais, Motoblouz generalinis direktorius Thomas trumpos neformalios ekskursijos metu vedė mūsų svečius į Motoblouz vingius. Logistika, klientų aptarnavimas telefonu, pardavimo ir rinkodaros paslaugos: paslėpta a novatoriška elektroninės prekybos svetainė savo sektoriuje pasiūlė save jų akims ! Buvo daug diskusijų, be abejo, buvo aptartas ir prezidentinio šalmo epizodas 😉

Patirtis lankytojams ir lankytojams atrodė tokia įtikinama, kad susitikimas bus atnaujintas būsimam leidimui. Mes tikimės jūsų!

Matyti visa 2014 m. Winter Moto Journal programa

Žymos Motoblouz

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo