Sekite mus :

Motociklo Airbag , GPS ir kt. : Ar jums jie naudingi?


Riderscan, FEMA tyrimas

Motociklų GPS, airbag liemenės, prisitaikantis apšvietimas, ABS... Šios naujos dviračių motorinių transporto priemonių saugumo technologijos kasmet tampa vis svarbesnės. Pertekliniai priedai ar tikri motociklų saugumo pasiekimai? FEMA klausia jūsų motociklininko nuomonės!

Pasyvi vairuotojo sauga, elektroninė stabdžių valdymo sistema, apšvietimas ir matomumas ir kt. : motociklininkai jau yra susirūpinę dėl ITS, Išmaniosios transporto sistemos. Kartais galima įsigyti kelis dešimtmečius, pavyzdžiuiMotociklo ABS, arba vis dar kūrimo fazėje, pavyzdžiui, sistemos regėjimas į viršų, panašu, kad naujosios motorinių dviračių transporto priemonių saugumo technologijos artimiausiu metu įgis dar didesnę reikšmę.

FEMA Riderscan: Europos pažangiųjų transporto sistemų tyrimas

Ten FEMA, Europos motociklų asociacijų federacija (nepainioti su GEMA !), noras įvertinti, ką Europos Sąjungos motociklininkai mano apie kiekvieną iš šių technologijų. Todėl ji ką tik paskelbė išsamią apklausą, kurioje kviečiamas dalyvauti bet kuris motorizuoto dviračio automobilio savininkas. Tyrimas kompensuos nuodugnių šios srities tyrimų trūkumą.

Įvertinkite būsimos motociklų įrangos naudingumą

Visos technologijos, susijusios su vairo sauga, priklauso nuo jūsų nuomonės. Nuo „svarbu būtino“ iki „pavojingo“ iki „naudingo“ galite įvertinti kiekvieno iš jų tinkamumą.

Kaip ir galima tikėtis, FEMA pirmiausia jūsų prašo keliuose žymimuosiuose laukeliuose apibūdinkite savo motociklo ar motorolerio naudotojo profilį, bet nesijaudinkite, viskas lieka anonimiška. Nepraleiskime šios progos išreikšti save atliekant premier tyrimą, įskaitant rezultatus neabejotinai su susidomėjimu nagrinės europos sprendimus priimantys asmenys...

Nuoroda į prancūzišką apklausos versiją: FEMA Riderscan

Per Motomag.com

Žymos Apsauga

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo