Sekite mus :

Forcite policijos motociklininko šalmas, saugumo pajėgų proveržis


Šis motociklo šalmas, skirtas policijai, yra ne tik stilingas tyrimas! Sukurtas motociklų apsaugos pajėgoms aprūpinti, Forcite šalmas naudoja naujausias technologijas, HUD, domofonus, optinį atpažinimą ir kt. Daug žadantis projektas, skirtas išgelbėti gyvybes!

24 metų dizaino studentas Alfredas Boyagis pastebėjo, kad jo šalies policijos dviratininkų šalmai buvo pernelyg tvirti XX amžiuje. Todėl savo kurso metu jis nagrinėjo šį klausimą įsivaizduodamas, kas naujos kartos motociklininkų šalmai, skirti teisėsaugai. Pavadintas Forcite Helmet, jo apmąstymų rezultatas nepaliauja priminti Robocop įrangos, tiek dėl savo futuristinės išvaizdos, tiek dėl integruotų technologijų

Forcite šalmas, skirtas sutrumpinti intervencijos laiką

Dizainerio idėja: sutrumpinti policijos motociklininkų, kurie dėl didesnio mobilumo dažnai pirmieji atvyksta į vietą, įsikišimo laiką, kad būtų išgelbėta daugiau gyvybių. Tam jaunasis australas padidino elektroninių pagalbinių priemonių skaičių: Balso GPS, regėjimo sistema, skirta svarbiausiai informacijai (arba Head Up Display – HUD – kaip ant Kaukolinis šalmas), RFID identifikavimo lustas, optinė valstybinio numerio atpažinimo sistema (ar jūs sakėte, kad borto radaras?),

Domofonas, leidžiantis bendrauti su įvairiomis su sauga ir sveikata susijusiomis tarnybomis arba bendrauti su vartotojais per megafoną taip pat planuojama... Trūksta tik fotochrominio ekrano (automatiškai tamsėjančio priklausomai nuo ryškumo) ir oro kondicionavimo sistemos, optimizuojančios policijos pareigūno komfortą!

Gaminamas prototipas

„Forcite“ šalmui, kurio premier prototipas šiuo metu kuriamas, būtų naudojamas anglies pluoštu sustiprintas apvalkalas ir ekranas, pasižymintis didesniu atsparumu smūgiams. Labai didelis, pastarasis optimizuoja regėjimo lauką, taip pat palankiai vertina veidą pašnekovams, kad kontaktas būtų natūralesnis.

Forcite šalmas jau sulaukė Floridos miesto policijos vado susidomėjimo, kuris norėtų, kad jo komandos jį išbandytų lauke.. Jis taip pat laimėjo garsiuosius Red Dot dizaino apdovanojimus. Tiek daug augančio pripažinimo ženklų.
Pasak Alfredo Boyadgio, jo kaina būtų apie 790 USD (arba apie 605,00 € ), ir norint jį parduoti, reikėtų sutikti su daugiau nei milijono eurų investicija.

Trumpai tariant, kaip jau keletą kartų buvo pažymėta mūsų puslapiuose (pavyzdžiui, su koncepcinis motociklas Audi Motorrad Supersport 10R), motociklo ateitis – jaunosios kartos rankose!

Šaltinis: Red Dot Dizaino Apdovanojimai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

3 komentarai

Pridėkite savo
  1. Lapė 2015 m. rugsėjo 3 d., 10:02 Atsakymas

    Kad ir kaip protingas, ir konstruktyvus, šis komentaras iš „Pingback“. Labai asmeniška, visų pirma, nes visiškai ne klišė. Bravo už šį puikų originalumo pavyzdį. O šiaip, grįžus prie šalmo, sakyčiau, kad idėja gera (modernizacija, funkcionalumai, padidintas komfortas), bet nereikėtų painioti darbo įrangos ir „gadžetinių“ aukštųjų technologijų. Jau galiu įsivaizduoti, kad mano ausinės trikdo įsikišimo metu ir priverčia mane grįžti į būstinę, kad galėčiau iš naujo nustatyti… šios ausinės labai panašios į dulkių siurblį, ar ne ?! Trūksta tik oro kondicionieriaus vamzdžio, kuris gali būti Hoover, Tornado arba Electrolux.

  2. Akrapovič apdovanota už išmetimo linijos projektavimą | Motoblouz .com tinklaraštis 2014 m. liepos 28 d., 16.33 val. Atsakymas

    […] Ši linija, sukurta specialiai itališkam Superbike, sudaryta iš specifinio titano lydinio, suformuoto ir suvirinto tiksliai rankomis, kad būtų optimalus veikimas, kartu su anglimi, kad būtų atsparus aukštai temperatūrai ir lengvas. Techniniai pasirinkimai, kurie turėjo įtakos viso gaminio dizainui, turėjo patikti Vokietijos „Red Dot“ apdovanojimų žiuri, kuri taip pat paminėjo futuristinį policijos motociklininko šalmą „Forcite“. […]