Sekite mus :

Hoverbike, bepiločio tipo skraidantis motociklas


Britų kompanija Malloy Aeronautics ketina įnešti į motociklizmą naują dimensiją – vertikalią dimensiją! Su sraigto motociklo prototipu „Hoverbike“ motociklininko pažanga viršija žemės lygį. Šis skraidantis aparatas, kurio premier prototipas, gana karštas, sukėlė bangas 2011 m. Jis buvo varomas BMW plokščiu dvyniu ir su dviem sraigtais leido suaugusiam žmogui palikti žemę. premier žingsnis oro link.

Naujas keturių sraigtų prototipas

Tačiau „Hoverbike“ koncepcija dabar vėl pradeda kilti (muarf!), naujai atsiradus naujam ⅓ mastelio prototipui, dar pažangesniam nei jo pirmtakas. Šis super žmones gabenantis dronas, pavadintas „Drone 3“ (galų gale), su keturiais sraigtais pasirodo esąs visiškai veikiantis., kaip įrodo šis vaizdo įrašas:

Drone 3, pramoginė ir komunalinė transporto priemonė

Varomas keturiais elektros varikliais, „Drone 3“ maksimali naudingoji apkrova būtų 4,8 kg ir 20 metrų per sekundę greičiu. Jei jis jau parduodamas, jo pilno dydžio versija lieka labiau laukta. Be neabejotinos žaismingos dimensijos, jis galėtų suteikti naudingą mobilumą aplinkoje, kur sunkus eismas keturiais ir dviem ratais. Galime įsivaizduoti, kaip piemenys kalnuose lengvai suburia savo kaimenę Drone 3 gale, padeda labai lengvai atvykti į nestabiliausią reljefą arba kamerų komandos naudoja jį beprotiškiausioms kinematografinėms kadrams...

Lengvojo sraigtasparnio alternatyva

Šiai realiai alternatyvai lengvam sraigtasparniui bus naudingas daug prieinamesnis biudžetas tiek pirkimui, tiek naudojimui.. Kitas privalumas yra tai, kad jis susilanksto ir užims trečdalį bendros erdvės, todėl, pasak gamintojo, jį bus galima lengvai transportuoti, pavyzdžiui, (didelio) automobilio bagažinėje...

Trumpai tariant, kai kurie motociklo ateitį mato šiek tiek aukščiau nei elektrinio motociklo. Ar greitai parašiutas pakeis nugaros apsaugą motociklo striukėse?

Daugiau informacijos apie www.hover-bike.com (angliškai)

Žymos Inovacijos

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo