Sekite mus :

Ši Panigale yra 3D spausdintuvo darbas!


Vartotojams skirti 3D spausdintuvai tobulėja! Kad tai įrodytų, „Ducati“ gerbėjas puikiai išmano šį naują objektų kūrimo būdą, kuris po gabalo buvo sukurtas „Ducati Panigale“ modelis, beveik toks pat puikus kaip geriausi rinkoje esantys modeliai. Norėdami atrasti čia!

3D spausdintuvas, plastikinė viela, šiek tiek dažų, daug žinių ir daug kantrybės... Būtent to Jacky Wan prireikė sukurti šį nuostabų „Ducati Panigale“ modelį. Šis apsišvietęs Ultimaker 3D spausdintuvo vartotojas tikrai nėra pirmasis jo bandymas, tačiau rezultatas yra ypač įtikinamas.

Tačiau iššūkis buvo reikšmingas. Motociklas apjungia beveik visas savybes, kurios apsunkina 3D spausdinimą: ore kabančios dalys, ploni, nedideli kontaktiniai paviršiai ir kt. Smulkesnės dalys linkusios lūžti spausdinant arba net nespausdinamos. Sudėtingus objektus su vingiuotomis formomis reikia padalyti į mažesnes dalis, kad būtų galima teisingai atvaizduoti.

Ducati Panigale 3D spausdinta, naudojimo instrukcijos

Sukūręs bendrą 3D vaizdą, Jacky suskirstė Panigale į maždaug keturiasdešimt dalių. Visa priekinė ašis, ypač ažūrinė ir sudėtinga, susideda iš ne mažiau kaip 14 dalių. Techniškai jis suprojektuoja kiekvieną dalį naudodamas programinę įrangą, paleidžia jos spausdinimą (tai užtrunka valandas) ir per tą laiką dirba su kita dalimi, nes sunku galvoti apie visus jungties taškus.

Išsamiai panagrinėję pastebime, kad paviršiai turi 3D spausdinamiems objektams būdingus griovelius, tačiau galutinis rezultatas išlieka puikios kokybės. Apskritai, tai tikrai teikia vilčių apie tai, ką artimiausiais metais išvysime atspausdintą 3D...

Greitai 3D spausdintos motociklų dalys?

Daugiau informacijos ir nuotraukų apie Jacky Wan's Ducati Panigale 3D www.redicubricks.com (angliškai)

Žymos Kultūra

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo