Sekite mus :

Jet Ski Ducati: Wetcati, jūrų Diavel!


Galingas vandens motociklas, atitinkantis Diavel linijas ir padvigubinantis variklio našumą – tai svajonės išsipildymas! Na, toks projektas sugebėjo taip paskatinti Švedijos dizainerių Zolland neuronus, kad jie nedvejodami įkaitino savo grafinę paletę. Dėl jų estetinio vilkinimo verta apeiti, todėl norisi purkšti dideliu greičiu.

Jei „Ducati“ nuspręstų nustelbti „Yamaha“ vandens motociklų pasaulyje...

„wetcati“ (tai yra šios koncepcijos pavadinimas) iš tikrųjų būtų varomas dviejų „diavel“ v formos dvynių derinio – trumpai tariant, 2196 cm³ V4, kuris logiškai išvystytų apie 324 arklio galias... Pakanka, kad būtų užtikrintas didelis jaudulys, su garsu, kurį įsivaizduojame tikrai malonų! Tai neabejotinai nusipelnė dėvėti tikrus motociklų apsaugos.

Deja, iki šiol nekyla abejonių, kad šis kūrinys dienos šviesą išvys kitur, nei mūsų fantazijos atostogose! Šiuo metu tiesiog pažvelkite į žemiau pateiktą Borgo Panigale vandens motociklo vaizdą…

Šaltinis: jetpulsion.com

Žymos Koncepcija

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo