Sekite mus :

Motociklo pažymėjimas 2014 m.: A, A1, A2, atnaujinimas apie naujas funkcijas


Motociklo pažymėjimas, kaip jis veikia 2014 m.? Jei kai kuriems žmonėms vis dar kyla klausimų dėl prieigos prie naujos licencijos sąlygų po naujausios reformos, šis straipsnis tikrai leis sužinoti šiek tiek daugiau! Sekite lyderį…

Koks motociklo pažymėjimas vairuoti svajonių mašiną? Nieko pernelyg sudėtingo! Licencija kvalifikuojama nustatant progresinius lygius, atsižvelgiant į būsimo licencijos turėtojo amžių ir patirtį. Yra trijų tipų motociklų pažymėjimai: A1, A2 ir A.

Motociklo pažymėjimas 2014 m

Galingiausi motociklai skirti A licencijos turėtojams

Licencijos išdavimas reikalauja gauti kodą, nuo jo nepabėgsite! Kalbant apie praktinę egzamino pusę, įskaitant platformą ir apyvartą, testai išlieka identiški, nepaisant turimos A1, A2 ar A licencijos.

Geriau supraskite šių trijų leidimų skirtumus:

A1 licencija 125 cm³

Prieinamas norintiems vairuoti tokias transporto priemones nei motociklas, motoroleris ar net triratis, kurio varikliai mažesni nei 125 cm³, šį leidimą galima gauti nuo 16 metų. Pradėkite dirbti su mašina maždaug dvidešimt valandų.

Žinoti : Dviračio galia neturi viršyti 11 kW (14,9 AG), o galios ir svorio santykis – 0,1 kW/kg. Licencija taip pat prieinama automatinėms transporto priemonėms.

Licencijos evoliucijos link: Po 2 metų praktikos pažymėjimas automatiškai leis vairuoti 125 cm³ paspirtukus su 2 arba 3 ratais.

A2 licencija dviračiams iki 47,5 arklio galių

Jei esate 18–24 metų amžiaus, laikas gauti A2 pažymėjimą. Šios 20 valandų treniruotės ir jų baigimas leis važiuoti dviem 35 kW (47+1915 AG) galios ratais, nesvarbu, ar jie yra ribojami, ar ne. Vienintelis apribojimas yra tas, kad ribojami motociklai prieš ribojant neturi išvystyti daugiau nei 70 kW (arba maždaug 95 arklio galių). Keletas prieinamų motociklų pavyzdžių: Yamaha MT-07, Honda CB 650 F, Suzuki GSF 650 Bandit, Kawasaki 650 Versys ir kt.

Žinoti : galios ir svorio santykis yra mažesnis arba lygus 0,2 kW/kg. Atkreipkite dėmesį, kad apribojimas turėtų būti įmanomas, jei originalus dviratis (standartinė ir neribojama versija) neviršija 70 kW (95 AG).

Licencijos evoliucijos link: Po 2 metų praktikos A licenciją galės gauti A2 licencijos turėtojai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai baigti 7 valandų „po licencijos“ mokymo kursą. Jo kaina yra apie 250/302,50 €. Lengvata tiems, kurie kenčia nuo egzaminų streso, nes jis nėra primestas.

Plokščiakalnis, esminis motociklo pažymėjimo etapas

Plokščiakalnis, esminis motociklo pažymėjimo etapas

A licencija visų tipų varikliams

Sulaukę 24 metų galėsite gauti A licenciją be variklio galios apribojimo.. Viskas, ko jums reikia, yra mažiausiai 20 valandų treniruotės.

Žinoti : Šis pažymėjimas suteikia teisę vairuoti bet kurį motociklą, kurio galia neviršija 75 kW (106 AG)

Šaltinis: paslauga-viešoji.fr / Nuotraukos: Yamaha Motor France, Suzuki France.

Žymos Praktiška

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

4 komentarai

Pridėkite savo
  1. julienp53 2015 m. vasario 25 d., 15.13 val. Atsakymas

    Dėkojame už šį straipsnį, aš tiesiog ieškojau paaiškinimo dėl leidimų pakeitimų. Motociklo licencijos problema yra ta, kad daugelis vairuotojų perka galingesnius motociklus nei licencijos galiojimo metu ir nėra įpratę naudoti tokios galios.

  2. Motoblouz komanda 2014 m. lapkričio 12 d., 15.34 val. Atsakymas

    Tai yra populiariausi variklių dydžiai pradedantiesiems. Sutikite, 250 cm³ dvitakčiai sudaro tik labai nedidelę dalį Prancūzijoje cirkuliuojančių dviračių motociklų. Tačiau iš tikrųjų jūs teisus, todėl atitinkamai redagavau straipsnį. Dėkojame už jūsų budrumą!