Sekite mus :

Axelis Maurinas: 2017 m. FSBK ir ištvermė jo akyse


Nėra laiko blaškytis! Sezonas ką tik pasibaigė, o Axelis Maurinas jau visu varikliu atveria 2017 metų sezoną... Motoblouz pilotas vėl startuoja FSBK kategorijoje, taip pat atnaujina savo dalyvavimą pasaulio ištvermės čempionate. Mes jums viską pasakome!

2016 metų sezono pradžia Axeliui Maurinui buvo šiek tiek sudėtinga. Po įspūdingo kritimo 170 km/h greičiu Kartachenoje, dėl kurio jis kreipėsi į savo gerbėjus atstatyti sudaužytą motociklą, Senonais susikaupė sunkumų. Kol sezono viduryje nepasiekė bjaurios devynioliktos vietos turnyrinėje lentelėje. Tačiau ši istorija kvepėjo deginimu...

Ir pripažinkite, kad dubuo, važiuojant 170 km/h greičiu, gali sumažinti jūsų pasitikėjimą. Bet tai būtų neatsižvelgus į nepaprastus atsparumo pajėgumus... Netrukus vėl suderintas su savo #89 Yamaha R1, Axel pagaliau iškelia sunkiasvores paskutinėse lenktynėse. Tiek, kad FSBK sezoną jis baigė garbingoje aštuntoje vietoje. Jei tai ne kovingumas!

Axelis Maurinas, daugiau nei bet kada anksčiau investavęs 2017 m

Pirmieji 2017 metų bandymai prasidės lapkričio pabaigoje Ispanijoje. Mūsų ambasadorius ten varžysis FIM CEV Europos čempionato etape. Ir jis tikisi, kad jo geri pasirodymai sezono pabaigoje leis jam pasinaudoti Yamaha Motor France 2017 m. parama.

2017 m. Axelis toliau dalyvauja ištvermės pasaulio čempione kartu su Yamaha Viltaïs Experience komanda. Partnerystė, prasidėjusi 2015 m. Pasikartojantys mechaniniai gedimai 2016 m. pasieks savo ambicijas. Tačiau abipusis pasitikėjimas, jo, kaip plėtros varomojo, įgūdžiai ir jo veikimas privertė Yannicką Lucotą, „Team 333“ komandos vadovą, dar kartą paskambinti Axeliui Maurinui. Komanda ypač paims startavo 24 valandų Le Mano motociklas.

Ateinančio sezono tikslas? Ne mažiau kaip pergalė savo kategorijoje „Superstock“. Jie turės keturis iš penkių sezono raundų, kad leis pudrai kalbėti.

Trumpai tariant, visa Motoblouz komanda atidžiai stebės lenktynininko pasirodymus jo „Facebook“ puslapyje. Ir kviečiame tai padaryti !

Paveikslėliai „Viltais Racing“.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo