Sekite mus :

„Liberty Racer prijungtos pirštinės: įspėjimai apie pavojų


Bendruomenės įspėjimas apie pavojų, priminimas apie jūsų greitį, neatitraukiant akių nuo kelio... Gimęs iš vaisingo Liberty Rider programėlės kūrėjų proto ir Racer pirštinių gamintojo žinių, Laisvės Racer gali pakeisti jūsų važiavimą motociklu!

« Sujungtos pirštinės, juokinga idėja! » tikriausiai sušukote už ekrano. Palaukite, kol sužinosite, kas Laisvės Racer, ir jūs tikrai apsigalvosite... Įsivaizduokite, kad modelis Racer kurio prototipą turėjome rankose per EICMA parodą Milane galės įspėti apie „pavojaus zonas“ (suprask, kas gali) prieš vieną kilometrą

Liberty Racer , pirštinės, kurios įspėja apie pavojingas zonas

Dabar, kai mums pavyko patraukti jūsų dėmesį, galėsime išsamiai aprašyti, kaip veikia ši nauja funkcija, kuri gali patekti į mūsų svetainę. 2018 metų pavasarį. Šia proga būtinai apie tai dar pakalbėsime!

Visa tai pagrįsta Liberty Rider programėle, kuria didžiuojamės. pagalba mūsų laboratorijoje. Kai telefono Bluetooth ryšiu prijungtas prie Liberty Racer pirštinių, jis gali įspėti apie artėjantį pavojų. A vibracija jautrus riešo vidinėje pusėje sako, kad už kilometro ateis laikas būti budriems. Nereikia žiūrėti į kitą ekraną ir atitraukti žvilgsnį nuo kelio. Protingas! Sutinkame, dukatininkai išvyksta su handikapu 😉

Jautri vibracija vidinėje riešo pusėje byloja, kad už kilometro ateis laikas būti budriems.

Tai reiškia, kad norint patikslinti atsiliepimus, trys LED indikatoriai leidžia įvertinti atstumą, kurį palikote iki pavojaus:

  • Šviečia žalias šviesos diodas: pavojinga zona 1 kilometro atstumu
  • Šviečia geltonas šviesos diodas: daugiau nei 600 metrų
  • Šviečia raudonas šviesos diodas: liko tik 200 metrų.

Taip pat galite mėgautisfunkcija, panaši į greičio ribotuvą. Pirmiausia užprogramuokite Liberty Rider programą su greičio slenksčiu. Kelyje pirštinė su vibracija praneš, kai ją kirsite... Praktiška, norint išsaugoti brangius taškus.

Pridėkite prie šio įkrovimo indikatorius ir jungiklis rankogalio apačioje.

2.0 versija dviratininkų solidarumo

Paaiškinkime pavojaus sąvoką. Viskas priklauso nuo to, ką anksčiau pranešė kiti pirštinių savininkai. Pavojingas posūkis, avarija, objektas važiuojamojoje dalyje ir kitos kontrolės zonos, Pavyzdžiui. Taip, „Liberty Racer nėra tik sąsaja, skirta informuoti jus apie kelių būklę. Jie suteikia jums galimybę pranešti apie pavojų kitiems. Jei norite, dviratininkų solidarumo 2.0 versija!

Liberty Racer pirštinės suteikia galimybę pranešti apie pavojų kitiems. Jei norite, dviratininkų solidarumo 2.0 versija!

Tam Racer kairiojo nykščio gale įdėjo mygtuką. Jei reikia, jį lengva paspausti, pavyzdžiui, prie rankenos. Todėl kiekvienas pirštinių savininkas gali perduoti informaciją draugams. Nepamirškime fiksuotų pavojų, kurių „Liberty Rider“ kūrėjai taip pat maloniai iš anksto nustatys geografinę vietą.

Sukurkite bendruomenę

Kaip mums paaiškino „Liberty Rider“ programėlės įkūrėjas Emmanuelis Petitas, šios pirštinės nebus parduodamos labai brangiai. Siekdami, kad kuo daugiau motociklininkų galėtų juo apsirengti. Ir mes nesunkiai suprantame logiką: kuo daugiau pirštinių Prancūzijos keliuose, tuo tikslesnis bus informacinis tinklas ir tuo labiau bus užtikrintas mūsų saugumas! Nepaisant integruotos elektronikos ir daugiau nei teisingos apdailos (mes vis dar Racer !), jų kaina turėtų išlikti pagrįsta: skaičiuok tik 20,17 € daugiau nei lygiavertė pirštinių pora be elektroninės sistemos.

Ši pirmoji Liberty Racer pirštinių versija parodys save labiau tinka praktikai vasarąn dėl gana lengvo dizaino ir vėdinamų patalpų. Būkite tikri, netikėtos liūties atveju elektronika apsaugota nuo vandens! Atminkite, kad „žiemai draugiškesnė“ versija dienos šviesą turėtų išvysti vėliau.

Žinoma, „Liberty Racer pirštinių šou sertifikuota kaip AAP, su ašCE etiketė kam sekasi – negalime tavęs niekuo kaltinti!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo