Sekite mus :

2018 m. žiemos išpardavimas: 10 geriausių mūsų pasiūlymų!


Žiemos išpardavimas 2018 Motoblouz

Pardavimai jau! Jūs tikrai nežinote, kur duoti visų šių pasiūlymų, kurių kiekvienas yra patrauklesnis nei ankstesnis? Įprasta... Pasirinkdami pagalvojome apie jus dešimt geriausių pasiūlymų Motoblouz. Šalmas, striukė, batai, pirštinės ir kt. : raskite 10 baikerių įrangos nuorodų išskirtinėmis kainomis. Neryžtingų baikerių svajonė!

Shark Evo-One Krono Mat modulinis šalmas

Modulinis yra geras, bet Evo One yra geresnis! Aptakus ir gerai išbaigtas, šis šalmas turi keletą pranašumų prieš konkurentus. Pradėti su smakro apsauga, kuri svyruoja į šalmo galą atviroje konfigūracijoje, kad būtų išvalytas regėjimo laukas ir apribotas vėjo poveikis. Protingas! Kalbant apie patogumą ir svorį, jis taip pat yra gerai išdėstytas. Pavyzdžiui, su dvigubu apsauginiu kremu nuo saulės, kuris apsaugos jūsų akis erzinančios šviesos atveju. Saugus pasirinkimas tiems, kurie intensyviai naudojasi savo motociklu!

 

Alpinestars Celer lenktyninė striukė

Ieškote aukštos kokybės odinės striukės, kupinos gerai apgalvotų funkcijų, skirtos važinėti vasarą? Alpinestars Celer“ turi funkcijų sąrašą tiek, kiek jūsų ranka. Su juo nėra pusės priemonių: šis aukščiausios klasės sportinis gaminys sujungia vidinę ir išorinę apsaugą optimizuoti jo naudotojo saugumą. Tvirti, lankstūs įdėklai, puikios kokybės oda, galima ramiai važiuoti. O tada koks stilius, kvepiantis trasa ir paleistais (atvežtais?) žirgais... Didelių vatų ir maksimalaus kampo gerbėjams!

 

Furygan Land D3O Evo žieminės pirštinės

Furygan Land D3O Evo priklauso geriausiems kovojant su šalčiu. Jie padauginkite izoliacijos sluoksnius, kad būtų užtikrintas geresnis šilumos išsaugojimas. Ir tai veikia! Kalbant apie apsaugą, jie taip pat gerai ištirti, ypač sutvirtinimais D3O , šioje revoliucinėje medžiagoje, kuri sukietėja smūgio atveju. Dėl to jie turi CE sertifikatą pirštu privalo. Šalčiams ir atspariems nušalimams!

 

Bering Toma RG motociklo džinsai

Kodėl pasakoti apie Bering Toma, o ne apie kitą motociklo džinsą? Kadangi tai beprasmiška teigia universalesnis nei vidutinis stilius – „atsitiktinis“, kaip sakoma Bering . Žinoma, jis yra daug labiau apsaugotas nei dėvėti džinsai su kevlaru išklotomis vietomis ir CE sertifikuotais vidiniais anti-smūginiais sutvirtinimais kelių ir klubų srityse. Trumpai tariant, aukščiausios klasės ir dar diskretiški Kevlar džinsai. Puikiai tinka eiti į darbą neatrodant kaip astronautas!

 

Alpinestars SP-1 motociklo sportbačiai

Pusbačiai ar sportiniai sportbačiai? Priklauso nuo tavęs ! Bet kokiu atveju, Alpinestars SP-1 gali pasigirti tuo, kad Alpi gaminiams būdingas mažas lenktyninis prisilietimas. Taigi jie sujungia apsauginius elementus. Jau gaminant: jie patrauklūs su mikropluoštu, patvaria medžiaga, kuri užtikrins puikų atsparumą dilimui. Pridėkite slankiklį pirštų lygyje, kulno kaušelį ir gana raminančią selektorių apsaugą. Sportbačiai tiems, kurie nori vaikščioti ir važiuoti tik viena pora!

 

Bagster Impact bako krepšys

Itin praktiškas bagažas, bako krepšys suteikia prieigą prie savo asmeninių daiktų nenulipus nuo motociklo ir nesikreipiant į kraštutinumus. Ir šiame mažame žaidime Bagster Impact“ yra gana patogus su daugybe praktiškų kišenių ir jo didelis pakrovimo tūris. Tai sukelia daugiausiai 32 litrus: įsivaizduokite, kad kai kurie žmonės ten tikrai įdeda šalmą. Taip pat atkreipkite dėmesį į kortelių skaitytuvą viršuje. Idealiai tinka, jei turite Bagster bako dangtį!

 

Tomtom Rider 40 motociklo GPS

Aukščiausios klasės motociklų orientavimosi sistema skirta kelionėms. Ši versija, galinti naršyti Europos keliais ir takais, visiškai iš naujo peržiūri motociklų GPS koncepciją ir jos palaikymą didelio formato (portreto arba kraštovaizdžio) garso ir vaizdo nurodymams 11 cm įstrižainės ekrane. THE „vingiuotų kelių“ ir „reljefo kelių“ režimai » dešimt kartų padidins jūsų išvykų malonumą. Visa tai su nemokamu viso gyvenimo žemėlapiu 23 Europos šalyse. Tolimiems keliautojams ir vis naujų pasivaikščiojimų mėgėjams!

 

Acerbis Scudo cross apsauginė liemenė

Ši liemenė įrodo, kad galima naudotis ir puikia apsauga, ir aukščiausiu komfortu! A cE 1621-2 patvirtinta krūtinės ir nugaros apsauga, CE 1621-1 patvirtinta pečių ir alkūnių sutvirtinimai, CE EN1621-2/03 patvirtinimas... Gana raminantis vaiką! Tuo pačiu metu dėl kvėpuojančios tekstilės konstrukcijos su tinkliniais įdėklais jis užtikrina aukščiausios klasės vėsinimą. Ieškantiems komforto/apsaugos kompromiso už gerą kainą!

 

Oakley Front Line MX cross

Ar naujasis Oakley Frontline MX“ neturi šaunaus veido? Jo ekranas, vadinamas Prism, kuris slepia rėmą, yra pagamintas iš iš anksto išlenkto įpurkšto plastiko. Technologija, identiška tam tikroms amerikietiško prekės ženklo akinių poroms, kurios kiek įmanoma apriboja jūsų aplinkos iškraipymus. Jis taip pat turi puikų atsparumą smūgiams. Pridėkite išskirtinę ergonomiką dėl trigubo putplasčio storio. Tiems, kurie nori žengti žingsnį į priekį optinio komforto srityje!

 

Shot Furious Claw Neon kryžminis cross

Galima įsigyti dviejų dydžių apvalkalo, šis visą veidą dengiantis paviršius pasižymi nuostabiu apdailos lygiu už tokią kainą. Ypač su šia itin dinamine neonine oranžine apdaila. Kalbant apie svorį, jis gerai išsidėsto su 1320 gramų ant svarstyklių. Jo oro įsiurbimo angos optimizuos smakro ir kaukolės vėdinimą. Ir tada jūs galite pasikliauti jo nuimamas ir plaunamas vidus kad vos tik iškils poreikis, būtų galima lengvai jį patobulinti. Idealus premier šalmas norint patekti į cross ar enduro už daugiau nei priimtiną kainą!

Žymos Pardavimai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo