Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Sena SF domofono diapazonas


Norint bendrauti tarp keleivių ar tarp 2 motociklų, nėra 36 skirtingų sprendimų: arba šauki per šalmą, arba investuoji į gerą domofono sistemą. Čia, Motoblouz , pasirinkimas yra greitai padarytas, ypač kai matote Sena SF asortimento, o ypač jo modelių, kokybę. SF2 ir SF4.

Esame taip įsitikinę produktais, kad padarėme jų vaizdo įrašą. Šiandien Charlotte pristato visus dviejų naujų Korėjos prekės ženklo produktų pranašumus.

Sena SF2 ir SF4 domofonai

Mygtukų grąžinimas sena prekės ženklo SF2 ir SF4 modeliams! Nors daugelis domofonų šiandien turi ciferblatus, daugelis vartotojų, be jokios abejonės, džiaugsis senų gerų „senosios mokyklos“ mygtukų buvimu. Kaina yra visiškai prieinama : nereikia laužyti banko, kad galėtumėte bendrauti su savo kelionės partneriu.

Tačiau, laimei, šių dviejų domofonų pranašumai tuo nesibaigia. Keliuose punktuose apibendrinkime visus dviejų žvėrių pranašumus.

Puikiai apgalvota garso sistema

Labai dažnai „multitasking“ domofonams skirtingų įėjimų (mp3, skambučio, GPS ir kt.) garso lygis yra vienodas. Sena gera idėja yra ta, kad skirtingų programų apimtis keičiama atsižvelgiant į aplinkybes. Pavyzdžiui, kai pakeičiate GPS nurodytą kryptį, muzikos garsas automatiškai susilpnėja. Taip gaunamas daug natūralesnis ausies rezultatas.

Puiki autonomija

Būkime atviri: mes neišėmėme chrono, kad patikrintume gamintojo teiginius. Bet popieriuje tai labai patrauklu: ne mažiau kaip galimas 13 valandų pokalbis, ir tik 1 val. 30 val., kad visiškai įkrautumėte abu įrenginius.

Jei jūsų kelionėje būtų pertrauka, 30 minučių įkrovimo pakanka 4 valandų autonomijai gauti. Argi gyvenimas nėra gražus?

SF1, SF2 ir SF4 skirtumai

3 Sena prekės ženklo modeliai turi didelių skirtumų. Daugiausia dėmesio skirsime SF2 ir SF4, nes SF1 nėra tikras domofonas, o labiau laisvų rankų įranga.

SF2 suteikia jam galimybę pabendrauti su savo keleiviu. Su ja atstumas ne mažesnis kaip 800 metrų, aišku, galėsite pabendrauti su kitu motociklu ar bent jau su jo vairuotoju.

Savo ruožtu SF4 skirtas tiems, kurie nori diskutuoti iki 4 žmonių. Taip pat padidinsite diapazoną, nes šis modelis pailgėja 1,2 km atstumas (išskyrus trukdžius).

Ar jums, draugai, tai aišku? Jei turite klausimų, juos rasite žemiau, komentaruose!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Šarlotė

Moteriškoji Motoblouz vaizdo įrašų pusė – aš! Tarp seniausių įmonėje aš jau beveik 10 metų pasinėręs į įrangą ir aistrą motociklams. Pakanka pasakyti, kad turiu šiek tiek perspektyvos šiuo klausimu! Esu sportinių automobilių entuziastas, bet apskritai man patinka viskas, kas turi variklį ir du ratus... Nagi, būk saugus ir #EnjoyTheRide ;-)

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
  1. Annaelle 2024 m. balandžio 10 d., 08:52 Atsakymas

    Sveiki, Charlotte ir dėkojame už jūsų straipsnį apie Sena SF2/4.

    Man kilo klausimas, gal galite atsakyti... ilgai vaikščiojau už tėčio, savo patikimoje kuprinėje. SF2 mums puikiai tiko. Tik aš ką tik turiu motociklo pažymėjimą, o mano mama gali užimti keleivės vietą... Klausimas toks, ar perkant SF4 galima prijungti du SF2, kurie patys būtų sujungti?

    Iš anksto dėkoju už atsakymą,

    Annaelle

Pridėti naują komentarą