Sekite mus :

Motoblouz / „Team Honda SR“ partnerystė: mes vėl 2 metus!


Komanda honda sr

Po 5 sėkmingų partnerystės metų Motoblouz ir Team Honda SR, žinoma, norėjo pratęsti savo bendradarbiavimą dar dvejiems metams. Galimybė pristatyti jums šią komandą, kuri turės didelių ambicijų 2019 m.

Team Honda SR pristatymas

Turėdama ne mažiau nei 4 aukšto lygio vairuotojus ir 2 mechanikus, „Team Honda SR“ galės visapusiškai išreikšti save daugybėje aukšto lygio lenktynių tiek nacionaliniu lygiu (Prancūzijos SX1 ir SX2 čempionatas, Enduropale du Touquet ir kt.), tiek tarptautinėse. (MX pasaulio čempionatas). Mažoji komandos apžvalga.

ričardas FuraRičardas Fura

Per didelę 2017–2018 m. sezono dalį sužeistas petys Richardas Fura darys viską, kad pasiektų savo asmeninį Šventąjį Gralį: pagaliau laimėtų Enduropale du Touquet lenktynes, kuriose 2017 m. finišavo 3-ioje pozicijoje.

 

Maksimas DespreyMaksimas Desprey

Suderintas su MXGP pasaulio čempionatu ir Prancūzijos MX čempionatu, Maxime'ui Desprey netrūks ambicijų šiais naujais sportiniais metais. Tikslas Top 5 abiejose varžybose!

 

 

stephane'as WatelisStephane'as Watelis

Naujausias „Team Honda SR“ komandos narys Stéphane'as Watelis nėra naujausias komandos narys: puikios 5-osios vietos autorius 2017 m. „Le Touquet“ lenktynėse, jis kitais metais siekia ant prizininkų pakylos.

 

Adrienas Escoffier

Šių metų SX2 Champion „Pro HEXIS Supercross“ varžybose Adrienas Escoffier galės pasinaudoti šia puikia patirtimi, kad finišuotų Prancūzijos SX2 čempionato viršūnėje, o kitais metais sieks pakilti į SX1.

Ir visi kiti!

Šiame lenktynininkų sąraše, be abejo, nepamirštame Josse Salfranque, be kurio komanda nebūtų. Negrįšime prie jo rekordo, kuris yra tiesiog nepadorus (Supercross de Bercy, ar tai jums ką nors reiškia?). Taip pat pridedami du komandos mechanikai – pavadinau Hervé Hagnere ir Aurélien Riccobene, be kurių dviračiai nebūtų tokie efektyvūs.

Žinoma, visus metus jus informuosime apie „Team Honda SR“ rezultatus. Bet kokiu atveju linkime jiems geriausio pasirodymo!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo