Sekite mus :

„Supercross Paris 2018“: „Team Honda SR Motoblouz yra ten


Komanda honda sr supercross paris

40 000 motociklų entuziastų Paryžiaus U Arenos tribūnose, ne mažiau nei 350 000 žmonių prieš savo nedidelį ekraną ir tiesiog karališka pilotų rikiuotė: 2018 m. Paryžiaus superkrosas lapkričio 17 ir 18 dienomis visus šiuos pažadus ištesėjo.

SX1 ir SX2 varžybose keli „Team Honda SR Motoblouz lenktynininkai dalyvavo su vienu iškeltu tikslu: laimėti lenktynes ​​ir taip iškovoti didelius taškus Prancūzijos čempionatui.

Paryžiaus SX1 superkroso lenktynių rezultatai

Turėdami labai atšiaurią lauką, du „Team Honda SR Motoblouz lenktynininkai pateko į Paryžiaus karalių (lenktynių pavadinimas SX1), t. Fabienas Izoirdas ir Xavier Boog, turėjo daug ką veikti. Ir, deja, viskas klostėsi ne taip, kaip jie įsivaizdavo.

Prancūzas Fabienas Izoirdas baigė lenktynes 9 pozicija. Sekmadienį įvykęs kritimas finale neabejotinai sutrukdė jam pasirodyti geriau. Vis dėlto jis guodėsi pasiėmęs taškus už antrąją vietą Prancūzijos čempionate.

Karjeros prieblandoje gyvenančiam Xavierui Boogui savaitgalis buvo sudėtingesnis: 15 vieta bendroje įskaitoje, o 6 vieta pagal čempionatą. Todėl pamiršti.

Paryžiaus SX2 superkroso lenktynių rezultatai

Lenktynėse, vadinamose Paryžiaus princu, Cameronas McAdoo ir Adrienas Escoffier nenuvylė. Užėmę atitinkamai 2 ir 3 vietas, galime net teigti, kad jie iškėlė Komandos spalvas aukštai!

Iki pat pabaigos Cameronas kovojo dėl galutinės pergalės. Be jo kritimo finale ir nuviliančių startų jis būtų galėjęs užkibti ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio.

Savo ruožtu Adrienas išvyksta su nuveikto darbo jausmu, nes užėmė 1 vietą Prancūzijos čempionate. Šiame čempionate jis taip pat grįžo į antrąją vietą.

Paryžiaus komanda Honda SR Supercross

Norėdami nuvažiuoti trasą su įmontuota kamera su Cameronu, tai yra čia tegul tai įvyksta! Bet kokiu atveju visus šiuos gražius žmones rasite kitą savaitgalį per Liono superkrosas. Iki tol...gaaaaz!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo