Sekite mus :

2019 m. ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS: Motoblouz virsta gerų pasiūlymų platintoju!


Patvirtinti, kad Motoblouz yra „ prekiautojas » (geri planai) yra šiek tiek rizikinga? Pažiūrėkite į tolesnius pasiūlymus ir pamatysite. Nesvarbu, ar mėgstate ilgus pasivažinėjimus keliais, ar kasdien važinėjate dviračiu į darbą, ar mėgstate važinėtis purve: mes sugrupavome geriausius Motoblouz pasiūlymus žiemos išpardavimai 2019 m.

Ir jei turite akių tik savo mylimajam, mes taip pat susibūrėme geriausi atsarginių dalių pasiūlymai čia. Taip, 2019 m. žiemos išpardavimuose bus kažkas kiekvienam!

Geriausi pasiūlymai Kelių visatoje

Žiemos išpardavimas 2019: V Quattro batai

THE batai V Quattro San Remo WP

Remiantis klientų atsiliepimais, maža jų papildoma batai V Quattro San Remo WP, tai jų patogumas. Patogu kasdien eiti į darbą, kaip valandų valandas važiuoti. Pagaminta iš sintetinės odos su vandeniui atsparia V Rain membrana v Quattro batai nebijo žiemos (ir visų susijusių klimato sąlygų). Jie seks jus keliuose bet kuriuo metų laiku ir užtikrins jūsų kojų saugumą.

roof cooper šalmas

THE roof Cooper šalmas

THE roof Cooper šalmas yra purkštukas su ištraukiamu saulės ekranu (arba galvos juosta). Kas tau šoka? Jo dizainas ir linijos, kurios iš karto projektuoja mus į ateitį... Ir reikia pasakyti, kad ir naudojimo prasme šis Roof šalmas yra labai modernus. Jį galima įsigyti su dviem ekranais: vartotojas gali žongliruoti keliomis konfigūracijomis, siekdamas optimalios savijautos važiuodamas dviračiu automobiliu. Dizainas, universalus, galiausiai baigsime sakydami, kad šis šalmas taip pat patogus. 
Bering striukė

THE bering Kingston Evo striukė

THE bering Kingston Evo striukė buvo sukurtas jūsų kasdieniam patogumui ir jūsų apsaugai keliuose. Iš tikrųjų turi cE patvirtintos apsaugos ant pečių ir alkūnių, taip pat vieta slysti nugaros apsaugai. Jis jau yra ant „Body Fit“ kirpimo, kuris turėtų prilipti prie jūsų odos, bet be to, bering striukė turi velcro koregavimus ties klubais ir rankovėmis, kad puikiai priglustų. Štai vienas, kuris tave seks... labai arti.
Beiring Michigan kelnės

THE bering Michigan kelnės

THE bering Michigan kelnės yra tikros viso sezono kelnės. Nes taip, jis turi vandeniui atsparią membraną (Goretex), taip pat terminį pamušalą... Bet abu yra nuimami, kad geriausiai prisitaikytų prie klimato sąlygų, su kuriomis susiduriate keliuose. Taip pat, bering kelnės skirtas apsaugoti (kelių ir klubų apsaugai) ir patogiai.
bering Yucca Goretex pirštinės

THE bering Yucca Goretex pirštinės

Užbaikime rinkti geriausius kelių pasiūlymus žiemos išpardavimai 2019 m su geru pirštinių pora. Čia, bering Yucca Goretex pirštinės yra žieminės pirštinės, atsparios vandeniui, su kvėpuojančia membrana. Tiesą pasakius, juos išbandęs Gabas įvertino 4,1/5. Geras vidurkis! Taip pat prisiminsime, kad jie pasižymi puikia apdaila, yra praktiški kasdien ir palieka gerą jausmą ant valdiklių.

Neradote sau tinkamų batų? Šalmas ant galvos ar pirštinė ant rankos? Nesijaudinkite, mes tuo nesustojame... Leisime jums atrasti viską, ką turime geriausi pasiūlymai iš 2019 m. išpardavimų ant musu specialus kelių pasirinkimas.

Geriausi pasiūlymai bekelės visatoje

Cross shot X11 batai balti THE cross batai Shot Clearance X11 White Pattern 2018 

Šie shot cross batai surinkite viską, ko reikia, kad užtikrintumėte apsaugą bekelėje: įpurškiamos blauzdos apsaugos, 4 mikrometrinės reguliavimo sagtys, kad būtų gerai prigludusios, suformuoti padai gerai sugerti amortizaciją, kulkšnių sutvirtinimai... Ir galiausiai, apibendrinant, jie yra sertifikuoti pagal CE. pagal standartą EN13634.

Taip ir sakoma.

Optimali shot liemenė THE shot vest Clearance Optimal White 2017 

THE shot Optimal liemenė Balta turi tik vieną tikslą: užtikrinti jūsų saugumą netrukdant vairuoti. Taigi, jis, žinoma, turi klasikinius universalius apvalkalus (nugarą, krūtinę, alkūnes ir pečius), tačiau jis taip pat pagamintas iš minkšto nailono ir tinklinio audinio, kad būtų lankstesnis ir kvėpuojantis. Truputį daugiau ? Šioje Shot liemenėje yra riešinės pirštinės ir reguliuojami dirželiai ties krūtine, dilbiais ir bicepsu, kad puikiai priglustų.

fox striukė nuo lietausTen fox Clearance Legion Pakuojama striukė nuo lietaus 

Vis dar bekelės pasaulyje, bet šį kartą pėsčiomis fox Legion Pakuojama striukė nuo lietaus yra vienas geriausių mūsų pasiūlymų šiais metais. Labai praktiška, ši striukė nuo lietaus susilanksto į kišenę, kai grįžtate į vėžes. Klasikinis, blaivus, efektyvus, tai lietaus striukė aiškiai privaloma visada turėti po ranka. Motoblouz mums patinka universali, tačiau stilinga išvaizda.

Kryžminis cross Shift WhiteTHE cross Shift šalmas White Orange 2018 

Po universaliausios 2019 m. žiemos išpardavimų įrangos, pereikime prie ryškiausios įrangos. THE cross šalmas Shift White Orange yra tikras originalas. Mums patinka jo aštrios linijos, šiek tiek kvadratinis dizainas, ryški oranžinė spalva, bet ir patogus Dri-Lex interjeras, kuris greitai pašalina drėgmę. Pliusas už cross įrangą.

Pull-In snapukėTHE pull-In beanie Clearance Stripes 2016 m 

Keičiame galvos apdangalų stilių... Bet reikia pasakyti ir tai, kad žiemą nusiėmus šalmą aplink galvą nekaršta! Mažiau nei 10,08 €, čia yra labai šilta kepurė iš pull-In prekės ženklas kurie greitai išspręs šią mažą problemą.

Nori daugiau? Mūsų puslapyje galite peržiūrėti visus mūsų 2019 m. žiemos išpardavimų pasiūlymus speciali visureigių įranga.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo