Sekite mus :

MXGP Argentina: Jérémy Van Horebeek ant prizininkų pakylos!


Jérémy van horebeek mxgp

Tai yra per kovo 2 ir 3 d., savaitgalį Argentinoje (taip pat buvo mano sesės gimtadienis, bet aš įsivaizduoju, kad tai neturi jaudinti masių), kad įvyko MXGP čempionato atidarymas, o tiksliau Neuquén (atrodo gražu, pažiūrėkite nuotraukas čia).

Toli nuo turizmo, Komanda honda sr Motoblouz dalyvavo renginyje, net jei likus 15 dienų iki lenktynių pradžios niekas nebuvo žaidžiama. Tolesnėse eilutėse papasakosiu kodėl ir kaip.

Jérémy Van Horebeekas 3-ias Patagonijos Grand Prix lenktynėse

Tai mažas žygdarbis, kurį pavyko pasiekti Jérémy van Horebeek, Team Honda SR Motoblouz lenktynininkas.

Dar prieš dvi savaites belgų lenktynininkas net neįsivaizdavo, kaip rikiuosis šiame pirmajame čempionato etape. Priežastis ? Jame tiesiog nebuvo vairo! Gaila, nes pilotas tikrai turėjo daro stiprų įspūdį Enduropale du Touquet kovo pradžioje... Bet dėka atkaklumo Josse Sallefranque, Komandos vadovui, bet ir rėmėjams (kaip mes, ir mes labai didžiuojamės), Jérémy pagaliau galėjo prisistatyti lenktynių pradžioje.

Nors geriausiu atveju jis planavo patekti į 10 geriausių, nes jo dviratis nebuvo treniruotas ir sureguliuotas, Jérémy galiausiai užėmė puikią 3 vietą. Taip pat galite sužinoti visą bendrą reitingą sekdami tai nuoroda.

Jérémy van Horebeek

Labai geras rezultatas, kurį reikės patvirtinti tik per antrąjį čempionato etapą, kuris vyks Anglijoje kovo 16 ir 17 dienomis. Susitikimas suteiktas!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo