Sekite mus :

Domaine de Foolz ir Pernes les Fontaines: Maxime'as Desprey vis dar lyderis


Ką jau manėme prieš dvi lenktynes Foolz dvaras (gegužės 11 ir 12 d.) ir Pernes-les-Fontaines (gegužės 18 ir 19 d.) patvirtinta: turėsite keltis anksti, kad nustumtumėte nuo aukščiausio Prancūzijos motokroso elito MX1 čempionato pakylos laiptelio Maxime'ą Desprey, Team Honda SR Motoblouz lenktynininką.

Domaine de Foolz: Imperial Maxime Desprey

Antrajame rate startavęs nuo 8 pozicijos pirmaujantis „Team Honda SR“ lenktynininkas vienas po kito įveikė varžovus ir pagaliau iškovojo pergalę. Labai geras pasirodymas, kuriuo didžiuojamės Xavier Boog, buvęs komandos motociklininkas ir vadybininkas savaitgalį (Josse Sallefranque dalyvauja MXGP lenktynėse Mantovoje): „ Maksas važiavo tikrai gerai, įspūdingai sugrįžęs iš 8 į 1 vietą! Man buvo didžiulė patirtis atsidurti kitoje užtvaros pusėje ir patarti vairuotojams« .

Anthony Bourdon, antrasis Komandos vairuotojas, per pirmąjį ratą finišavo 8 pozicijoje, o antrajame – 6 vietoje. Teisingas rezultatas, bet vis dėlto toli nuo vairuotojo galimybių.

Pasibaigus šiam MX1 čempionato etapui, Taigi Maxime'as Desprey išlaiko lyderio poziciją bendroje įskaitoje, 10 taškų aplenkęs Grégory Arandą., pirmasis jo persekiotojas.

maxime desprey 2019

Pernes-les-Fontaines: purvas grįžta

Lenktynės vyko lyjant lietui, taigi ir ant purvo. Pernes-les-Fontaines. Šį kartą lenktynes ​​prižiūrėjo Gregas Gilsonas, įprastas komunikacijos vadovas, savaitgalį tapęs laikinuoju komandos vadovu.

Maksimas Desprey, nors gryno greičio požiūriu lenkia kitus, negalėjo pasirodyti geriau nei 5 vieta, todėl keletą taškų užleido Grégory Aranda, kuris bendroje čempionato įskaitoje nukrenta iki 4 taškų. Kaltė yra blogas startas, kurį jis temps kaip kamuoliuką ir grandinę per visas lenktynes.

Anthony, savo ruožtu, vis dar neturi šiek tiek patirties ir neužmezga pakankamai kontaktų, kad tikėtųsi geresnio. Tačiau jis turi visus talentus, reikalingus įrodyti save aukščiausiu lygiu. SuperCross sezonas turėtų leisti jam pasisemti patirties.

Naudojamės šiuo straipsniu, kad nukeltume skrybėlę prieš komandos mechanikus, Aurélien Riccobène ir " Plakti“, kurie užtikrina, kad kiekviename čempionato etape vairuotojams pasiūlytume geriausias įmanomas mašinas!

maxime desprey pernes les fontaines

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo