Sekite mus :

2019 m. Tėvo dienos pasirinkimas už nedidelį biudžetą


Mūsų credo yra norėti įtikti nepalaužiant pinigų 2019 m. tėvo diena. Nes taip, tai visiškai įmanoma! Tėčiams dviratininkams, motorolerių tėčiams, aistringiems tėčiams: sukūrėme ypatingų mažo biudžeto dovanų pasirinkimas. Sekite lyderį.

Gimė būti tėčiu : dovanos mažiau nei 100,83 € 2019 m. Tėvo dienos proga

dexter izoard šalmas

THE dexter Izoard šalmas

Paprasta ir efektyvu, tvirta ir patogi dexter Izoard šalmas yra neatskiriama dalis, skirta keliui. Jo tikslas paprastas: kasdien užtikrinti tėčių saugumą, netrukdant mėgautis jodinėjimu.

Taigi jame integruotos nuimamos ir plaunamos putos, apsauginis kremas nuo saulės ir Pinlock ekranas, efektyvi vėdinimo sistema ir įvairaus tankio vidinis įdėklas (saugumui). Žinoma, Dexter šalmas standartiškai komplektuojamas su bespalviu ekranu ir atšvaitų rinkiniu, skirtu naudoti Prancūzijoje (visada dėl saugumo!).

 

speciali dxr r stream striukė 2019 m. tėvo dienai

THE dXR R'Stream striukė

Važiuoti saugiai yra gerai, bet važiuoti stilingai yra dar geriau. Už 2019 m. tėvo diena, pasirinkome dXR R'Stream striukė : gražus tekstilės gabalas vasarai. Ši striukė iš 600D poliesterio ir kieto tinklelio buvo sukurta… taip, kad leistų jums kvėpuoti. Taigi šią vasarą jis siūlo maksimalų vėdinimą ir maksimalų komfortą. Nesijaudinkite, jis taip pat turi 1 lygio apsaugą ant pečių ir alkūnių, taip pat šviesą atspindinčius elementus, kad būtų geriau matoma naktį.

 

DXR džinsiniai džinsaiTHE dXR Denim CE džinsai

Gera išvaizda, geras storis, gera apsauga: komentarai apie tai džinsiniai DXR džinsai yra vieningi. Šiuos DXR džinsus, sukurtus taip, kad kelyje būtų patogu ir saugu, galima įsigyti su reguliuojamo aukščio kelių apsaugomis. Jo tipiškas pjūvis maišas sėdint ant dviračio labai patogu, o iš 100 % medvilnės džinsinio audinio taip pat patogu nulipus nuo dviračio!

 

dXR Santa Cruz odiniai sportbačiai 2019 m. Tėvo dienaiTHE dXR Santa Cruz odiniai sportbačiai

Ieškau sportbačių poros 2019 m. tėvo diena ? THE dXR Santa Cruz sportbačiai, ne tik gerai atrodo, bet ir yra skirti apsaugoti jus kelyje. Taigi jie turi integruotus kulkšnies sutvirtinimus, dvigubas siūles labiausiai įtemptose vietose ir odinę selektorių apsaugą. Guminis padas, atsparus angliavandeniliams, skatina sukibimą. Galiausiai, karvės oda suteikia papildomo stiliaus, todėl jie yra tokie pat praktiški kelyje ir estetiškai atrodo bekelėje!

 

DXR upman pirštinėsTHE dXR Upman CE pirštinės

Pirštines? Ne, patvirtintas vasaros sezono gerbėjas. THE dXR Upman pirštinės derinkite komfortą, apsaugą ir vėdinimą: tobula trijulė šią vasarą keliauti. Dviratininkai ar motoroleriai? Patogumas yra toks pat, naudojant šią karvės odos odą ir jos 3D tinklelį. Savo ruožtu apsaugą užtikrina delnų sutvirtinimai ir plaštakos nugaros sąnarių apvalkalai. Žinoma, jie yra patvirtinti keliui.

 

Intercom Dexter L’dexter D1 Evo Solo domofonas

Mėgstantiems nuotykius tėčiams, bet visų pirma naujų technologijų gerbėjams:dexter D1 Evo Solo domofonas yra čia, kad užbaigtų tai specialus 2019 m. Tėvo dienos pasirinkimas. Labai paprasta naudoti domofonas, skirtas klausytis muzikos, skambinti ar bendrauti su kitais baikeriais, turinčiais tą patį įrenginį.

 

Tomtom Rider 550 Premium GPS ir domofonas Paskutinis pasiūlymas? Mėgaukitės Tomtom Rider 550 Prenium GPS su Freecom domofonu

Visiems aistringiems tėčiams ir technologijų gerbėjams taip pat turime tai išskirtinis pasiūlymas (ribotą laiką): su Gps Tomtom rider 550 premium, jūs turitesiūlomas „Freecom 1+ Solo“ domofonas. Tačiau būkite atsargūs, su šiuo technologijų deriniu jis gali niekada nepalikti savo dviračio!

 

Daugiau pasirinkimų rasite mūsų svetainėje specialus pasirinkimas Tėvo dienai. Ir nepamirškite, su Motoblouz visada galite grąžinti arba pakeisti 😉

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo