Sekite mus :

Mažojo Gabo motociklų įrangos sąrašas Kalėdoms


Gab

Sudaryti mano sąrašą Kalėdų Seneliui? Hm, nejaugi aš šiek tiek pasenau? Hmmm ne. Jei išlaikiau vaikišką sielą, mano žaislai labai išaugo. Ir kad galėčiau mėgautis savo žaislais, būdamas gerai aprūpintas, štai mano motociklų įrangos ir drabužių sąrašas Kalėdoms mėgautis savo mašinomis ištisus metus.

Mano kalėdinės motociklų įrangos sąraše
Nr. 1: Stylmartin Rocket pusbačiai

Man patinka batai, ypač tie, kurių išvaizda yra „ranger“. Taigi buvo visiškai natūralu, kad aš flash stylmartin Rocket pusbačiai. Ką tik atradau šį prekės ženklą: italų namą, siūlantį motociklų avalynę. Jų produktų katalogas yra gana gražus.

Kodėl šie, o ne kiti? Na, nes jie turi vintažinę, blaivią ir elegantišką išvaizdą. Dėl praktinės pusės jie turi selektorių sustiprinimą ir užtrauktuką, kad juos būtų lengva užsidėti, o tai man yra privalo turėti. Esant nepalankiam orui, gaminio lape nurodoma, kad jie yra atsparūs vandeniui.

Be to, jie negaili saugumo: vidiniai ir išoriniai sutvirtinimai, gerai išpjautas padas pagal poreikį. Pabaiga atrodo puiki ir svarbiausia: rašydami šias eilutes 139 iš jūsų paliko bendrą teigiamą nuomonę. Tik 7 paliko atsiliepimą, mažesnį arba lygų 3/5. Mane įtikinti nereikia daug.

 

Nr. 2: Nolan N70.2 X – klasikinis N-COM šalmas

Jau kurį laiką norėjau užsiimti visureigiu. Jei šiek tiek padirbėjau su Africa Twin (daugiausia ant sauso), tikrai noriu į jį įsitraukti šiek tiek rimčiau. Be to, mano Nolan N87 Pradedu senti, man reikia naujo. Todėl jis yra ant nolan N70.2 X Classic N-Com šalmas (manau, kad pavadinimas nėra pakankamai ilgas...), kad nusižiūrėjau.

Svoris 1500 g, dvigubas patvirtinimas (pilnas ir Jet), skydelis, ekranas, kremas nuo saulės ir nuimama smakro apsauga. Iš viso yra ne mažiau kaip 8 galimos konfigūracijos, tai yra pritaikymas. Be to, mikrometrinė sagtis skirta tokiems tinginiams kaip aš, kurie nekenčia dvigubo D. Ko žmonės prašo? Taip, „Pinlock“ ekranas šaltoms ir lietingoms dienoms. Na, skirtingai nei „Special“ versija, „Classic“ yra su „Pinlock“.

Maža premija: be nuimamo ir plaunamo vidaus, yra nuimama ir reguliuojama NECK-ROLL kaklo apsauga.

 

Nr. 3: Furygan Sammy kelnės

Jei atvirai, kalbant apie motociklo kelnes, Aš tikrai nesu tradicinių mėlynų džinsų gerbėja. Kita vertus, „Chino“ ir „Battles“ yra mano mėgstamiausia kelionė sausu oru.

Prancūzų prekės ženklas Furygan savo asortimente siūlo Sammy motociklo kelnes, kurios yra 3 spalvų. Asmeniškai aš pamėgau camo versiją. 6 kišenės iš jų 2 cargo . THE furygan Sammy kelnės yra iš medvilnės, bet turi aramidinius (kevlarinius) sutvirtinimus ties sėdmenimis, jei paslystų ant užpakalio. Prie to reikia pridėti kelių, bet ne klubų apsaugą... Apibendrinant, naudojimas mieste, ir viskas! Kalbant apie hidroizoliaciją, šiuo klausimu pereikite…

 

Nr. 4: Kappa AH201 bako maišai

Tie, kurie mane pažįsta, žino, kad kai žmogiškai įmanoma miegoti lauke, aš užšoku ant dviračio ir sakau: ciao kompanija » prieš išvykdami tyrinėti naujų žemių. Išskyrus tai, kad aš nebeturiu bako krepšys vertas vardo...

Tai čia kappa AH201 krepšys kuri patraukė mano dėmesį. Jis sudarytas iš dviejų atskirtų dalių po 20 l, kad būtų pritaikyta mano poreikiams. Jame yra viskas, kas yra geras tanko krepšys: skaidrus kortelių laikiklis, magneto arba dirželio tvirtinimo sistema, dirželiai, kuriuos galima paversti kuprine. Sakau tau, gryna klasika.

 

Nr.5: KAPPA AH 202 sėdmaišiai

Kadangi noriu savaitgalį pasivažinėti bekele, mane domina sena gera pora sėdmaišiai, plečiamas, keliauti nešantis savo daiktus. Be to, aš per daug bijau sugadinti savo brangius Sw Motech Trax Nuotykis o mano kulkšnis nukritus. Vieno maišelio maksimalus tūris yra 25 l ir graži išvaizda, tinkanti bet kokio tipo mašinoms, todėl aš renkuosi šiuos! Vėlgi, šios kelnės yra su lietaus uždangalu.

Taigi mielas Kalėdų Senelis, nes buvau labai geras (hum), tikiuosi jūsų ir jūsų ypatingo gerumo bei dosnumo, kad užpildysite mano vargšo, lieso medžio pagrindą... 🙂

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo