Sekite mus :

FlatFab kalėdinis sąrašas


Brangus Kalėdų Seneli ! Kadangi šiais metais daug dirbau, net skyriau laiko parašyti kai kurias įrangos apžvalgas Mėgaukis kelione, Tikiuosi, būsite dosnus maloniam, visada kelyje važiuojančiam dviratininkui iš Pietvakarių.

Jūs jau žinote, aš nuvažiuoju apie 50 000 km per metus, visur Prancūzijoje, visais keliais ir bet kokiu oru. Kai lyja, kai šąla, kai sninga, kai pakankamai vėjuota... Ne visada smagu, todėl ir norėčiau šildymo įranga kad mane sušildytų ilgose žiemos kelionėse.

Bet jūs, kurie išeinate tik žiemą, žinote, kad po lietaus ateina geras oras. Ir nėra maloniau, kai po gudruoliu tirpsta asfaltas, o šalme gausiai prakaituojate... nors egzistuoja techniniai sprendimai odai ir kraujui atvėsinti! O tada, kai važiuoji valandų valandas ir šimtus kilometrų, taip pat gera jaustis apsaugotam kritimo atveju ir dėvėti šalmą, kuris neskaudėtų kaklo. Taigi dėl visų šių gerų priežasčių čia yra mano 2019 metų Kalėdų dovanų sąrašas.

Pirmoji mano dovanų sąraše 2019 m. Kalėdoms: naujausios kartos šildomos pirštinės!

2019/2020 žiemai prancūzų įrangos gamintojas Ixon prekiauja dviem variantais šildomos motociklininko pirštinės ir „prijungtas“. Bendradarbiaujant su prancūzų „jaunuoju šautuvu“ oro kondicionierius 8 (termoreguliuojančios tekstilės specialistas), siūlo Ixon iT serijos pirštinės. Galimos ASO (storesnės) arba YATES versijos, juodos arba juodos ir fluorescencinės geltonos spalvos.

Principas ? Nėra elektros varžos, nėra storų pirštinių. Puiki techninė tekstilė (su Primaloft terminiu pamušalu), leidžianti išlaikyti gerą valdiklių jautrumą, taip pat odos termoreguliaciją iki tikslaus laipsnio kontroliuojama skaitmenine programa, kurią reikia įdiegti į savo mobilųjį telefoną. Viskas be prijungto laido. Tiesą sakant, baterijos (po vieną vienoje pirštinėje) yra integruotos į pirštinės manžetę. Akumuliatoriaus pusėje jų paskelbta autonomija siekia kelias valandas (kintama priklausomai nuo norimos temperatūros). Kalbant apie visišką jų įkrovimą, tai trunka tik tris valandas.

Be to, paaiškinu jums, kad šios pirštinės yra patvirtintos pagal Europos standartą 13594 naujausioje 2015 m. versijoje 1KP lygiu, su anglies apsauginiais apvalkalais viršuje ir anti-smūgio pagalvėlėmis ant delno, ir kad Ixon n Didn' Nepamirškite pridėti ekrano valytuvą lietaus atveju... Taigi jūs suprasite, kad man jų reikia.

Ixon it serijos pirštinės

Efektyvi vidinė airbag pagalvės liemenė

Pristatytas eicma salonas Milane 2019 m. lapkričio mėnesio pradžioje dainese universali belaidė airbag pagalvės liemenė vadinamas Išmani striukė.

Kodėl šis, o ne kitas? Pirmiausia todėl, kad jį galima dėvėti virš bet kokios šiek tiek laisvos striukės arba po jos. Tiesą sakant, jo elektroninė dėžutė yra nepralaidi vandeniui ir prakaitui. Tada dėl to, kad jame nėra užpakalinės plokštės, leidžiančios išlaikyti mano pasirinktą labai didelę ir patvirtintą EN 1621-2 2 lygio. Galiausiai dėl to, kad jo algoritmas buvo apibrėžtas taip, kad suaktyvintų apsaugines pagalvėles beveik visose rudens konfigūracijos. Įskaitant susidūrimą stovint, atsitrenkus į kliūtį arba be jos.

Dainese išmanioji striukė

Speciali "labai šalta" apatinė striukė

Visokiems šaltiems ar tokiems keistuoliams, kaip aš, važinėjantiems šaltu oru, įrangos gamintojas Gerbing , šildomų drabužių specialistas, jau 45 metus tobulina savo gaminius baikeriams ir sniego motociklininkams. O šiai žiemai tai nauja apatinė striukė gerbing E-Liner apatinė striukė, kuris atkeliauja pas mus iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Vėlgi, nebeliko elektrinės varžos plokščių! „Microwire Pro®“ procesas suteikia didesnį kaitinimo paviršių, o šimtai nepertraukiamų teflonu dengtų plieninių vielų, susiūtų į audinį, įkomponuojamą į vėjui atsparų ir vandenį atstumiantį „Softshell“ drabužį. Šiluma greitai (10 sekundžių po aktyvavimo) ir tolygiai pasklinda per visą kūno paviršių: nugarą, krūtinę, apykaklę ir rankoves. Be to, šiai sistemai suteikiama viso gyvenimo garantija, ją galite prijungti prie motociklo diržų arba prie pasirenkamo išorinio akumuliatoriaus... Esu tikras, kad net jūs, iš dangaus nusileidęs Kalėdų Senelis, ją priimsite!

Itin lengvas modulinis šalmas

Kai važiuojate ilgą laiką, šalmo svoris (galbūt padidintas dėl vėjo slėgio) vargina kaklo slankstelius ir sukelia lėtinį skausmą. Ypač labai šaltu oru. Šalmo svorio problema iškyla dar labiau moduliniai šalmai, kurio smakro strypo mechanizmas prideda svorio. Jau nekalbant apie skydelį nuo saulės ir jo mechanizmą.

Vadinasi, ant mano 2019 metų Kalėdų dovanų sąrašas, Pietų Korėjos gamintojo modulinis šalmas HJC , RPHA 90S, visiškai iš anglies pluošto. Buvo paskelbtas 1400 gramų! Vis dėlto jame yra visa labai praktiška įranga, palengvinanti keliaujančio motociklininko gyvenimą. Būtent: užrakinamas ekranas, nuimamas dvigubas skydelis nuo saulės, „Pinlock“ plėvelė nuo rasojimo, mikrometrinis nerūdijančio plieno smakro dirželio užsegimas, ekrano nuėmimas be įrankių, nuimamas ir plaunamas vidinis putplastis... Taigi, jei ir jūs, Kalėdų Senelis, norite pasiimti rūpinkitės savo senais kaulais, pagalvokite apie anglies šalmą.

hJC modulinis šalmas

Gaivinanti liemenė, kuri nesušlampa

Nes, laimei, vieną dieną žiema sustoja ir saulė grįžta, Akvitanijoje kartais būna virš 40°C ir per ateinančius kelerius metus greičiausiai nepagerės... Visada gera turėti su savimi ką nors sumažinti temperatūrą ir vengti perkaitimo. Daugelį metų šlapiuoju marškinėlius ir kaklo šildytuvą po vėdinama striuke, kad atvėsinčiau odą. Bet kai labai karšta, tai reiškia sustoti kas 30 minučių. Nelabai praktiška.

Jau praėjo nemažai laiko nuo tada, kai atradau macna "Dry Cooling" liemenė. Šis olandų įrangos gamintojas yra vienintelis, siūlantis šią technologiją. Vanduo patenka į liemenę, tada labai lėtai išgaruoja, kad atkurtų prakaitavimo reiškinį ir vėsintų odą jos nesudrėkindamas. Taip pat nesudrėkindami drabužių, kuriuos dėvite po liemene.

Tačiau pirmoji šios liemenės versija turėjo tam tikrų trūkumų. Pradedant nuo baltos spalvos, kuri labai greitai susitepė dėl prakaito.
Su Evo versija Macna ypač ištaiso situaciją daug mažiau netvarkinga pilka spalva. Drėkinamos kišenės macna Evo liemenė padengia daugiau paviršiaus nei anksčiau, o nehidratuoti paviršiai (juodos spalvos ant liemenės) yra pagaminti iš labai lengvo audinio, labiau pralaidaus orui nei pirmoje versijoje, todėl yra maloniau dėvėti. Taigi, aš taip pat įtraukiu jį į savo 2019 m. Kalėdų Kalėdų dovanų sąrašą.

macna liemenė

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Fabienas Lecoutre'as

Vairavimo treneris, motociklų žurnalistas, dviratininkų turistinių gidų ir interneto svetainės „Passion Moto Sécurité“ autorius... Esu visų pirma aistringas „visada važinėjantis“.

Be komentarų

Pridėkite savo