Sekite mus :

„Thibaud“ kalėdinis motociklų įrangos sąrašas


„Thibaud“ kalėdinis motociklų įrangos sąrašas

Mielas mažasis Kalėdų senelis. Šiais metais man sekėsi labai gerai. Visada važinėjau tinkamai sukomplektuota. O greičio beveik neviršijau. Tai turėtų tęstis... O kad tai padarytume, dalinuosi su jumis savo kalėdinis motociklų įrangos sąrašas. Labai paprastas sąrašas, sudarytas iš 5 produktų, kuriuos galite rasti Motoblouz . Šie 5 produktai, kuriuos pasirinkau, yra visapusiška sportiška / laisvalaikio išvaizda. Apranga, kuri puikiai tiks rodsterių ir sportinių automobilių savininkams.

Mano kalėdinio motociklų įrangos sąrašo viršuje: šalmas

Mano pasirinkimas krito ant šalmo Scorpion EXO -r1 air – fabio replika. Labai sportiškas šalmas, toks pat, kokį varžybose naudoja ir oficialūs prekės ženklo pilotai. Ir norėdami pagerinti išvaizdą: su mūsų champion sėklos Fabio Quartararo dekoracija.

Plunksninis svoris, pateikiami 2 ekranai (skaidri ir rūkyta ir 2D), skruostų putos su Airfit pripūtimo sistema, leidžiančia prisitaikyti prie mažų svogūnų, suveikė aerodinamika. Ant popieriaus viskas atrodo tobula.

Švarkas

Mano idėja yra pasirinkti sportišką viršutinę dalį (šalmą ir striukę), o apatinę – kasdieniškiau. Todėl mano pasirinkimas tenka alpinestars Missile striukė suderinama su Tech-Air.

Šio puikaus itališko prekės ženklo kokybė ir žinios buvo sujungtos šioje 100 % sportinėje striukėje. Trūksta tik nugaros apsaugos arba garsiosios „Tech-Air“ airbag iš to paties prekės ženklo, nes ji skirta ten įstatyti.

Pirštinės

Pirštinių srityje pradedame pereiti prie kasdieniškesnės išvaizdos, išlikdami sportiški. Tada mano pasirinkimas pasisuko į five X-RIDER OUTDRY pirštinės.

Pasirinkimas nebuvo lengvas... Tačiau jau gerai žinomas prekės ženklas čia mums siūlo porą pirštinių su visomis norimomis savybėmis. Trumpas, sezono vidurio rankogalis, kad galėtumėte juo mėgautis kuo ilgiau, nepralaidus vandeniui ir kvėpuojantis, o visų pirma su gera apsauga.

Kelnės

Ten pokytis radikalus: nuo sporto pereiname prie atsitiktinio. Mano pasirinkimas – džinsai, geriausia mėlyni. Aš pasirinkau Džinsai Overlap sturgis tamsiai mėlyni. Įrengtos apsaugos ant kelių ir klubų, sutvirtintos kevlaru. Be išvaizdos, jis turi visas norimas funkcijas.

Batai

Norėdami tai užbaigti motociklų įrangos kalėdinis sąrašas, batai. Patraukiau link stylmartin ATOM batai. Kas gali būti geriau nei motociklų sportbačiai su visa laukiama apsauga (selektoriaus sutvirtinimu, malleolus ir kt.) ir miesto išvaizda. Ir, vyšnias ant torto, jie yra atsparūs vandeniui.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo