Sekite mus :

Kalėdinės dovanos dviratininkams: 5 (geros) Motoblouz idėjos nuo 30 iki 201,67 €


Dar ne vėlu išsirinkti dovaną, kurią norite padovanoti 2 ratų mylėtojui! Mes atlikome sunkų darbą už jus, pasirinkdami penkias Motoblouz kalėdines dovanas, kurios tikrai pasieks tašką nepažeidžiant jūsų biudžeto.

DXR evasion evo ce pirštinės

DXR Evasion Evo CE žieminės pirštinės: šiltos ir saugios

⇒ Kaina ir prieinamumas

Pradedame nuo žieminių pirštinių, DXR pabėgimo evo ce. Nes geros pirštinės pakeičia jūsų kelionę, ypač kai šalta!
Šios labai lanksčios ožkos odos pirštinės turi viską, kad patiktų tiems, kurie ir toliau važinėja atšalus. Ypač gerai izoliuojantis Thinsulate pamušalas su labai ilgu rankogaliu. Nieko panašaus nuo šalčio. Neperšlampama ir kvėpuojanti membrana yra sujungta su išorine oda, todėl geriau jaučiamas valdymas.
Taip pat atkreipkite dėmesį į nedidelį valytuvą ant kairiojo rodomojo piršto, kad nuvalytų lietų nuo šalmo ekrano, ir lytėjimo rodomojo piršto galiuką. Mano ranka bus sėkminga, ši dovana!
Geros naujienos judantiems, DXR Evasion CE galima įsigyti iki 3XL!

 

Moteriška veganiška motociklininko striukė

DXR Mystere striukė: 100% tekstilė

⇒ Kaina ir prieinamumas

Dviratininkams ir motorolerių vairuotojams galvojome DXR paslaptis, prie visų stilių prisitaikanti tekstilinė striukė. Su visomis kišenėmis, įskaitant vieną ant rankovės automobilio statymo leidimui, jis bus labai praktiškas kasdien. Pagaminta iš trinčiai atsparaus poliesterio, Mystère yra reguliuojamo aukščio pečių ir alkūnių apvalkalai, prie kurių galite pridėti nugaros apsaugą – maksimaliam saugumui užtikrinti. Galima įsigyti juodos ir chaki spalvos nuo XS iki 3XL. Jei jums labiau patinka juoda spalva, bet nerimaujate dėl matomumo, žinokite, kad Mystère nugarėlėje yra šviesą atspindintys vamzdeliai. Nes tu gali būti matomas ir nesikreipdamas į akis! O veganai gali būti ramūs, kailis ant apykaklės yra sintetinis 🙂

 

Kalėdinė dovana motociklininko šalmas

Dexter Continental šalmas: plataus kampo optika

⇒ Kaina ir prieinamumas

Koks būtų motociklų įrangos pasirinkimas be šalmo? Štai mūsų jauniausiasis Dexter Continental. Šis kelias, sujungtas su moderniomis linijomis, atliepia pagrindinius sunkumus, su kuriais gali susidurti motociklininkas kelyje.
Pirma, jis siūlo labai didelį regėjimo lauką; didžiulė vairo saugumo garantija. Jau nekalbant apie malonumą, kurį jis teikia. Ir kad ir kokios oro sąlygos bebūtų, nes prie ekrano yra „Pinlock“ objektyvas, geriausias nuo rasojimo. Ir jei, priešingai, kliudo saulė, dvigubas aprūkęs ekranas išsiskleidžia vienu pirštu.
Jo korpusas pagamintas iš stiklo pluošto – medžiagos, kurioje dera atsparumas smūgiams ir lengvumas. Be to, svarstyklės sveria 1350 g, todėl jos svoris yra labai geras, palyginti su daug brangesniais šalmais. Taip pat siūlome a anglies versija priaugti dar 100 gramų.
Dexter Continental yra nuo XS iki XL – pasiruošęs keliauti. Net jei tai tik kelias į darbą!

 

Dovanos idėja baikeriui

DXR Django: siūbuojanti motociklo kuprinė

⇒ Kaina ir prieinamumas

Jei turite nedidelį biudžetą, turiu jums puikią dovaną: DXR Django ! Kuprinė yra beveik būtina kasdieniniam pasivažinėjimui motociklu. Ir „Django“ tikriausiai siūlo vieną geriausių našumo ir kainos santykio mūsų svetainėje.
Šis krepšys ne tik atrodo šauniai. Dėl 20 litrų talpos yra daug ką įdėti į vidų. Kišenės leidžia gerai tvarkyti turinį. Ypač vertas dėmesio apsauginis korpusas, skirtas 15 colių nešiojamam kompiuteriui.
Laikymas nugaroje visada užtikrinamas dėl dviejų reguliuojamų dirželių, vienas krūtinės, kitas ventralinis, kurie tvirtina pečių diržus. Nugaros ir pečių dirželiai yra paminkštinti kvėpuojančiu tinkleliu, kuris yra malonus žiemą ir vasarą.
O ištikus lietui, tiesiog uždenkite jį neperšlampamu užvalkalu, esančiu mažoje kišenėje po krepšiu.
Trumpai tariant, DXR Django yra pasirengęs bet kokiai situacijai. Puiki kuprinė! Ir ne atvirkščiai...

 

Dviratininkų dovanos idėja

DXR Tenorio pirštinės: Chrono rankoje

⇒ Kaina ir prieinamumas

Ar jūsų dovanos gavėjas yra kelių ar trasų pasirodymų gerbėjas? Pirštinės DXR Tenorio buvo skirti jį lydėti ant vairo. Kas sako, kad sportinės pirštinės yra geras prisilietimas ir aukšto lygio apsauga. Dvi priešingybės, kurioms reikalingas aukščiausios klasės dizainas ir geriausios medžiagos.
Apsauginėje pusėje pirmiausia randame CE sertifikuotus standžius apsauginius apvalkalus ant nugaros, pirštų ir delno pusės, dvigubą siūlę, papildomą odos storį, tiltelį tarp mažojo ir bevardžio piršto, kad jis nesisuktų...
Be to, „Tenorio“ turi įdubimus ant pirštų, anilinę odą ir rankeną delno pusėje, kad valdikliai būtų gerai sukišti.
Kadangi vairuojant negailima pastangų, perforuoti odiniai įdėklai apriboja perkaitimą viduje. O kadangi pilotai savo rezultatus stebi išmaniajame telefone, lytėjimo indeksas pravers.
Labai gera įranga už tokią kainą, juodai raudona arba juodai balta nuo S iki 3XL.

 

Štai, tikimės, kad šiame nedideliame pasirinkime radote tai, ko ieškote. O norėdami atrasti kitų idėjų, taip pat atraskite mūsų specialią kalėdinę parduotuvę. Be jokios abejonės, ten tikrai kažką rasite!

⇒ Apsilankykite mūsų parduotuvėje
dovanų idėjos
baikeriams

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo