Sekite mus :

2023 m. vasaros išpardavimas: geriausios galimybės pasinaudoti


Jei kaina negali būti vienintelis kriterijus renkantis motociklo įrangą, turime pripažinti, kad tokia patraukli nuolaida, kokią rasite tik išpardavimų metu, gali tik padėti apsispręsti!

2023 m. vasaros išpardavimas, geriausi pasiūlymai!

Taigi, iš visų mūsų svetainėje 2023 metų vasaros išpardavimų metu siūlomų pasiūlymų atrinkome jums geriausius pasiūlymus. Neabejotinai išparduodame labai gražią įrangą, pigesnę, aukštesnę ar net abu. Be patrauklios kainos, atrasite pagrindinių šalmų, striukių, batų, motociklininkų pirštinių prekinių ženklų, taip pat pavyzdinius motociklų įrangos rinkos produktus su didelėmis nuolaidomis. Be jokios abejonės, kitas jūsų lauktas šalmas ar motociklo striukė yra mūsų sąraše!

Pakanka pasakyti, kad ši vasara pasivaikščiojimų, kelionių ir išvykų motociklu požiūriu atrodo daug žadanti. Patogumas ir apsauga bus ten, nes jie yra mūsų atrankos kriterijų centre.

Štai keletas geriausių planų, kaip pasinaudoti Motoblouz vasaros išpardavimais!

Sustiprinkite savo aurą ant vairo

 • ROOF BOXER V8 S šalmas + kremas nuo saulės

  ROOF BOXER V8 S juodas šalmas su 2 ekranais

  Parduodamas ar ne, ikoninis Roof Boxer V8 S modulinis šalmas vis dar yra toks pat charizmatiškas. Dar geriau, jis įgauna dar daugiau stiliaus šioje visiškai juodoje versijoje, kurioje be krištolo ekrano yra aprūkęs ekranas! Geriausia, žinoma, spindėti kavinės terasoje, bet svarbiausia – patogiau judėti akinančioje vasaros šviesoje.

 • DXR legendinė striukė rudos/smėlio spalvos

  DXR legendinė striukė rudos/smėlio spalvos

  Puikus stilius, tiesa? Nepaisant šios tvirtos vintažinės odos išvaizdos, DXR Legend“ striukėje yra moderniausios detalės. Visų pirma, tai yra patogumas su nuimamu žieminiu pamušalu, minkšta neopreno apykakle arba reguliuojamu diržu. Taip pat kyla saugumo klausimas dėl patvirtintų sutvirtinimų ant pečių ir alkūnių ir CE sertifikato.

 • Dexter cronos anglies šalmas

  Dexter cronos anglies šalmas

  Pilna anglis! Dexter Cronos šalmas, sukurtas našumui, taip pat yra geras kelių šalmas, pasižymintis dideliu lengvumu (1250 g), kurį įgalina anglies apvalkalas, aukščiausios klasės vidaus patogumas ir nuimamas antkrūtlis bei duslintuvas. Premija: be skaidraus ekrano, kuriame jau sumontuotas „Pinlock“, yra aprūkomas ekranas.

Griebkite dešimtąsias ant laikrodžio

 • DXR karoliukas

  DXR CARL odinis kostiumas juodas

  Išparduodamas vientisas lenktyninis kostiumas aptvaruose nėra populiarus... DXR Carl neturi ko pavydėti didžiųjų šio žanro vardų, todėl sandėlyje turime tik keletą. Pasinaudokite puikiu apsaugos lygiu, nuostabiu komfortu ir... beprotiška kaina!

 • Bering plieno r pirštinės juodos/raudonos

  Bering plieno r pirštinės juodos/raudonos

  Bering Steel R lenktyninės pirštinės, pagamintos iš ožkos odos, pasižymi dideliu lankstumu, kurią sustiprina elastingi spandex tekstilės įdėklai tarp pirštų. Būkite tikri, apsauga taip pat yra dėl daugybės sutvirtinimų, įskaitant labai gražų anglies gabalėlį pirštinių gale.

 • Ixon vortex 2 striukė juoda/balta

  Ixon vortex 2 striukė juoda/balta

  Ixon Vortex 2 – labiau lenktyninis puskostiumas nei švarkas! Sukurta sportiškoms pozicijoms ir atsidavusiam važiavimui, ši aukščiausios klasės oda turi mikroperforacijas ant krūtinės. Svarbiausia yra ideali ventiliacija, kad būtų išvengta perkaitimo. Geras taškas ir ruožui, sustiprintam Aramidu: be jokios abejonės, Vortex 2 atlaikys.

 • Ixon vortex 2 kelnės

  Ixon vortex 2 kelnės juodos/baltos

  Taigi štai antroji Vortex 2 dviejų dalių kostiumo pusė! Šios kelnės, panašios į aukščiau pateiktą striukę, gali būti lengvai sujungiamos naudojant pilną užtrauktuką ties juosmeniu, kad būtų užtikrintas puikus saugumas ir patogumas. Ir žinoma atitiktis trasos teisėjų reikalavimams!

Išnaudokite visas savo kelionės galimybes

 • Shoei gt-air 2 aperture šalmas baltas/pilkas

  Shoei gt-air 2 aperture šalmas baltas/pilkas

  Parduodamų šalmų bosas? Daugiau neieškokite, tai Motoblouz ! Itin patogus, vienas tyliausių rinkoje, apsauginis ir technologiškai pažangiausias Shoei GT-Air 2 šalmas nestokoja charakterio šiame juodos, baltos, pilkos ir raudonos spalvos Aperture dažuose. Auksinė galimybė!

 • DXR roadtrip striukė juoda/pilka

  DXR roadtrip striukė

  Puiki DXR klasika, nusipelniusi šimtų 5 žvaigždučių apžvalgų. Šis nuotykių ieškotojas puikiai tinka raižyti kelią, bet ir kasdieniame gyvenime. Universalus „Roadtrip“ taip pat žino, kaip jus atvėsinti vasarą ir padeda jums nieko nepamiršti su visomis kišenėmis. Už tokią kainą eikite ten užsimerkę!

 • DXR roadtrip kelnaitės juodos/pilkos

  DXR roadtrip kelnės

  Tai puikiai papildys ankstesnę striukę, atrodys labai stilingai. DXR Roadtrip kelnės turi panašių savybių ir, žinoma, yra paruoštos prijungti prie striukės dėl užtrauktuko ties juosmeniu. Gerovė ir apsauga bus naudingi. Dar kartą už nuolaidą, nereikia dvejoti.

Eik į darbą gerai apsaugotas

 • Bering C-PROTECT AIR Fluo motociklo Airbag

  Bering C-PROTECT AIR Fluo motociklo Airbag

  Dviguba apsauga Bering C-Protect Air motociklo airbag pagalvės liemenei. Pirmiausia aktyvi apsauga su patikima laidine oro airbag sistema, tinkančia visiems motociklams. Pasyvus saugumas dėl fluorescencinės geltonos spalvos, kuri kitiems eismo dalyviams padarys jus matomus net esant silpnam apšvietimui.

 • Bering horace sportbačiai juodi/pilki

  Bering horace sportbačiai juodi/pilki

  Daug daugiau nei tik motociklo sportbačiai, Bering Horace! Šie sportbačiai su apsauga nuo lietaus membrana, kuri pravers lyjant lietui, turi CE sertifikatą, kuris yra geras apsaugai. Tikriausiai iš dalies dėl jų sintetinės odos konstrukcijos, kuri yra tokia pat tvirta, kaip ir mažai priežiūros reikalaujanti.

 • Bering hunt-r striukė juoda

  Bering HUNT-R odinė striukė Juoda

  Ši striukė, puikiai tinkanti mėgautis sportinės odos teikiamais malonumais ant motociklo, turi naudos iš Bering know-how šioje srityje. Pagaminta iš kokybiškos juodos galvijų odos, ji bus tokia pat patvari, kaip patina ir suminkštės važiuojant kilometrais. Suteikiamas izoliacinis pamušalas, kad žiemą visada būtų patogu. Jūsų būsima antroji oda!

Derėtis dėl stalų negalvoję

 • Fox V1 SOLID 2023 cross šalmas Juodas

  Fox V1 SOLID 2023 cross šalmas Juodas

  Kaip išsirinkti cross šalmą? Priklausomai nuo jo apsaugos lygio! Ir už tai Fox V1 suteikia konkurencijos sunkumų... Šiame šalme yra integruota MIPS sistema, kuri riboja smegenų pažeidimus sumažindama sukimosi smūgių poveikį. Technologija, paprastai skirta daug brangesnėms ausinėms. Tegyvuoja Motoblouz išpardavimai!

Apsaugokite savo dviratį nuo niekšų

 • XENA XX6 Bluetooth disko užraktas

  XENA XX6 Bluetooth disko užraktas

  Nesaugu, diskų užraktai? Palaukite, kol išgirsite daugiau apie Xena XX6“. Šis labai atsparus nerūdijančio plieno apsaugos nuo vagystės įtaisas turi ypač atgrasantį 120 dB aliarmą, kuris įsijungia vos pajudėjus motociklui. Prie to pridėkite Bluetooth ryšį, kuris leidžia labai atsargiai sukonfigūruoti gyvūną... Mažas, bet tvirtas!

Peržiūrėkite visą parduodamą kelių įrangą

Čia pateiktos kainos gali skirtis nuo svetainėje pateiktų kainų. Produktai taip pat gali būti nebepasiekiami, priklausomai nuo versijų, dydžių ir pan.

Žymos Pardavimai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo