Sekite mus :

Motoblouz išskirtinis: Furygan Heat Jaya šildomos motociklo pirštinės


Ar manėte, kad šildomų motociklininkų pirštinių koncepcija pasiekė savo pabaigą? Palaukite, kol atrasite Furygan Heat Jaya pirštines! Šiame modelyje yra viskas, kas lėmė pirmosios kartos Furygan šildomų pirštinių sėkmę, pridėjus daugybę kaloringų naujovių. Pamatysi, tai ugnis!

Kaip sukurti gerą produktą? Remdamiesi patirtimi. Bet kokiu atveju Furygan tai visiškai namo filosofija, kuris dar kartą atsiskleidžia kartu su Heat Jaya.

Puikiai įrengtas, kad atlaikytų šaltį

Pirma, jų dizainas panašus į geriausių Nîmes prekės ženklo žieminių pirštinių dizainą. Kaip ir jų broliai Furygan land d30 – viena iš prekės ženklo nuorodų į panterą, kataloge jau daugelį metų – jose yra dviguba izoliacija – Dvigubas pamušalas kaip sakoma namuose. Vienas, minkštas ir pluoštinis, liečiasi su ranka, antrasis vyksta po išorine medžiaga. Pridėkite labai ilgą ir pakankamai platų rankogalį, kad uždengtų žieminės motociklininko striukės galą, dvigubą suveržimą ir turėsite pirštinę, kuri iš prigimties puikiai apsaugos jus nuo šalčio. Ir kai mes galvojame apie tai, geriausias būdas skatinti savarankiškumą šildomos motociklininko pirštinėsyra apriboti šilumos nuostolius!

Prieš pereidami prie reikalo esmės, šiek tiek susitelkime į dizainą. Dėl lankstumo derinamos tekstilės ir ožkos odos, jos gali pasikliauti tvirta plaštakų apsauga. Pakanka užtikrinti a eN 13594:2015 KP1 sertifikatas. Taip pat atkreipkite dėmesį į pirštų įdubimus, lazerio raštus odoje, lytėjimo rodomąjį pirštą ir kt.

Furygan Heat Jaya šildomos motociklo pirštinės

Furygan Heat Jaya, naujoviškos šildomos motociklų pirštinės

Furygan Heat Jaya: Ir tegul įkaista!

Pagaliau pereikime prie to, kuo Furygan Heat Jaya“ yra tikrai ypatingas: jų šildymo funkcija! Jei jie imasi to, kas paskatino ankstesnės kartos sėkmę (Heat Blizzard ir kt.), jie diegia naujoves, siekdami didesnio malonumo. Didžiausia naujovė mano požiūriu, šildymo kontūro išplėtimas. „Heat Jaya“ ir kituose asortimento modeliuose – Šilumos genezė ir Šiluma x kevlarasⓒ – šildomas paviršius dengia plaštakos nugarą ir tęsiasi ne tik iki pirštų galiukų, bet ir grįžta po pirmąja pirštakauliu. Sušalę pirštai akivaizdžiai liko praeityje!

Taip pat labai praktiška smulkmena: 1 spustelėjimo režimas. Abi pirštines valdote paspausdami tik vieną valdymo mygtuką. Nereikia užsimauti premier pirštinės, tada antrosios, arba reguliuoti vienos, tada kitos temperatūros. Praktiška, ypač kai esate ant vairo. Kairiiesiems ir dešiniesiems tai patiks.

Kaip dažnai būna, ant šildomų motociklininkų pirštinių randame tris šildymo lygius, kuriuos simbolizuoja šios indikatoriaus spalvos:

  1. Raudona : 100% galia – 2 valandos autonomijos
  2. GELTONA : 70% galios – 2h20 autonomijos
  3. Žalias : 50% galia – 3h20 autonomija

( Furygan / Bob Marley duomenys)

Skelbiama, kad šildymo galia yra didesnė nei jo pirmtako Furygan Heat Blizzard. Būsimas testas padės išspręsti klausimą!

FUrygan Heat Jaya apšviestas mygtukas

Šildymo galios indikatorius, konfigūruojamas naudojant MyFury Connect programėlę

MyFury Connect, valdykite savo Furygan Heat Jaya pirštų galiukais

Nepaisant to, Furygan Heat Jaya“ gali padaryti daug geriau nei šie trys režimai. Būtina sąlyga: turėti išmanųjį telefoną. Įdiekite „MyFury Connect“ programą ir jūsų lauks daugybė funkcijų. Visų pirma, galite pritaikyti šildymo režimus labai specifiniu būdu ir netgi pridėti daugiau, kad geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Ir galiausiai, pirštinės įsimena jūsų pasirinkimus: supraskite, kad sumontavus joms nereikia ryšio su telefonu, kad jos veiktų. Trumpai tariant, tai tik nustatymų programa. Ir labai intuityvus iš to, ką mačiau.

Konkrečiai, galite sukonfigūruoti iki penkių skirtingų šildymo lygių iki artimiausio procento. Prie to pridėkite galimybę pasirinkti asmenines spalvas (pateikimo pasiūlymas: tik mėlyną, kad derėtų prie jūsų „Yam“) ir netgi indikatorių šviesos intensyvumą. Būkite tikri, kilus panikai galite grįžti į gamyklinius nustatymus.

Programa taip pat siūlo daug tikslesnį matuoklį nei klasikiniai mygtukų spalvų kodai ir abiem baterijoms atskirai.

4 „MyFury Connect“ programos ekrano kopijos

MyFury Connect, Furygan Heat Jaya pirštinių nustatymų programos, apžvalga

Prieš dėdami į orkaitę, pašildykite termostatą 1

Būkite tikri, #EnjoyTheRide nevirsta maisto gaminimo tinklaraščiu! Tiesą sakant, Fury rekomenduoja iš anksto pašildyti pirštines prieš išvykstant. Susidomėjimas dvejopas.

  • Pirmiausia labai sutaupote savo baterijas, pašildydami pirštines patalpoje iki 20°C. O pasiekus tikslinę salono temperatūrą, inercija reiškia, kad nebereikia jos palaikyti, o tai siurbia kur kas mažiau vatų.
  • Tada, kai įsimeti į šiltas pirštines, jau atvėsusios rankos užsidėjus įrangą ir nuėmus spyną, tai ribojasi su tuo pačiu malonumu, kaip sugrįžti po antklode vieną rytą, per klaidą suskambus žadintuvui...

Dėl to „MyFury Connect“ programa dar kartą palengvina jūsų gyvenimą su išankstinio šildymo grafiko programavimo funkcija (5 minutės 100%). Nereikia apie tai galvoti ryte, pripažinkite, kad tai nėra blogai.

Furygan Heat Jaya šildomos pirštinės delno pusėje

Delno pusės apžvalga su dviem užsegamais dirželiais

Sutelkti dėmesį į (virtuvės?) baterijas

Nagi, aš baigsiu suklastotas metaforas. Dvi 7,4 V LiFePo baterijos, galinčios tiekti iki 8 vatų vienai pirštinei, yra manžetės viduje, kelio pusėje. Norint visiškai įkrauti 2200 mAh, reikia 4 valandų (žr. mūsų pirkimo vadovą). pažiūrėkite, ką tai reiškia). Įkrovimo laidas yra USB, kuris leidžia prisijungti prie kompiuterio biure. Fury jie galvoja apie viską!
Visiškai įkrautų akumuliatorių bendra talpa garantuojama 25 dienoms. Pasibaigus šiam terminui, prasideda lėtas iškrovimas. Turėsite įkrauti, kad vėl galėtumėte mėgautis maksimalia autonomija.

Atminkite, kad jei akumuliatoriaus veikimo laikas jums kelia didelį susirūpinimą, klystate nežiūrėdami į superboost kabelis. Tai leidžia visas Fury šildomas pirštines tiesiogiai prijungti prie motociklo akumuliatoriaus. Pamirškite posakį „šaltos rankos“ net ir labai ilgose kelionėse!

Įspūdingos savo funkcionalumu, Furygan Heat Jaya šildomos pirštinės patenkins reikliausius motociklininkus, kurie jau turi patirties su šildomomis motociklo pirštinėmis ir nori toliau perimti kontrolę. Kiekvienas ras gerą pirštinių porą gamybos kokybės ir šildymo lygio atžvilgiu. Bazė, ką!

Straipsnis atnaujintas 2022 m. spalio 6 d

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą