Sekite mus :

Schuberth , 60 metų motociklininkų šalmai!


Šiais metais sukanka 60 metų, kai Schuberth siūlo motociklininkų šalmus! Dažnai minimas kaip gaminių kokybės nuoroda, Vokietijos prekės ženklas pristato praturtinantį savo žymiausių šalmų retrospektyvą. Turėti !

Motociklų kultūra yra senovės tradicija visoje Reino upėje. Po to BMW, kuris 2013 m. atšventė savo 90 metų sukaktį, Schuberth šiemet pradeda šešiasdešimtuosius motociklininkų šalmų gamybos metus. Jei šiuolaikiniai Vokietijos prekės ženklo produktai paprastai yra pripažinti dėl jų kokybės ir apdailos, Schuberth patikina, kad šia filosofija buvo vadovaujamasi kuriant visus jos gaminius nuo pat jų įkūrimo, prieš 70 metų.

60 metų Schuberth motociklininkų šalmų retrospektyva

Šios sukakties proga Schuberth pristato savo svetainėje emblemiškiausių savo gamybos motociklininkų šalmų modelių retrospektyva, kurie žymėjo technologinį lūžio tašką. Jei kai kurie iš jų neabejotinai atrodė šiek tiek pasenę ir netgi gali priversti nusišypsoti savo pasenusiu dizainu, tai yra įdomus mūsų požiūris į motociklą per dešimtmečius. Istoriniai Schuberth šalmai taip pat leidžia susidaryti vaizdą apie saugumo standartų raidos greitis. Jau nekalbant apie tai, kad jie galbūt sugrąžins prisiminimus kai kuriems dviratininkams!

Žvilgsnis į šešis ryškiausius istorinius šalmus mūsų nuotraukų galerijoje!

Kuris yra tavo mėgstamiausias?

> Atraskite Schuberth motociklininkų šalmų asortimentą Motoblouz .

Ar tu žinai ? Schuberth savo šalmų gamybos neapsiriboja tik motociklų pasauliu. Vokietis savo kataloge taip pat turi šalmus ugniagesiams, kariškiams ar Formulei 1.

Šaltinis: www. schuberth

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo