Sekite mus :

AGV Rossi Corsa Tartaruga šalmas: labai specialus leidimas


Gana ypatingas AGV Rossi Replica šalmas puikiai pasirodė mūsų patalpose. Nei vienas, nei du, mes pavogėme šią Corsa Tartaruga, kad galėtume ją nufotografuoti ir pasidalinti su jumis žudikiška detale!

Kaip ir mes, taip ir jums patinka gražūs gaminiai... Taip ir pasakėme sau jums būtų dėkingas, kad galėtumėte pasigrožėti AGV Corsa Tartaruga Replica Valentino Rossi šalmu (taip pat vadinama " Vėžlys“), kad mums pasisekė čia pamatyti. Šis visas veidas, kurį galima įsigyti ribota 2 000 egzempliorių serija, turi dekoraciją, kurią 2013 m. Mugello Grand Prix metu puošė daktaro šalmas.

Sukūrė Aldo Drudi, tai yra stilizuotas vėžlys, embleminis Vale gyvūnasiliustruoja ironija, kuri apibūdina daugkartinio MotoGP pasaulio Champion pasirodymus šiuo praėjusio sezono laikotarpiu.

AGV Corsa Tartaruga Replica Rossi, labai ypatingas ribotas leidimas

Plaukuotų dekoracijų specialistas (žr aGV žiemos bandymai 2014 m kad tuo visiškai įsitikintumėte) prideda neįprastą detalę: be dviejų lukštentų šunų gale, šalmo šonuose (tiksliau po aerodinaminiu peleku), vienas paskui kitą bėgioja keturi maži personažai. Paskutinis, visas geltonas, simbolizuoja Valentino Rossi įnirtingose ​​lenktynėse siekdamas pasivyti tris lenktynininkus, kurie jį lenkia turnyrinėje lentelėje, žinoti Ženklas, Pedrosa ir Lorenzo !

Mūsų rankose retas modelis su paties Valentino Rossi autografu!

Tačiau šio labai ypatingo modelio, kurį turime rankose, pomponas neabejotinai yra mažas žvynelis, kuris puošia vieną iš vėžlio žvynų. Nes šis žymeklių linijų susimaišymas papildytas trupučiu "Ciao!" » (Salut prancūziškai tekste) yra nei daugiau, nei mažiau nei valentino Rossi parašas, todėl šio šalmo su autografu savininkui pasisekė!

Jei AGV Corsa Tartaruga šalmas jau neeilinis modelis, tai ši Rossi pasirašyta versija patenka į ribotą populiariausių kolekcininkų šalmų ratą!

O jūs, ar esate įrangos su autografu savininkas? Priversk mus pasvajoti komentaruose!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

3 komentarai

Pridėkite savo