Sekite mus :

Spidi Replica Spencer: Lenktynių pirštinės, prieš 30 metų


Kaip atrodė lenktyninės pirštinės prieš 30 metų? Spidi suteikia mums apčiuopiamą žvilgsnį į tai, pakartotinai išleisdamas pirštines, kurios tuo metu buvo pilotų, tokių kaip Kenny Robertsas ar Freddie Spenceris, elitas. Norėdami atrasti čia!

Nepraeina nė savaitė, kad mūsų biurų duris neperžengtų išskirtinis produktas. Netrukus po to aGV Corsa Tartaruga šalmas, pasirašytas Valentino Rossi, šį kartą rankose turėjome a kopiją spidi lenktyninės pirštinės nuo 70-ųjų pabaigos.

Spidi 77 Racing Glove“ – 30 metų prisiminimas!

Įspūdingas daugiau nei vienu būdu, spidi Replica 77 pirštinės leidžia suprasti, kokie motociklų apsaugos standartai buvo prieš gerą trisdešimt metų: beveik nebuvo! Jokių apsauginių apvalkalų, minimalistinis suveržimas, paprasčiausios tekančios siūlės...

Tik odos gamyba (atsparesnė plaštakos gale), lopas nykščio apačioje ir metalinių kniedžių serija, siekiant apriboti dilimo žalą smailės siūlės lygyje. apsaugos užuomina. Net jei tai daug geriau nei nieko, mes toli dabartinis aukščiausios klasės lenktynių asortimentas iš Spidi , Carbo Track. Pastarasis pripildytas pastiprinimų vizualiai primena viduramžių riterio šarvų pirštinę...

Minimalistinė apsauga, nesenstantis stilius

Šio paprastumo atitikmuo yra stulbinantis komfortas, kurį jiems suteikia lankstumas, kuriam niekas netrukdo. „Izotonerio“ komfortas, kaip išmintingai pabrėžė vienas iš komandos narių, kuris matė jį praeinant. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad manžetė yra šiek tiek pasvirusi plaštakos ašies atžvilgiu, dėl ergonomikos, kurią diktuoja tuo metu pilotų padėtis ant jų mašinų.

Freddie Spencer replika versija

Balta, raudona ir violetinė, šiose Replica 77 pirštinėse panaudota originalios 1983 m. spalva, kurią dėvėjo tris kartus Amerikos pasaulio Champion Freddie Spenceris.. Šis ribota 500 egzempliorių serija gaminamas modelis surenkamas rankomis, senamadišku būdu, o tai atsispindi išties nepriekaištingoje apdailoje.

Trumpai tariant, gražus produktas, kilnus kaip ir jo istorija…

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo