Sekite mus :

HJC RPHA10 Plus Replica Lorenzo 2014 šalmas: netrukus bus!


Nebereikia raudonos 2014 m. versijos HJC RPHA 10 Plus Replica Lorenzo šalmo! Ką tik gavome patvirtinimą, kad ši nauja Nr. 99 vairuotojo šalmo versija labai greitai bus prieinama Motoblouz ...

Informacija, kuri nudžiugins MotoGP lenktynininko numeriu 99 gerbėjus! HJC labai greitai išleis savo RPHA10 Plus Lorenzo Replica 2014 versijoje. Nuo birželio mėnesio ant Motoblouz rasite šiuos naujus dažus, kurie atitinka ankstesnius modelius, su estetiniais kodais, dėl kurių jie buvo sėkmingi: juodas pagrindas, „teptuko“ kryžius kaukolės viršuje, apsuptas masyvios strėlės, R of. RPHA ir kt.

HJC RPHA10 Plus Replica Lorenzo 2014 šalmas: galima įsigyti birželio mėnesį!

HJC RPHA 10 Plus korpuso pagrindas Replika Lorenzo 2014 atsisako baltos spalvos, kad būtų gerai matoma plokščia raudona spalva, kuri padeda atskirti šį leidimą nuo hJC sporto nuoroda žvilgsniu. Kita vertus, dar negalime per daug pasakyti apie rėmėjus, kurių logotipai papuoš galutinę „Replica 2014“ versiją. Tik neabejotina Monster etiketė užims savo vietą užtikrintai.

Ką tu manai ?

Šaltinis: HJC Europa

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

5 komentarai

Pridėkite savo