Sekite mus :

„Gore-Tex“ batai: Gaerne tenkina visus baikerius 2015 m


Gaerne 2015 m. įkopė dar vieną žingsnį į kokybiškas kopėčias – motociklo batus ir batus su Gore-Tex membrana. Šie gaminiai, be abejo, nepralaidūs vandeniui ir kvėpuojantys, yra platinami visame asortimente, kad atitiktų visus poreikius. Norėdami atrasti čia!

Gore-Tex, medžiaga, kuri nebeturi pasitvirtinti hidroizoliacijos prasme... Esant tokioms sąlygoms normalu, kad įvairūs motociklų įrangos gamintojai ją vis dažniau perima į savo asortimentą. Gaerne yra vienas iš jų. 2015 m. Italijos motociklų batų ir batų gamintojas žymiai plečia savo Gore-Tex asortimentą. Kelio batai, nuotykis, vasariniai, motociklų sportbačiai, taikomos visos prekių kategorijos!

Trumpa penkių pagrindinių modelių apžvalga:

 • Gaerne g.prestige gore-tex batai

  Gaerne g.prestige gore-tex batai

  Gaerne g.prestige gore-tex batai

  Šiuose keliui skirtuose batuose įkomponuota garsioji Gore membrana, kuri, be atsparumo vandeniui, yra geriau kvėpuojanti nei daugelis konkurentų. Kasdien patogumo padidėjimas yra pastebimas.
  Žiūrėkite Gaerne G.Prestige Gore-Tex batus Motoblouz

 • Gaerne g.midland gore-tex batai

  Gaerne g.midland gore-tex batai

  Gaerne g.midland gore-tex batai

  Idealiai tinka takų entuziastams, G.Midland pavyksta derinti kelių ir bekelės stilių. Didžiausias dėmesys skiriamas apsaugai ir komfortui, kartu su nepriekaištinga hidroizoliacija.
  Žiūrėkite Gaerne G.Midland Gore-Tex batus Motoblouz

 • Gaerne g.air gore-tex batai

  Gaerne g.air gore-tex batai

  Gaerne g.air gore-tex batai

  G. Air batai žaidžia dviem frontais: ventiliacijos, su cordura tinklelio įdėklais, kurie skatins vėsinimą pėdų priežiūra vasarą ir hidroizoliacija. Tikrai universali vasarinė apranga!
  Peržiūrėkite Gaerne G.Air Gore-Tex batus Motoblouz

 • Gaerne G.Visiems keliais batai

  Gaerne G.Gore-Tex universalūs batai

  Gaerne G.Gore-Tex universalūs batai

  Tie, kurie praktikuoja bandymus ir keturračius, dažnai atsilieka, kai kalbama apie įrangos kokybę. Gaerne jie taip pat turi teisę į „Gore-Tex“., su šiais labai elegantiškais batais, atspariais vandeniui ir puikiai pritaikytais jų poreikiams
  Pamatykite Gaerne G.All terrain Gore-Tex batus Motoblouz

 • Gaerne g.voyager gore-tex vandeniui atsparūs batai

  Gaerne g.voyager gore-tex vandeniui atsparūs batai

  Gaerne g.voyager gore-tex vandeniui atsparūs batai

  Garsiesiems Gaerne G.Voyager sportbačiams taip pat naudinga Gore-Tex versija. Atsargiai žaisdami apie savo baikerio pašaukimą, jie puikiai dirbs savo biure bet kokiu oru.
  Žiūrėkite Gaerne G.Voyager Gore-Tex vandeniui atsparius batus Motoblouz

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo