Sekite mus :

Parduodama motociklų įranga, 10 geriausių iš Motoblouz tinklaraščio!


2015 m. Motoblouz žiemos išpardavimai yra daugiau nei 1700 prekių (kelias, cross , takelis ir tt) su nuolaida... Taigi, kad padėtų jums rasti kelią šiame nesibaigiančiame sąraše, tinklaraštis atrinko apie dešimt produktų, kurie gali jus sudominti!

 • Alpinestars orbiter kostiumas

  Alpinestars orbiter 2 dalių kostiumas

  Praktiškas 2 dalių

  Tarp šiuo metu dar turimų kostiumų mūsų dėmesį patraukė „Orbiter“. Dviejų dalių konstrukcija, leidžianti striukę naudoti ir vieną, mums atrodė labai aktuali mažiems biudžetams, ieškantiems universalaus gaminio. Prie Alpinestars kokybės negrįšime…
  Alpinestars Orbiter 2 dalių hidrokostiumas, 466,15 € vietoj 685,62 € arba -32 proc.

 • Helstons miss vandeniui atsparios kelnės

  Helstons miss vandeniui atsparios kelnės

  Moteriškos kelnės

  Elegantiškos ir dailaus kirpimo moteriškos odinės kelnės – taip galėtume apibūdinti Helstons Miss. Tačiau būtų pamiršta viena iš pagrindinių jo savybių: komplektuojamas su nuimamu pamušalu su vandeniui atsparia membrana, todėl jis yra puiki įranga bet kokiu oru. Nepamirškite jo tikrai patrauklios pardavimo kainos!
  Helstons miss vandeniui atsparios kelnės, 88,33 € vietoj 220,82 € arba -60 proc.

 • Castrol Power 1 lenktyninė alyva

  Castrol POWER 1 RACING 4T 10W-40 4 Lt. variklio alyva

  4 litrai už mažesnę kainą

  Eksploatacinės medžiagos yra gera investicija, apie kurią reikia galvoti per išpardavimus. Ypač kalbant apie tokią nuorodą kaip ši aukščiausios klasės Castrol alyva, kurią rekomenduoja daugelis gamintojų. Net jei alyvos keitimas vyksta ne iš karto, planuokite iš anksto ir sutaupykite pinigų naudodami šį 4 litrų talpos indą.
  Castrol Power 1 4 taktų lenktynių alyva 10W-40, 55,36 € vietoj 90,65 € arba -39 proc.

 • Roof desmo dvidešimties leidimo šalmas

  ROOF ro31 desmo dvidešimties riboto leidimo šalmas

  Ribotas leidimas

  Desmo išlieka technologiškiausias iš iki šiol pristatytų Roof šalmų, tačiau neabejotinai įsitvirtino prancūzų prekės ženklo istorijoje su šia „Twenty Edition“ apdaila. Tai švenčia 20 metų gamintojo tarp sportiškumo ir elegancijos. Istorinis paveikslas, įmantrus šalmas, už kainą, kurią reikia pasiimti kuo greičiau!
  Roof desmo dvidešimties leidimo šalmas, 297,86 € vietoj 472,91 € arba -37 proc.

 • Sauer Speed-R Šalmas

  Shark speed-r max vision sauer matinis šalmas

  Elegantiškas dekoras

  „Speed-R“ yra didelė Shark sėkmė, ypač šiame „Sauer“ dizaine. Gausiai įrengtas pluošto šalmas: objektyvas priešrūkinis Pinlock, dvigubas kremas nuo saulės, nosies kaukė ir nuo sūkurių apsaugantis seilinukas pristatomi kaip standartiniai... Puikus pasiūlymas, ypač už tokią kainą!
  Speed-R Sauer Matinis Šalmas, 217,20 € vietoj 361,99 € arba -40 proc.

 • Dexter vasarinė striukė

  Dexter vasarinė striukė

  Tikrai agresyvi kaina

  Iš anksto laukite gražaus sezono! Mums patiko dėl savo universalumo ir konkurencingos kainos Dexter Summer prideda dar vieną sluoksnį, tapdama viena pigiausių tekstilinių švarkų mūsų svetainėje per išpardavimus, neprarandant jokių kasdienių savybių. Mėgautis!
  Dexter vasarinė striukė, 77,94 € vietoj 109,91 € arba -29 %

 • Akrapovic Racing Titanium pilna serija skirta S1000R

  Pilna Akrapovic lenktynių titano linija

  Dar sportiškesnis S 1000 R

  Išskirkite savo BMW S 1000 R iš minios su šia aukštos kokybės visa Akrapovic asortimento linija. Prekės ženklas pripažintas už dizainą savo gaminių nerūdijančio plieno patikimumą sujungė su titano lengvumu, kad optimizuotų didelio BMW rodsterio estetiką ir veikimą.
  Akrapovic Racing Titanium visa serija skirta BMW S 1000 R, 1 022,45 € vietoj 1 363,27 € arba -25 proc.

 • Shot Freegun Camo cross trikotažas balta-mėlyna-raudona 2014 m

  2014 m. Shot FREEGUN CAMO WHITE/BLUE/RED cross trikotažas

  Camo galioja!

  Kelių spalvų „Camo Shot marškinėliai „Freegun“ pasižymi šį sezoną itin populiariu kryžiuočių modeliu, įkvėptu kamufliažo. Produktas, pasižymintis stipriu identitetu, kad spindėtų aikštelėje. Jis yra gerai suprojektuotas su trumpais rankogaliais ir „Micro Mesh“ poliesterio konstrukcija. Prekė už geriausią kainą išpardavimų metu!
  Shot Freegun Camo cross Jersey, 22,08 € vietoj 36,80 € arba -40 proc.

 • Oakley airbrake balta retro kaukė

  Cross akiniai Oakley AIRBRAKE MX WHITE RETRO SPEED

  Aukštosios technologijos pagaliau prieinamos

  Oakley 's Airbrake“ akiniai – nuoroda, kurią turėjome galimybę peržiūrėtipabandyk lauke. Dėl šių tikrai technologinių cross stiklų daugiausiai galėtume kritikuoti jų kainą. Išpardavimo metu atskleistas defektas, dėl kurio Airbrake yra tikrai prieinamas, atsižvelgiant į jų kokybę!
  Oakley airbrake balta retro kaukė, 99,32 € vietoj 160,32 € arba -38 proc.

 • Bagster Metro kuprinė

  Bagster METRO kuprinė

  Praktiška ir nebrangi!

  Kompaktiška, praktiška ir graži kuprinė specialiai sukurtas motociklams netrūksta argumentų norint įsivaikinti! Dėl daugybės patalpų, idealaus naudingo 24 litrų tūrio, uždangalo nuo lietaus, integruoto šalmo uždangalo arba reguliuojamos atramos sistemos jis patenka į aukščiausios klasės gaminių kategoriją su pradine kaina. Pats geriausias planas!
  Bagster Metro kuprinė, 30,15 € vietoj 65,54 € arba -54 proc.

Žymos Pardavimai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo