Sekite mus :

AGV Corsa Misano 2014 šalmas, retenybė nuotraukose čia!


AGV Corsa Misano 2014 šalmas, itin ribota serija, prieinama Motoblouz ... Akių malonumui jį išnagrinėjome iš visų pusių ir įamžinome keliose nuotraukose.

Misano Grand Prix yra Valentino Rossi galimybė parodyti savo prisirišimą prie gimtojo krašto, nes Tavullija, jo vaikystės kaimas, yra vos už kelių kilometrų nuo garsiosios trasos. Ir kiekvienais metais jis naudoja jo MotoGP šalmas kaip standartą, papuoštą šią meilę žadinančiais motyvais.

AGV Corsa Misano 2014 šalmas už Grand Prix laimėjo rankas žemyn

2014 m. šis paveikslas, atliktas garsiųjų Drudi Performance dirbtuvių, tam tikra prasme buvo sėkmės raginimas, kuris, atrodo, davė vaisių. Atminkite, kad Vale laimėjo GP . „Misano ištiesia tau ranką“, – tokią formulę įkūnija šio AGV Corsa Misano 2014 tapyba, išsamiau pateiktose nuotraukose.

AGV pristato jį lašas po lašo, šios kopijos versija Motoblouz nepasiekiama tik itin ribotose serijose : jau yra tiktik viena kopija prekyboje ! Paskubėkite, jei susidomėjote…

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo