Sekite mus :

Tinkinimas: Bell Custom 500 šalmas dizaino konkurso centre


Šauni iniciatyva: „Mécanic Sport“, Prancūzijos Bell šalmų importuotoja, pradeda operaciją, kuria siekiama pritaikyti labiausiai kavinėje gaminamo Amerikos prekės ženklo racer lėktuvą „Custom 500“ labdaros labui. Pimp my Bell !

Prancūzijos Bell šalmų platintojas „Mecanic Sport“ organizuoja „Custom 500“ pritaikymo konkursą, vertas paties premier palikuonis minimalistinis ir stilingas šalmas 1954 m. paliko Kalifornijos gamintojo gamyklą. Tam jis pasamdė penkiolika premier tarptautinių menininkų, žymių grafikos dizainerių, kurie turės nutapyti Bell Custom 500 paprastas baltas. Kiekvienas galėjo laisvai išreikšti savo talentą šioje originalioje laikmenoje, o rezultatas, pasak importuotojo, yra švelniai tariant, jaudinantis.

Pimp my Bell , personalizavimo konkursas dėl geros priežasties!

Jų kūryba bus pristatyta visuomenei per įvairius didelius individualius motociklų renginius, pvz., „Bike Shed“ Paryžiuje ir Londone arba „Wheels & Waves“ Biarice.
Šalmo pritaikymas Steve'as McQueenas bus pasirašyti jų autorių tada jis buvo pateiktas aukcione IRME naudai, l’Nugaros smegenų ir smegenų tyrimų institutas (kurio krikštatėvis yra ne kas kitas, o slidinėjimo champion ir automobilių bei motociklų vairuotojas Lucas Alphandas).

Atraskite menininkus, kurie suteiks savo talentą Pimp My Bell operacijai:

Ar domitės iniciatyva ir norėtumėte sužinoti daugiau? Pažiūrėkite į „Pimp my Bell svetainę ta proga paskelbta internete !

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo