Sekite mus :

Apsilankykite: Furygan , aistra motociklų odai


Furygan . Visiems baikeriams gerai žinomas prekės ženklas, perteikiantis tvirtą įvaizdį, kurį ypač išugdo būdingas gaminių identitetas ir kiek grubi komunikacija. Taip pat galėčiau jums pasakyti, kad tikėjausi, kad man teks susidurti su savo dalimi tatuiruotų barzdotų vyrų, maištingų merginų bikiniais ir kitų stuburių, apsvaigusių nuo narkotikų, kai sužinojau, kad turėsiu galimybę apsilankyti Nimo patalpose iš gamintojas. Ir galiausiai, ši nedidelė savininko ekskursija kartu su Deividu, „Fury“ komunikacijos vadovu, man dar kartą parodė, kad drabužiai neatrodo gerai!

Audringa istorija

Tačiau pažvelgę ​​į audringą mažos Gardo visuomenės istoriją, suprantame, kad maištas yra gerai įsitvirtinęs jo genuose. Taigi tai buvo susirėmimas tarp brolių Segura , kuris pastūmėjo vieną iš jų, Jacques'ą, pagimdyti jį 1969 m. Šis epizodas taip pat išgraviruotas prekės ženklo pavadinime: „Fury“, it for furious ! Ir tada "gan"? Odinių pirštinių gamyba (visa veikla kartu) buvo pagrindinė jos veikla pirmaisiais metais... Furygant – kadangi taip buvo rašoma iš pradžių – siūlė slidinėjimui skirtas pirštines iki devintojo dešimtmečio. Tačiau motociklų sportas užima daug vietos Greitai tapo pasirinkimo vieta asortimente, todėl prancūzų gamintojas yra vienas seniausių įrangos tiekėjų, esančių Motoblouz puslapiuose!

Coluche, legendinė Furygan mūza

Coluche, legendinė Furygan mūza

Istorinis „Furygant“ logotipas, galiausiai ne taip toli nuo dabartinio logotipo

Istorinis „Furygant“ logotipas, bet galiausiai panašus į dabartinį logotipą

Dygsniuoti pečiai, Furygan prekės ženklas ant pirmųjų švarkų

Dygsniuoti pečiai, Furygan prekės ženklas ant pirmųjų švarkų

Perėjimas per archyvus. Deividas su pagarba atidaro kelis aplankus, kuriuose yra spaudos iškarpų ir kitų istorinių reklaminių puslapių. Tiek daug stulbinančių Furygan pasirinkimų bendravimo srityje liudijimų. Labai greitai prekės ženklo įvaizdis atsiskleidė toks pat drąsus kaip ir šiandien, o jo kulminacija buvo garsioji Coluche nuotrauka, vilkinti prezidentinį Fury baikerių kostiumą, palikusi pėdsaką kolektyvinėje baikerių pasąmonėje. Pagarba šiam meistriškumui, kurį vis dar kartais matome prasilenkiant pro mūsų Facebook sienas!

Be bendravimo, know-how

Todėl Fury žingsnius veda įniršis ir įžūlumas. Nepamirštant sporto, dėkojame vairuotojams, kurie padeda jam tobulinti savo techniką, tobulindami savo įvaizdį trasose. Nesakyk man, kad nepastebėjai, kad Johanas Zarco, mūsų 2015 m. Moto2 pasaulio Champion , važiavo Furygan ?! Yra dešimtys tokių, kaip jis, ant kostiumo nešiojančių panterą. Bet, kiek man atrodo, tai irgi ne tai, ką labiausiai įsiminsiu iš kelių čia praleistų valandų. Man atrodė, kad šiose patalpose labiausiai spindėjo patirtis. Netgi sakyčiau daugiau, know-how.

Rašto formavimas atliekamas senamadišku būdu

Rašto formavimas atliekamas senamadišku būdu

Eli nupjauna Kengūros odos gabalėlį

Čia sukiojasi apie keturiasdešimt žmonių, patyrę Prancūzijoje nykstančių profesijų atstovai, flirtuojantys su meistriškumu. Kai kurie, pavyzdžiui, Marie-Sylvie, modelių kūrėja, turi kelių dešimtmečių patirtį dirbant Furygan . Veiklos kertinis akmuo, jis paverčia neapčiuopiamus eskizus į apčiuopiamus modelius. Remdamasi dizainerės darbais, ji kiekvienam gaminiui sukuria 3D kartono prototipą, kurio dydis L. Supjausto jį į raštus, kuriuos iš karto per skaitytuvą paverčia skaitmeniniais raštais, nes pjovimo procesas dažniausiai yra automatizuotas. Marie-Sylvie taip pat prižiūri skirtingų drabužių dalių klasifikavimą, ty jų variantus pagal siūlomus dydžius. Atkreipkite dėmesį, kad dalių paviršiaus plotas proporcingai nedidėja: pavyzdžiui, 4XL dydžio rankenos nėra daug ilgesnės nei 2XL, tačiau jos juosmens dydis bus daug didesnis...

„Senamadiškas“ odos darbas

Nusileidžiame į dirbtuves, kuriose dirba daugiausia darbuotojų. Ten sutinku Éricą, galvos pjaustytoją, 40 metų dirbantį. Su savo pėdsakų komanda jis apžiūri iš Lotynų Amerikos atvežtas odas, kurios atsidurs jūsų nugaroje, tada žymekliais vizualiai nurodo odos vietas, kurios turi būti skirtos konkrečiam naudojimui arba kurias reikia pašalinti. Kai kurie turi paprastų vizualinių defektų ir bus paslėpti po pleistru, už siūlės ir pan. Kiti, elastingesni, skirti silfonų gamybai, kur ši savybė vertinama. Erikas šviesiomis akimis su manimi kalba apie įvairias baikerių įrangoje naudojamas odos rūšis, jų specifiką, bandymus, atliekamus su kitomis odomis... 40 metų įmonėje, o vis dar tiek pat aistros, tai verčia nusižeminti.

Taurus, automatinis odos pjaustymo stalas

Taurus, automatinis odos pjaustymo stalas

„Taurus“ programinė įranga automatiškai sutvarko gabalus, kad sumažintų odos likučius

„Taurus“ programinė įranga automatiškai sutvarko gabalus, kad sumažintų odos likučius

Kai tik ekspertų akis apžiūrės visą odą, pjaustytuvai, kaip ir Eli, perima valdžią. Tie, kurie praeityje atliko šią užduotį rankomis, dabar didžiąją jos dalį perduoda „Jaučiui“. Ši mašina sukurta remiantis Marie-Sylvie suskaitmenintais raštais, siekiant apriboti nuostolius koreguojant maksimalų odos dalių skaičių vienai odai (žr. nuotraukas galerijoje). Tada jis automatiškai supjaustomas per rekordinį laiką. Tačiau pjaustytuvai visada po ranka turi savo mėgstamą pjovimo įrankį – paprastą, ant rankenos pritvirtintą ir kas rytą dilde pagaląstą geležtę! Tiesą sakant, jie dažnai naudojami pačiais subtiliausiais atvejais arba tiesiog dėl to, kad dalis buvo pamiršta čia ar ten. Patys sudėtingiausi iškirpimai, pavyzdžiui, pantera ar „ Furygan “, kuriuos randame ant sportiškiausių švarkų ir kostiumų, yra Laurence'as, kuris juos prižiūri sausainių formele. Su pasitikėjimu ji viena ranka valdo hidraulinį presą, o kita – vietinio meistro kaltą formą. Sekundės dalis, ir elementas puikiai supjaustomas. Jis turi įspūdingą formų atsargą, apimančią visus modelius.

Nuo pjovimo iki surinkimo

Tai štai, iškirptos visos striukės detalės, kurias nešiojau nuo pat trasavimo! Bet darbas nebaigtas... Nadine prižiūri kiekvieno kūrinio vizualinę apžiūrą. Ji kaip savo penkis pirštus žino visų kataloge esančių modelių sudėtį. Tai, kas jums atrodo taip, kaip paprastas odos stačiakampis, pažadina joje vardą ir tikslią vietą! Ji greitai patikrina visas dalis, suskaičiuoja jas, kad įsitikintų, ar jų netrūksta, ir apkarpo kai kurias dalis. Kitaip tariant, jis plonina odos kraštą, kad būtų galima sudėtingai susiūti neprarandant lankstumo.

Laurence'o sausainių formelė darbe

Laurence'o sausainių formelė darbe

Darbas su Fury piloto kostiumu

Darbas su Fury piloto kostiumu

O dalių surinkimas? Nime vis dar yra siuvėjų (arba siuvėjų, kaip jos čia vadinamos), kurios dirba su kostiumais, skirtais pilotams, kuriuos remia Furygan , arba apie 150 siuvėjų per metus, kiekvienas dirba po keturias dienas. Jų siuvami ir prototipai bei kiti pavyzdžiai. Motoblouz parduodami odiniai kostiumai, švarkai ir kelnės yra surenkami Furygan gamykloje Tunise, šalyje, kuri, beje, turi tikras odinių amatų tradicijas, kaip nurodo Davidas. Tas pats pastebėjimas dėl odų rauginimo, atliktas Italijoje. Beveik pamiršau apie garantinį aptarnavimą: jei jau grąžinote mums Furygan drabužį su problema, jis tikrai perėjo per siuvėjų rankas, kol mes jums jį grąžinsime!

Visi gaminiai grąžinami į Nimą, kur juos galutinai patikrina kokybei skirta komanda. Menkiausias defektas susekamas, o esant poreikiui pataisomas vietoje: išvalomos smulkiausios dėmės, sutvarkomi palaidi siūlai, patikrinami užtrauktukai ir kt. Tai daro žmones užimtus! Tada produktai yra saugomi, tačiau jie niekada nelaukia labai ilgai, kol siuntų skyrius pakrauna juos į sunkvežimį.

Judėjimo laboratorija, skirta studijoms ir sertifikavimui

Vizitą baigiu „Judesio laboratorija“. Šios nedidelės dirbtuvės, esančios tarp dviejų biurų, skirtos gaminiuose naudojamų medžiagų tyrimams ir techniniams bandymams. Patogumui skirtos naujovės efektyvumą įvertinti kviečiami įmonės baikeriai, tarp jų ir Davidas Segura – įkūrėjo sūnus yra karštas idėjų, kaip tobulinti savo gaminius, nešėjąs. Kalbant apie saugumą, apsaugos lygiui matuoti turi būti naudojami bandymų stendai. Čia randame sertifikavimo laboratorijų įrankius ir bandymų protokolus, kurie leidžia kūrėjų komandoms įsitikinti, kad jie yra tinkami siųsti sertifikuoti.

Mašina skirta Motion Lab dilimo bandymams
Ranka pieštas logotipas ant siuvėjos stalo

Ranka pieštas logotipas ant siuvėjos stalo

Kūrimo skyrius taip pat jį naudoja bandydamas medžiagas prieš srovę, prieš jas aptikdamas ant prekės ženklo gaminių: tikrindamas atsparumą dilimui, plyšimui, smūgių sugertį, jos išbandomos visais kampais! Tai sustiprina tai, ką Davidas man sakė nuo vizito pradžios: inovacijos yra vienas iš Furygan sėkmės raktų. Kadangi paminkštinti pečiai, kurie buvo rasti tik ant pirmųjų Furygan motociklų striukių, nes juos buvo labai techniškai įgyvendinti, prekės ženklas išrado termo-aliuminio izoliacinį pamušalą ir buvo pirmasis, kurio visas asortimentas buvo sertifikuotas kaip ta AAP... Taigi gerai, šis teiginys nėra per daug naudojamas!

FURYGAN , entuziastų prekės ženklas

„Taigi, ką gero įžvelgei Furygan ? » Jei turėčiau atsakyti į šį klausimą, premier pakalbėčiau apie ten dirbančius žmones, nes mums pažįstamas prekės ženklo įvaizdis be jų žinios būtų menkas. Nuo mąstymo apie naujoves, kurias įtrauks kitos gaminių kartos, iki darbo su oda, bendras vardiklis, kurį pastebėjau, yra aistra šiai profesijai. Puiku šiandien tai rasti iš motociklų įrangos gamintojo. Matote, ne visi deleguoja visą savo gamybą į Aziją, kad padidintų savo pajamas!

Jei turite papildomų klausimų apie mano apsilankymą, nedvejodami užduokite juos toliau pateiktuose komentaruose, aš į juos atsakysiu kaip įmanoma greičiau.

Ačiū Deividui už man skirtą laiką.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

3 komentarai

Pridėkite savo
 1. Jonas 2016 m. birželio 7 d., 04:17 Atsakymas

  Gražus apsilankymas, bet gaila, kad Prancūzijoje beveik nieko nebedaroma, kaip dėl SHARK šalmų;
  Vietiniai moksliniai tyrimai ir plėtra yra gerai, tačiau nacionalinis pasididžiavimas nukenčia.
  Vis dar labai džiaugiuosi savo Furygan MANGUSTA, įsigytu motoblouz , vienintelė detalė, kurią reikia peržiūrėti: šoninių kišenių angos yra per mažos, kad būtų galima įkišti ranką, su pirštine ar be jos!

 2. Thibaut 2016 m. gegužės 2 d., 07:15 Atsakymas

  Viršuje esantis garantinis aptarnavimas patvirtinu, gana retai pasitaiko, kad pabrauktas, kritimas ir presto suremontuojame pagal sąmatą per protingą laiką. Labai patenkinti savo produktais. Tačiau ta pati nuomonė apie pirštines, kurios greitai susidėvi ties siūlėmis.

 3. Florencija 2016 m. balandžio 7 d., 16.35 val. Atsakymas

  Sveiki,
  Ačiū už straipsnį, šis „vidinis“ vaizdas labai įdomus.

  Tačiau net ir būdamas užkietėjęs gerbėjas, susiuvimo kokybė, ypač ant pirštinių, nėra puiki. Net aukščiausios klasės versijose, kuriose aš naudoju 3 poras per... 4 metus.

  ate

Pridėti naują komentarą