Sekite mus :

Bowtex unisex Aramid apatiniai, greitai Motoblouz !


Ar visi žinote aramidą, šią dilimui atsparią medžiagą? Bowtex sukūrė bokserio tipo apatinius, sutvirtintus šiuo pluoštu, kad užbaigtų jūsų džinsų apsaugą. Gerai vertinamas produktas ir greitai pasiekiamas Motoblouz !

Bowtex aramidiniai apatiniai išvalo trečią kelią tarp motociklo džinsai sutvirtintas ir 501 iš jūsų mėgstamos gatavų drabužių parduotuvės. Belgijos gamintojas iš tiesų siūlo ilgus strypus, kurie su dideliais aramidiniais sutvirtinimais papildo bet kurį rinkoje esantį džinsą veiksminga apsauga nuo dilimo. Ir net nuo smūgių, jei norite!

Pagaminta iš tekstilės, kurią daugiausia sudaro aramidas, jis yra pakankamai plonas ir elastingas, kad galėtų paslysti po bet kokiais džinsais – net ir plonais džinsais, kaip matote nuotraukoje. Taip pat pasirodo, kad jis pritaikytas prie baikerių kūno formų. Kad galėtumėte jį sklandžiai dėvėti po kasdieniais džinsais, ir vieną kartą saugiai važiuokite savo motociklu!

Bowtex apsauginiai apatiniai: Aramidas po džinsais

Tose vietose, kurios yra labiausiai atviros kritimo atveju, yra papildomų įdėklų iš gryno aramido, tai yra sėdmenys, klubai ir keliai. Kadangi nusitrynimas nėra vienintelė žala, galinti pakenkti nukritus, šie papildomi tekstilės sluoksniai taip pat atlieka svarbų vaidmenį. kišenės, paruoštos priimti smūgiams atsparius sutvirtinančius apvalkalus (galima pasirinktinai) ant klubų ir kelių. Protingas.

Ir jei nerimaujate, kad Bowtex pėdkelnės jūsų nesušildys per daug, prekės ženklas užtikrina, kad jo apatiniai labai pralaidūs orui. Todėl vasarą jis turėtų apriboti nepatogumus. Šiaip jis galima skalbti skalbimo mašinoje 40°C... Tik nedėkite į džiovyklę, nes galite sugadinti.

Aramide Bowtex apatiniai turėtų būti parduodami už maždaug 169,40 € (rekomenduojama mažmeninė kaina).

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo