Sekite mus :

KYT – populiarėjantis motociklininkų šalmų prekės ženklas!


Dažnai atsiranda naujų gamintojų šalmų. Tačiau KYT atėjimas į Prancūzijos rinką nusipelno mūsų dėmesio. Italų ir indoneziečių prekės ženklas žada tikrai puikių produktų!

KYT (tariama Kaïte), jei esate MotoGP gerbėjas, galbūt tai žinote. Prekės ženklo logotipas yra ant kai kurių MotoGP ir „Moto 2“ lenktynininkų, tokių kaip Andrea Iannone ir Simone Corsi, šalmų. Nepamirštant ir Aleixo Espargaro, su kuriuo galėjau susipažinti savaitės pradžioje prekės ženklo importuotojo Prancūzijoje surengtame pristatymo vakare. Suzuki Ecstar motociklininkas, nuo sezono pradžios dėvėjęs KYT prekės ženklo lenktyninį šalmą, atvyko pakalbėti apie savo indėlį kuriant KR-1 – aukščiausios klasės lenktynių šalmą.

KYT , sunkioji artilerija gamybos požiūriu

Gimė 1988 metais Indonezijoje, kur man pavyko tai suvokti – tai užima liūto dalį dviračių naudotojų kaukolių, KYT vietinėse gamyklose per dieną pagamina daugiau nei 20 000 šalmų! Turėdamas tokius kiekius, gamintojas gali sau leisti suprojektuoti ir gaminti kiekvieną dalį, sudarančią jo šalmus. Jokio subrangovo, kokybės garantija, tiekimo reguliarumas, taigi ir kontroliuojamos kainos klientui – Jūs, tai yra!

Tiek, kad kai kurie Europos gamintojai visiškai patiki savo gamybą savo gamybos linijoms… Iš Kurių Suomy, su kuriuo KYT užmezgė partnerystę 2014 m. Keisdamasis gerais, apgalvotais procesais, italas kuria aukščiausios klasės šalmus, o indonezietis – monstrišką gamybos įrankį. Vidutinės klasės/aukštos klasės konkurentams ateinančiais metais teks nerimauti! Štai kodėl įžvalgiausi tarp jūsų pastebės keistą eilučių panašumą SR Sport, Suomy lenktynių šalmas ir KYT KR-1…

KYT KR-1, kurį lauke išbandė Aleix Espargaro

Kaip pasakojo Aleixas Espargaro, šį sezoną jis turėjo galimybę išbandyti savo šalmą. Nors jis ėmėsi ne visų startų, jo keli kritimai leido jam suprasti, kad jo šalmas yra apsauginis! 41 numeriu pažymėtas MotoGP lenktynininkas pridūrė, kad modelis, kurį jis dėvėjo lenktynėse, buvo glaudžiai susijęs su serijiniu modeliu. „Jokio rasojimo, jokio nutekėjimo iš ekrano“, – patikino jis!

KYT KR-1 taip pat buvo atliktas vėjo tunelyje, siekiant optimizuoti oro srautų cirkuliaciją aplink jo korpusą. Tas pats pasakytina ir apie priekines oro įsiurbimo angas, sukurtas taip, kad būtų užtikrintas didelis srautas, siekiant tolygiai vėsinti saloną.

Daug naujų dalykų 2017 m.!

Taigi, kiek kainuoja šis KR-1? Kaip matysite, KYT produktai yra jau galima pas mus. Tačiau tuoj ateis sunkiausias dalykas – įskaitant aukščiau aptartą aukščiausios klasės lenktyninį šalmą, taip pat Thunder Flash , kitą naują KYT sporto gaminį 2017 m., ir NF-R, sportinį turistinį šalmą Very nice tri. - sudėtinis pluoštas. Taigi, norėdami sužinoti visas specifikacijas ir kainas, pasimatysime po pasirodymo!

Žymos šalmasMotoGP

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo